PDA

Pogčedajte punu verziju : Desni klik (desni taster miša) se stalno aktivira i to sam...


Shelle
05. 06. 2011., 02:04
Problem koji me dovodi do ludila....
Naime, od skoro mi se desni klik sam od sebe aktivira, i to baš često tipa 5 puta u sekundi.... taj bag ili šta već traje npr 5 min pa posle prestane na duže, pa se opet pojavi... znam da najverovatnije nije do hardvera, ali nisam našao bolje mesto...

Ranije mi se drug žalio na isti problem plus da mu se permutuju slova prilikom pisanja...

PS
Jedva sam iskucao ovo

bluesman
05. 06. 2011., 02:26
Prvo što meni padne na pamet je da ti je recimo kraj piklse na tastaturi pa drži pritisnut neki taster :D

Ili ti je neko prosuo koka-kolu pa obrisao, a ti ne znaš za to :D

Shelle
05. 06. 2011., 02:38
Laptop je u pitanju... da je neko prosuo nešto verovatno ne bih ni video da me zeza taj desni klik.... :D
Nema ništa u blizini (čak i nisam pušač) ali iz čista mira krene da zeza....
Čekam da mi završi ovo skeniranje (dakle do ujutru) pa da pokušam da isključim tochpad, možda mi on pravi neki problem (a nemam ni adekvatan drajver za njega koliko znam)...

bOkIcA
05. 06. 2011., 02:56
mobilni, kad je bio jako blizu, mi je pravio slican problem sa bezicnim misem... strelica pocne da skace svuda

bOkIcA
05. 06. 2011., 03:14
ali ako nije onda...
Sounds like demons. Get an exorcist.

Shelle
05. 06. 2011., 12:13
Nije ni to.... meni mobilni aktivira strelicu na tastaturi :D
A i miš nije bežični... :s

pkrstic
05. 06. 2011., 16:16
Ako je obican mis sa zicom, onda ti je iskidan kabl, najverovatnije na samom ulazu u mis, probaj da pomeras kabl pa ces da vidis da li je to. Najlakse je da pozajmis od nekoga drugi pa probaj, ako te mrzi ili nemas kako da lemis zice, kupi drugi mis, jeftin logitech ti je oko 800 din, ili razmotri kupovinu nekog bezicnog

Shelle
05. 06. 2011., 16:32
Miš je Logitech i to gejmerski, ali kažem vam, isključim miša, izvučem kabl iz laptopa, ono i dalje isto... dakle nije miš u pitanju... evo, od jutros me nije zezalo, ali sinoć je ubilo...

Enkod
06. 06. 2011., 04:42
ja sam imao sličan problem i rešio sam ga tako sto sam rasklopio laptop i načisto iskljucio touchpad, izvuko kablić i miš sad radi ok...

Shelle
06. 06. 2011., 17:16
Pokušaću i sa tim... ali trenutno nemam čime da ga rasklopim... :D
Hvala svima....

pkrstic
07. 06. 2011., 00:33
ako krene jako da te iritira, onda ga odlomi nozem :D