PDA

Pogčedajte punu verziju : Adwords Kuponi $100


Itchy
03. 12. 2011., 18:14
Ko hoce da se oproba sa Adwords imam neke kupone ($100) a nemam vremena/potrebe da ih potrosim, javite se na twitter @meutrino ili preko linkedin (ima link na TW).

Kako G. ima politiku oko tih kupona a ja ih sasvim legalno dobijam (za nove klijente, bez ponavljanja, itd) neophodno je da zainteresovani ima normalan IN ili TW nalog (da nije od juce) i da se ne bavi glupostima (znaci normalni sajtovi, biznisi). Osim toga, potrebna je kartica da bi ste registrovali Adwords nalog ($5 ili $10, ne secam se).

Cheers :beer:

SSpin
03. 12. 2011., 18:53
Nije potrebna kartica da bi registrovao AdWords nalog. (ako želiš da iskoristiš samo kupon)

Itchy
03. 12. 2011., 19:24
Google kaze da jeste, ja kad sam poslednji put koristio morao sam da stavim karticu pre kupona. Mozda ima razlike u tipu kupona, ne mogu tvrdim.

To apply the coupon, create a new account and complete the billing details, click on the 'Billing Preferences' tab, and enter the coupon code when prompted. Terms and Conditions apply. Coupon expires 6 months from date of receipt. We will send you another 20 promotional coupons every three months.

Peca
03. 12. 2011., 20:16
potrebna je kartica za 'setup' adwords naloga - a bez setup-a nece ti dati da uneses promotional code...

inace kod ne radi na starim adwords nalozima.

SSpin
03. 12. 2011., 20:42
Ni za setup nije potrebna kartica.

Pri početnom kreiranju naloga, posle onih nekoliko koraka, opredeliš se za "Manual payments" umesto "Automatic paymants" i dole ukucaš promotion code.

Ono što je ovde kvaka, jeste da su kuponi pravljeni za one koji imaju adrese setovane (tamo u billing information) u USA i Kanadi.

Evo šta još treba znati:

*Promotional credit must be applied to a new AdWords account within 15 days of creating the account and is valid only for new Google AdWords customers with self-managed signup accounts. Advertisers will be charged for advertising that exceeds the promotional credit. Advertisers will need to suspend their ads if they do not wish to receive additional charges beyond the free credit amount.

Subject to ad approval, valid registration and acceptance of the Google AdWords Program standard terms and conditions. The promotional credit is non-transferable and may not be sold or bartered. Offer may be revoked at any time for any reason by Google Inc.

One promotional credit per customer. Advertisers with self-managed signup accounts are subject to a $5 activation fee. Offer valid only for sign ups through the URL provided for the promotion by customers with billing address in the US or Canada. Void where restricted or prohibited by law.

Mislim... ovde možemo lako ući u onaj deo "kako zeznuti velikog G", ali to je malo... :)

Itchy
03. 12. 2011., 22:18
Delio sam i ranije kupone u Srbiji i nije bilo problema, ne postoji taj uslov (billing address in the US or Canada), niti je potreban link. To se verovatno odnosi na kupone sa banera ($75 credit for new advertisers i sl.)

Itchy
04. 12. 2011., 10:18
posalo @zmiroljub, @jovica, @DebeloidAndroid, @adriamartcom, @mobipatrol, Predrag Damnjanovic, @ogiogi, ima jos par komada!

Itchy
04. 12. 2011., 14:38
poslao webarto, nenad pantelic, kickloop, markok toliko za sada!

guverner
04. 12. 2011., 16:53
poslao webarto, nenad pantelic, kickloop, markok toliko za sada!

Zainteresovan sam za kupon.Hvala unapred.

Itchy
04. 12. 2011., 17:06
Rekoh "toliko za sada" u smislu - sve je podeljeno - ne trazite vise.
\Ko se kasno javio ima prednost sledeci put :)

Ziveli :beer:

Dzoni-GS
04. 12. 2011., 20:15
hocu i ja ako bude jos. hvala :)

Peca
04. 12. 2011., 21:00
ja moj verovatno ne mogu da iskoristim... ako ne uspem vraticu ga Itchy-ju.

ljtruba
05. 12. 2011., 10:12
evo da se javim za sledeci put :)

Blood
05. 12. 2011., 11:18
da se javim i ja za sledeci put :)

Davor Vlajkovic
05. 12. 2011., 13:43
+1 za sledeći put, ako može, bio bih vrlo zahvalan :)