PDA

Pogčedajte punu verziju : Kradja :)


bluesman
15. 06. 2006., 23:21
Da li se zna čiji je sajt banjalukalive.com ?

Ladno mažnjavaju live rezultate sa www.astrasb.com , vlasnik astre im je čak poslao mail u fazonu "ako već uzimate rezulate, nije frka, ali onda postavite banner na astrasb", međutim nije dobio nikakav odgovor.

mungos
15. 06. 2006., 23:53
znam momke, sad cu im baciti mail sa linkom na ovu temu...

Petar Marić
16. 06. 2006., 00:05
Da sma ja na mestu vlasnika ukradenog sadržaja ne bih im blokirao pristup već bih (za njih posebno) pomalo koruptirao neke podatke - tipa povećao poneku kvotu 5 puta ;)

jasmanac
16. 06. 2006., 00:26
Stavili su jedan mali baner ;)

bluesman
16. 06. 2006., 00:35
Nisu to oni stavili nego je vlasnik astrasb, u samu stranu sa rezultatima ubacio logo, bar da se zna odakle se dekra :)

Sto se i njega i mene tice, nije frka da se to prikazuje (iako jede BW) ali su mogli bar da pitaju ili nesto...

nixa
16. 06. 2006., 00:40
http://www.astrasb.com/live-scores.php ovo :)

sirNemanjapro
16. 06. 2006., 00:41
Eeeee... Srbija...
Ovaj hocu reci Bosna... :D

jasmanac
16. 06. 2006., 00:49
Sta reci. Ljudi vole da se kite tudjim perijem.

shoba
16. 06. 2006., 03:13
Ja sam jedno vreme vodio neki sajt za muzicare koji je izmedju ostalog imao download fajlova za klavijature.

Jednog dana iz logova primetim da se neko kaci na direktorijum sa fajlovima, odem na taj sajt (drzao ga bosanac iz lopara cini mi se) i vidim linkove na moje fajlove uz komentar "Mi smo najbolji sajt na netu, dajemo vam to i to za download, samo kod nas...". Kontaktiram ga, persirajuci, u stilu: "Postovani, video sam odlican izbor fajlova na Vasem sajtu, da li ce ih biti jos?" i potpisem se kao webmaster njemu poznatog sajta :)

Lik odgovara sledece: "Postovani mogu Vam preporuciti sajt (pa navede moj) na kome imate uvek najnovije fajlove", na sta ja uzvaracam "Pa dobro bre da si bar pitao, ...", pa se nasalim: "sve sam se nadao, da mi to radi ovaj ili onaj ali Srbin iz Bosne... ", a on kaze: "Pa naravno, nece Svabo sigurno!"

Sta ces?!

nixa
16. 06. 2006., 03:48
^ i posle svet nas mrzi :)

oliver
16. 06. 2006., 04:26
...odem na taj sajt (drzao ga bosanac iz lopara cini mi se)...

:didntdoit :)

Lik odgovara sledece: "Postovani mogu Vam preporuciti sajt (pa navede moj) na kome imate uvek najnovije fajlove", na sta ja uzvaracam "Pa dobro bre da si bar pitao, ...", pa se nasalim: "sve sam se nadao, da mi to radi ovaj ili onaj ali Srbin iz Bosne... ", a on kaze: "Pa naravno, nece Svabo sigurno!"

:1006:

...a sajt je bio lopare-caffe? :1078: :D

Ilija Studen
16. 06. 2006., 08:39
Hahah. Baš čitam: "Bosanac iz Lopara" i mislim "Ma nije...", a na DJD sam skroz zaboravio :D I ti si Olivere imao scene sa njim...

shoba
16. 06. 2006., 12:54
E da, neki je Dj, bar je tako sebe zvao.

Pokusacu da nadjem, mozda i nisu Lopare ;) ali covek je imao sken svoje licne karte i pasosa na sajtu tako da sam o njemu saznao sve hihihihihihi.

oliver
16. 06. 2006., 14:09
Ma, to je taj, 100%, ja nisam mogao da vjerujem kad sam vidio da je okacio licnu kartu na www. Pustao je muziku u lokalnoj "diskoteci" pa se okitio sa "DJ" :) Hapio je i tekstove o Loparama sa naseg sajta, al' smo priprijetili tuzbom (tad je sajt jos uvijek bio zvanicni, SO Lopare stajala iza) :)

Taj je davno dobio katanac na Lopare Online (pa se na es-u raspitivao kako da upadne na forum kao admin, sve sa imenom i prezimenom u profilu), a onda je napravio Lopare Caffe i trudio se da bude bolji - anketa: koji je sajt bolji, na forumu malo-malo pa "pogledajte kakvi su oni sa lopare.net", pljuc tamo, pljuc ovamo, itd itd. onda je imao probleme sa hostingom i mene startovao na msn, kao ja ga "uhakov'o", pominjao mi familiju, obecavao vatreni susret kad se dodjem kuci... ma, wunderkid :)

shoba
16. 06. 2006., 18:26
Koliko se secam on je na tom sajtu prodavao neka tri html templatea ili mini sajta po principu plati na taj i taj racun i onda kad dobijes password uloguj se i downloaduj template.

Fazon je bio u tome sto je ulaz u 'download sekciju' bio zasticen passwordom pomocu JavaScript-a pa je pass pisao u sourceu hahahhaa. Kakva zastita takvi i templatei :)

oliver
16. 06. 2006., 18:35
Fazon je bio u tome sto je ulaz u 'download sekciju' bio zasticen passwordom pomocu JavaScript-a
:1002:

ma... pun je "bisera". sad cujem da petlja s nekom online radio-stanicom, sta li :)

MorenoArdohain
16. 06. 2006., 18:35
Fazon je bio u tome sto je ulaz u 'download sekciju' bio zasticen passwordom pomocu JavaScript-a pa je pass pisao u sourceu hahahhaa. Kakva zastita takvi i templatei :)

:1060: Ovo ne mogu da verujem!

Pedja
17. 06. 2006., 00:14
Izgleda da je u poslednje vreme nastala manija kradje sadrzaja sa sajtova :)

Petar Marić
17. 06. 2006., 13:10
Fazon je bio u tome sto je ulaz u 'download sekciju' bio zasticen passwordom pomocu JavaScript-a pa je pass pisao u sourceu hahahhaa. Kakva zastita takvi i templatei :)
Heh, ulepšao si mi dan :D

bluesman
09. 09. 2006., 00:53
Vidim da je banjalukalive uhakovan od nekih fanatika, eno zale se na zoni kako su "bas bezobrazni" ...

oliver
26. 09. 2006., 17:48
Skoro sam naletio na jedan "dijasporski" sajt (forum, tacnije), i od rijeci do rijeci kopiran tekst o Loparama (polozaj, istorija... itd), + leech-ovane slike iz galerije. Ne bi mi uopste bilo krivo da je ostavljen link, nista vise, ne mora niko da se cima i pita "smijem li?". Ja se registrujem na forum i dodam da je sadrzaj preuzet sa te_i_te adrese, bez ikakve kritike i napada na bilo koga. Juce gledam - nema moje poruke. Onda sam se naljutio i kritikovao, zasad me jos uvijek ima :) Do kad - ne znam :)

Ilija Studen
26. 09. 2006., 20:01
Kada su Milanu ripovali sajt i još povlačili slike sa njegovog servera originale je zameni teškim boleštinama, a svoje fajlove izmenio da koriste nove slike :D Pazi na cache.

oliver
27. 09. 2006., 01:28
auuuuu, mLogo jaka fora, sad mi prosto zao sto mi niko nije izbrisao i onu drugu poruku, pa da se "osvetim" :D