PDA

Pogčedajte punu verziju : jel treba nekom Java programer ?


ivanhoe
20. 06. 2006., 00:42
zamolio me drugar da se raspitam ovde da li ima neko kome je potreban solidan Java programer ?

Momak je vrlo odgovoran oko posla, zavrsio je ETF u Beogradu, odsluzio vojsku, radio je neko vreme u narodnoj biblioteci kao admin, pa u yubc-u, a sa mnom je radio na mom prethodnom poslu u Code Developmentu na prilicno velikim java projektima (customizacija Maximo sistema za British Petroleum i jos neke velike klijente), znaci zna posao, a i skroz je ok lik sa kojim je prijatno raditi...

Sad trazi novi posao jer ima malo dete pa mu ne odgovara da stalno bude po 6 i vise meseci u inostranstvu kao na sadasnjem poslu.. sto se moguceg zaposlenja tice nema neke posebno visoke zahteve oko plate ili uslova, cisto normalnu sredinu i fer odnos gazde, nista drugo.. (da se ne uplasi neko zbog pominjanja BP-a :) )

Ako je neko zainteresovan ili zna nekog zainteresovanog, nek mi se javi na PM, da vas povezem sa njim, da vam posalje CV i tako to...

Dzordz
20. 06. 2006., 05:41
Neka pogleda u www.levi9.com oni stalno trebaju iste. Imaju filijale NS, BG, Nis tako da moze da bira :)

Naravno i www.javasvet.net pa sekcija poslovi.

Ilija Studen
20. 06. 2006., 09:11
Neka pogleda u www.levi9.com oni stalno trebaju iste. Imaju filijale NS, BG, Nis tako da moze da bira :)

Baš sam pre neki dan pričao sa prijateljem o Levi9. Čuo sam da je teško izrabiljivanje, uvek se radi prekovremeno itd. Ono što ne znam je da li je tako samo za programere koji su se tek uključili (sa faksa, bez iskustva) ili je tako za sve.

Je li to istina ili su to samo prazne priče?

Dragan Babić
20. 06. 2006., 09:51
Baš sam pre neki dan pričao sa prijateljem o Levi9. Čuo sam da je teško izrabiljivanje, uvek se radi prekovremeno itd. Ono što ne znam je da li je tako samo za programere koji su se tek uključili (sa faksa, bez iskustva) ili je tako za sve.

Je li to istina ili su to samo prazne priče?
I ja slušam o ovome stalno. Neke priče kako stalno uzmaju ljude na probni radi i onda kao paljba, nisi dovolno dobar, ali smo te izrabljivali 3 metra dana za dž/neki minimalac.

Aj' ga znaj, to su samo priče, a i ja prenosim samo šta sam čuo.

jasmanac
20. 06. 2006., 11:18
Ma samo neka bude uporan i neka stalno traga sigurno ce naci nesto pristojno. Ja imam jedan kontakt ali to je isto stranac tako da ne znam kako bi se dogovorili. Ako hoces cimni me na PM pa cu ti dati kontakt.

Dzordz
20. 06. 2006., 14:36
Ja sam bio pre neki dan tamo na intervju-u i cinilo mi se ok, od 15tak momaka sto je bilo tamo 3-4 su nesto stajali pricali ostali su malo chatovali malo radili...
Sto se tice male plate za pocetnike tj juniore je 350eur prva tri meseca koliko je probni period.

ivanhoe
20. 06. 2006., 15:44
hvala ljudi, prenecu mu koje su varijante, pa nek on vidi... hvala svima na pomoci :)