PDA

Pogčedajte punu verziju : Ocu vala da deinstaliram Firefox...


Pedja
02. 08. 2006., 16:57
Bug sa blokiranjem pojedinih tastera je tu i sa najnovijim update-om. Prosto mi je neverovatno da nisu primetili problem i nisu ga jos uvek otklonili.

Sad sam naleteo na js jedan problem. Kada hocu da odstamam HTML koji sadrzi dugacku tabelu, odradi samo prvu stranu i prekine stampanje tabele...

U prilogu je HTML primer. Kada otvorite ovaj dokument iodete na print preview, prikaze samo jednu stranu sa tabelom i zavrsi dokument, bar je tako ovde kod mene na firefoxu koji je juce update-ovan.


Usput, Bluesmane, dodaj htm ekstenziju u dozvoljene za attach.

toxonics
02. 08. 2006., 17:11
upravo odstampah 3 strane, do firme SZREX "JAGGER", probaj da prijavis to sa blokiranjem tastera i ako nije problem opisi o cemu se tacno radi

nixa
02. 08. 2006., 17:18
nema .html extenzije :)

zextra
02. 08. 2006., 20:37
Da ne otvaram novu temu - upravo sam doziveo prosvetljenje :)

Za one koji nisu imali potrebe ili prilike da se sretnu sa sledece dve interne firefox adrese:

about:cache - prikazuje (detaljne) podatke o keshiranim podacima
about:plugins - prikazuje instalirane pluginove i njihove config varijable

Pedja
04. 08. 2006., 06:48
upravo odstampah 3 strane, do firme SZREX "JAGGER", probaj da prijavis to sa blokiranjem tastera i ako nije problem opisi o cemu se tacno radi

Probao sam kod kuce uvaj dokument i hoce da ga stampa. Ali punu verziju sa svim stilovima i dalje nece. :(

Sto se tice prijave bugova, od toga sam odustao. Toliko im je komplikovana procedura da sam na pola digao ruke.

SqlByte
05. 09. 2006., 18:50
Kod mene kad kliknem da Downloaduje neshto, Firefox malo zablokira dok ne iskochi onaj download manager prozorchic... e sad to shto zablokira nije neki veliki problem, ali ume da me iznervira. Pravi problem nastaje kad hocete da ugasite taj download manager taman kad je on iskochio... tu Firefox prijavljuje greshku i izbaci me :(

al' ipak necu da ga poredim sa drugim browserima... kad god pomislim kako bi bilo lepo da Firefox ima neku opciju potrazhim na netu i naravno nadjem tu ekstenziju bash kako sam je ja zamishljao :1031:

andrej
05. 09. 2006., 18:54
Evo mene posle visenedeljnog koriscenja Opere 9 ponovo na Firefox-u :1031:

ivanhoe
05. 09. 2006., 20:35
Kod mene kad kliknem da Downloaduje neshto, Firefox malo zablokira dok ne iskochi onaj download manager prozorchic... e sad to shto zablokira nije neki veliki problem, ali ume da me iznervira.

namesti da ti se ne otvara u zasebnom prozoru, nego u novom tabu, i onda ce se otvoriti trenutno... Firefox, i to mu je po meni i glavna mana, je jako spor u kreiranju novih prozora... to ti je tradeoff prevelike upotrebe XML i javascripta na vrlo niskom nivou u browseru, to guta resurse i sporo je... ali je zato jako flexibilno...

misk0
06. 09. 2006., 17:59
namesti da ti se ne otvara u zasebnom prozoru, nego u novom tabu, i onda ce se otvoriti trenutno... Firefox, i to mu je po meni i glavna mana, je jako spor u kreiranju novih prozora... to ti je tradeoff prevelike upotrebe XML i javascripta na vrlo niskom nivou u browseru, to guta resurse i sporo je... ali je zato jako flexibilno...

Da daaaaa......!!! to mene svrbi
Kad neka akcija treba da otvori novi prozor (ne tab) paaa.. prvo FF zamre i onda nakon 10ak sec ozivi i otvori taj prozor. Ima li rjesenja tome? Kontam da je to i do neke ekstenzije i kontrole pop-up-a, ali ovo je previshe..

Dragan Babić
06. 09. 2006., 18:12
namesti da ti se ne otvara u zasebnom prozoru, nego u novom tabu, i onda ce se otvoriti trenutno...
Kako? :1027:
Nem'rem nigde naci.

MorenoArdohain
06. 09. 2006., 18:16
^ Tools/Options/Tabs i opcija: Force links that open new windows to open in a new tab

Dragan Babić
06. 09. 2006., 19:04
Hmmm, to mi je overeno, ali se downloadovi i dalje otvaraju u popupu. Imam tabmixplus instaliran, mozda je on nesto pojebao.

fuzzylogic
07. 09. 2006., 05:18
Hmmm, to mi je overeno, ali se downloadovi i dalje otvaraju u popupu. Imam tabmixplus instaliran, mozda je on nesto pojebao.

Skini "Download Statusbar" extenziju. Nema vise novog prozora za downloade, pojavi se samo dole novi bar, slican onom kad zveknes Ctrl+F. I tu vidis sta se skida. Milina.

Dragan Babić
07. 09. 2006., 10:43
Skini "Download Statusbar" extenziju. Nema vise novog prozora za downloade, pojavi se samo dole novi bar, slican onom kad zveknes Ctrl+F. I tu vidis sta se skida. Milina.
Imam i to, ali se i sa njim zamrzava.

ivanhoe
07. 09. 2006., 17:35
@dragan: instaliraj Download Manager Tweak http://dmextension.mozdev.org/
The Download Manager Tweak extension streamlines the current Firefox download manager. The extension allows the Firefox download manager to be opened in a separate window, the sidebar, or a tab. The extension also modifies the default appearance of the download manager to make it more concise and intuitive.

Dragan Babić
07. 09. 2006., 17:57
@dragan: instaliraj Download Manager Tweak http://dmextension.mozdev.org/
yaaaaay! :)

bojan_bozovic
04. 10. 2006., 11:51
Trenutno surfujem (ali samo trenutno) sa FF 3.0 nightly. Zeleo sam videti ima li pune CSS2 podrske (text-shadow kao KHTML 3.4 i Safari) i da li prolazi drugi Acid test. Nit jedno nit drugo. Da dodam, isprobao sam i 2.0 RC1 sa geckom 1.8.