PDA

Pogčedajte punu verziju : Google AdWords


Igor Salindrija
05. 08. 2005., 20:10
Pre par nedelja sam uplatio 300e za Google AdWords i kako ne bih trčao pred rudu, hteo bih prvo da se raspitam koji je najbolji način za odabir i selekciju keywordsa sa moj sajt.

Naime, radi se o online kladionici www.deltasportbet.com

Ključne reči bet, betting, sport i slično su jako uopštene reči i ne mogu se upotrebiti. delta ili deltasport ako stavim, ništa ne dobijam. Da li se zadržati na lokalnom području i probati sa srpskim jezikom, klađenje, tipovanje, ili sam ipak pogrešio kada sam se odlučio na ovaj korak?

[nq]
05. 08. 2005., 21:17
Pa ti imas samo srpsku verziju ?
Ili se ENG tesko nalazi :)

Igor Salindrija
05. 08. 2005., 21:23
Samo srpska verzija, engleska verzija je www.sportingbet.com

[nq]
06. 08. 2005., 00:40
Hm, ja bih pare potrosio na ENG verziju, a nasku bih reklamirao na nekom hasem popularnom portalu, B92 npr.....

poz :)

Igor Salindrija
06. 08. 2005., 23:17
Eng. verzija nije pod mojim licnim flasnistvom, nego samo fransiza sportingbet-a tj. pomenuti deltasportbet.

Reklamiramo se vec na www.b92.net/sport

Dakle?! ADW?

Bin_Miladin
20. 10. 2009., 19:28
Ima li ko ko mi moze reci u cemu je problem.
Napravih kampanju slikovnih oglasa koja je odobrena kao i sami oglasi.
Upisah mali milion kljucnih reci kao i rucno odabrane sajtove na kojima ce se
reklame prikazivati i sve je to lepo i krasno ali se moje reklame i dalje nigde ne pojavljuju u cemu je fora? Napominjem nisu textualni nego slikovni

Hvala geniju koji da odgovor:)

lurker
20. 10. 2009., 19:54
Ima li ko ko mi moze reci u cemu je problem.
Napravih kampanju slikovnih oglasa koja je odobrena kao i sami oglasi.
Upisah mali milion kljucnih reci kao i rucno odabrane sajtove na kojima ce se
reklame prikazivati i sve je to lepo i krasno ali se moje reklame i dalje nigde ne pojavljuju u cemu je fora? Napominjem nisu textualni nego slikovni

Hvala geniju koji da odgovor:)

Bidujes suvise nisko. Podigni cenu.

Bin_Miladin
20. 10. 2009., 20:02
care ja sam podigao cenu extra na nekim sajtovima koje sam ja odabrao kao odrediste gde ocu da se pojave reklame e sada mi reci znas li kada promenim cenu koliko je vremena potrebno da google to skapira i da po novoj ceni pocne da sljaka posto ja promenim i u narednih sat se nista ne desava mozda treba da cekam duze?

lurker
20. 10. 2009., 20:14
Ali to i dalje ne znaci da je cena dovoljna da ti se oglas prikazuje. Sta mislis koliko velikih igraca je aktivno za kladjenje. dizi cenu dok ne pocnu da se prikazuju (ili dok ne bankrotiras) :)

Bin_Miladin
20. 10. 2009., 20:20
haha ti mene zezas ima samo jedan kome idu slikovni oglasi non stop i ja stavim cenu sa 0.05 na $1 i zamisli nista:) uzas ima li neko neki dr predlog?