PDA

Pogčedajte punu verziju : Recenzija : Ex-mobile.com


fit
28. 12. 2006., 11:29
Dajte mi recite sta mislite o siteu http://www.ex-mobile.com ?

Mislim prvenstveno na dizajn i na serviranje informacija.

bojan_bozovic
28. 12. 2006., 13:30
Zasto da ne. Layout sadrzaja nije dobar, srednja i desna kolona nisu napunjenne dovoljno, a to je vrlo lose. Dizajn nije los, mada i nije nesto narocito. Slika u headeru je mnogo kompresovana, naprimer.

Bojan Zivanovic
28. 12. 2006., 15:44
Izbaci trecu kolonu i prosiri prvu, ona je ipak najvaznija.
I sredi taj header sto ti je moj imenjak rekao :)

ivanhoe
28. 12. 2006., 16:24
mislim da glavni meni treba uvek da ide ispod header slike, a ovaj advertizing|contact|sitemap stavi desno iznad. To je nekakav standardni raspored na koji su ljudi navikli.

Ovaj Top10 link se slabo primecuje, bolje mu stavi neku kontrastnu pozadinu da ga istaknes..

Mozes da prebacis Partners deo u krajnju levu kolonu, posto je prazna, a i uklapa se tu ispod ove slike..

Skini shadow sa logoa, izgleda prilicno cheap. Ako nemas kinte da platis nekom da ti odradi logo, onda samo napisi naziv malo vecim slovima. Ovako ti je "na pola puta", nije ni pravi logo, a nije ni "ne treba mi logo", nego nesto u pokusaju..

sirNemanjapro
28. 12. 2006., 17:02
Suvise sivo-plavo?
U 2 koloni imas linkove koji su plave boje, a iza njih pozadinu koja je, pa hajde, ljubicasta (bledo).

Prva kolona da se prosiri svakako. Ako mozes izbaci ono BEST SITE, ako ista ne volim onda su to asocijacije sa click for rateing ili baneri low level productiona (zuto-crno-plavo-crveno + sve da sljasti).

fit
28. 12. 2006., 18:02
Probat cu maknut trecu kolonu (ovu zadnju) pa da vidim kako ce to izgledat.

Web nije nov, star je nekih 9 mjeseci.

Necu gurat navigaciju ispod headera jer ne zelim standardno (vec vidjeno 1000 puta) serviranje informacija, ocu neku nestandardnu strukturu.

ZeroStyle
28. 12. 2006., 18:43
neznam za vas , ali mene ova srednja kolona asocira na google adsense :) Kada sam usao odmah mi se javila neka vizija "Nemoj tu klikat, to su oglasi :)"

fit
28. 12. 2006., 23:43
neznam za vas , ali mene ova srednja kolona asocira na google adsense :) Kada sam usao odmah mi se javila neka vizija "Nemoj tu klikat, to su oglasi :)"

Nije adsense :1088:

sirNemanjapro
29. 12. 2006., 02:47
^mislim da on to zna.