PDA

Pogčedajte punu verziju : Zahtev klijenta & samostalna pauza organa za razmišljanje !


glaspodrinja.com
13. 04. 2007., 09:16
Poštovani virtuelni auditorijume,

povod za ovakav naziv teme i početak ovog teksta je sledeći:

Posle razgovora sa klijentom ( juče) došli do zaključka da čovek nije upoznat sa mogućnostima koje Internet pruža. Uvidevši da mu se otvara novi kanal za trgovinu, lista njegovih upita je sledeća :

Da li se i kako može sprovesti:

1. kreiranje on lajn kampanje kako bi se građanstvo (pučanstvo) pretežno gastarbajteri obavestili kako njegova uvažena kompanija pruža sledeće usluge;
- Projektovanje i usluge inženjerskih poslova;
- Izvođenje svih vrsta građevinskih i zanatskih radova;
- Izgradnja i prodaja stambenog i poslovnog prostora;
- Proizvodnja i prodaja betona i betonske galanterije;
- Maloprodaja i veleprodaja građevinskog materijala;

E, ... sve je prošlo u najboljoj atmosferi. Prihvatili smo se posla i krenuli u razradu idejnog predloga - dokumenta koji će predstavljati Internet marketing plan rada za 2007. godinu. I onda ...ništa! Mozak mi je od sinoć na samostalnoj autonomnoj i široko-demokratskoj pauzi.

Moje pitanje je: Da li neko od Vas ima bilo kakav polazni, osnovni, bazični predlog, kako da započnem ... "Internet marketing, plan rada za 2007. godinu"

Uhhhh hhhh!
:1003: (možda ovako dođem do rešenja !?)

Miloje Sekulic
13. 04. 2007., 10:18
Gugluj, inspirisi se
Vidi kako su se i cime predstavile (kod nas i napolju) firme ciji opis delatnosti je slican.

Svojevremeno sam radio predlog za online prisustvo firme koja je gradila ceo kvart u Budvi. Tada je to bil najveca privatna investicija u CG. Stanovi na moru sa trznim centrom i garazama. Jedan od cakica kojima smo trebali da ubedimo potencijalne kupce da je projekat realan i da se nesto stvarno gradi bila je veb kamera koja bi pokazivala da radovi napreduju i stanovi ce zausta biti gotovi.

Miloje

glaspodrinja.com
13. 04. 2007., 10:27
Kao što samo ime kaže : Miloje Sekulić = Professional

Hvala !

Miloje Sekulic
13. 04. 2007., 13:05
prica se zavrsila tako sto je njegov dizajner u Front Page-u digao katalog stanova na veb

bar sam pio dobru lozu

Eniac
13. 04. 2007., 16:38
kao sto miloje kaze proguglaj da bi pravilno pozicionirao kampanju... imam neke primere biznis planova koji su dosta profi, pa mogu da ti posaljem ako zelis da vidis na primeru kako se to radi...

Misko
17. 04. 2007., 19:00
kao sto miloje kaze proguglaj da bi pravilno pozicionirao kampanju... imam neke primere biznis planova koji su dosta profi, pa mogu da ti posaljem ako zelis da vidis na primeru kako se to radi...

Ne bi bilo loše da zakačiš te biznis planove negde na netu pa da postuješ link ovde... please... i hvala unapred.