PDA

Pogčedajte punu verziju : Kritika - francoiseklein mobiliste


blogowski
13. 10. 2005., 12:19
Posle dosta vremena citanja odlicnih stvari na ovom mestu skupih "hrabrosti" i ja nesto da postujem...(to u vezi hrabrosti je kao kad igrate foot za Hajduk iz Donjeg Samosa pa vam se ukaze prilika da sutnete koju loptu i vi na REAL-ZVEZDA)
Elem, interesuje me vase misljenje o mom prvom poslu za "money" Kako u vezi design-a, tehnicki gledano kao i funkcionalno...
Hvala unapred
..a da, umalo zaboravih link... http://www.francoiseklein-mobiliste.com

oliver
13. 10. 2005., 23:48
jedva gledam koliko mi se spava, al' posto jos niko nista nije rekao... evo ja cu :)

ono sto mi je odmah "upalo" u oko:
- previse animacija, sve nesto ide tamo-ovamo, gore-dole :) bar meni stvara konfuziju
- font: futura je nekako "preuska", plus sto je mala velicina pa su slova jako zbijena. a pitanje je i kako se to vidi u drugim os-ovima/browser-ima (za stilove sa futurom nisi stavio alternative)
- glavni okvir sa sadrzajem si mogao malcice izdvojiti od pozadine, npr. staviti maaalcice tamniji background
- tekst ti se lijepi za slicice, stavi im margin: 2px ili taknesh
- podmeniji u navigaciji su malo trip, ili sredi sa padajucim menijima ili nekako... nemam pojma, ruznjikavo mi ovako
- glavna tabela ti je siroka 900 i nesto piksela: na 800x600 imas fin horizontalni klizac :)

ispade da popljuvah, al' nije to sto mislis ;)

WhiteWeedow
23. 10. 2005., 16:19
Fino je uradjeno i kao sto je navao gosp prija mene stvarno previse animacija mozda da se samo animira ta slika i sa strane one kao reklame, treba preurediti menu malo ga istaknuti ili ga u flashu po mogucnosti uraditi sa malo rollOver da nebude monotono ostalo super!

blogowski
23. 10. 2005., 21:16
ej hvala puuuno na savetima. poceo sam sa prepravkama pa ce biti uskoro...
ispade da popljuvah, al' nije to sto mislis
ma kakvi covek uopste nije pljuvanje samo coooool :cool: :cool:
White Weedow odlican ti avatar ! kako se oseti ? :) :)