PDA

Pogčedajte punu verziju : videoboom


dark_mark
22. 05. 2007., 20:51
Dejan Bizinger uskoro kao predavač na WEBINARU. (http://www.edge.co.yu/webinari.htm) :1012:

nixa
22. 05. 2007., 21:15
taj webinar je najveci spamer .... uzas

Dejan Bizinger
23. 05. 2007., 09:14
Cinjenica je da je ovo jedini obrazovni webinar koji vodi jedna domaca firma (ne racunam korporativne webinare koje vode neke strane firme za domaca predstavnistva), imaju dobar kvalitet koji ce vam isto reci i oni koji su slusali neki od webinara ili seminara. Predavaci su potvrdjeni strucnjaci iz prakse a ne samo iz akademske sfere. Trebalo bi ovakve inicijative podrzati jer je ovo praktican primer kako Internet moze da bude iskoriscen u korisne svrhe, a pritom da bude ekonomican nacin sticanja znanja.

U kom smislu spameri? Koliko znam, info mejlovi se salju samo putem njihovog newslettera i Ekapije a clanovi na newsletteru su stavljeni na listu nakon upoznavanja, dobijanja vizit karte. U svakom newsletter-u ima tekst da u slucaju da je greskom mejl stigao do clana da ih kontaktiraju za odjavu. Isti princip oko gradjenja newsletter-a ima i Guy Kawasaki, takve savete je i dao.

Ukoliko ima neko sa foruma koji prima i dalje info mejlove a pritom je zatrazio da bude skinut sa liste, slobodno moze da mi posalje privatnu poruku i ja cu proslediti i bicete odjavljeni sa liste.

Ukoliko smatrate da je ovaj mail greskom stigao do Vas, izvinjavamo se i molimo Vas da nas obavestite kako bismo Vas odjavili sa mailing liste za strucna usavrsavanja koja budemo organizovali.

Napomena: Pored predavanja na webinaru, savetujem drugara koji vodi webinare i seminare u vezi sa Internet promocijom.

nixa
23. 05. 2007., 10:44
been there , done that ... i dalje me spamuju ...

a ja se baš ne sećam da sam nekome dao vizit kartu iz pomenute kompanije

Dejan Bizinger
23. 05. 2007., 11:21
Posalji mi email adresu sa kojom si prijavljen pa cu reci da skinu tu adresu. Moze na private. To isto vazi i za druge ako ima takvih na forumu. To je bitno iz prostog razloga da se sad ovde ne bi svi javljali sa ili bez argumenata o spamu bez da su uopste prijavljeni na njihovoj listi.