PDA

Pogčedajte punu verziju : glas-javnosti.co.yu - adsense keywords


BraMom
10. 06. 2007., 10:49
Prijatelj mi je skrenuo pažnju da na sajtu http://www.glas-javnosti.co.yu/ imaju skriveni tekst. Otvorite source stranice, pa search po adsense keywords, u span tagu su stavili sakriven tekst, koji sadrži neke keywords:

<span style="color:#fff; background:#fff; font-size:2px;">
google adsense keywords Experiment kosovo insurance osiguranje home kuca stan...

Nisam nikakav stručnjak za adsense, ali mi se čini da ovo nije baš regularna metoda?

pcigre
10. 06. 2007., 12:16
Daleko od toga da je regularna... Bolje im je da sklone taj kod dok ih ne banuju.

Ilija Studen
10. 06. 2007., 12:26
Neko misli da je pametan i da će zeznuti one siroma ljudove iz Googleta što primaju $200K godišnje i ne tako retko imaju PhD iza sebe...

Nikola Vavic
10. 06. 2007., 15:56
Istu stvar sam pre oko mesec dana primetio na sajtu Kurira. Iznad banera sa desne strane su se nalazile neke reči uklopljene u boju pozadine, izgleda da su se opametili.

ivanhoe
10. 06. 2007., 17:06
ma treba pustiti da ih bannuju, pa nek sledeci put unajme nekog ko zna sta radi da im postavlja oglase.. ova fora sa identicnom bojom slova i pozadine ne radi vec najmanje 5-6 godina...

Mladjo
20. 06. 2007., 16:48
Pa to je toliko glupo da nema smisla. Google banuje zbog slicne pozadine ako je grafika i teksta kad onako sami ocene. Mislim nisam nesto ekstra protiv black hat tehnika ali ovo je smesno. Te novinske kuce bi trebale da su ozbiljnije.