PDA

Pogčedajte punu verziju : [komentari] cavz.com


Dzordz
13. 06. 2007., 21:17
www.cavz.com (http://www.cavz.com)

Pozdrav ekipa, nisam dizajner tako da uzmite to u obzir.
"Firma" treba da se bavi 3D Modelingom i animacijom. Slike i animacije za portfolio se jos spremaju pa reko da pitam sta mislite za dizajn. Testirao na FF i IE 6 najnize do rezolucije 1024x 800.

Predlozi, zamerke? (nekako mislim da bih mogao malo font teksta da sredim)

nixa
13. 06. 2007., 21:46
Za pocetak, neka slika ne bi bila losa :)

Dzordz
13. 06. 2007., 21:49
Ima slike ali u pozadini headera :P

Evo premestio, totalno sam smetnuo to sa uma :) (trcim ispred sebe premestam, samo sto mi net nesto slabo radi)

Edit: Promenjeno and working :)

nixa
13. 06. 2007., 22:10
Ako nisi dizajner, onda si mogao da središ makar IA, malo je ovo konfuzno osim ako nisi mislio da ti dizajn bude long newsletter boomer.

Po mom mišljenju još uvek nema šta da se komentariše ...

Dzordz
18. 06. 2007., 16:51
Evo dok cekam animacije da ubacim mozete da malo komentarisete radove u sekciji modelinga i vizuelizacije.

Nixa hvala na predlogu googlovao sam IA i nisam nista pametno smislio :)
I osmisljen je "nazovi sajt" kao brosura samo nista drugo.

McKracken
18. 06. 2007., 17:39
Trebalo bi da razmislite o spellingu ;) :1088:


Semi offtopic:

Primetio sam trend da vecina "profesionalaca" kad prave sajt za sebe potpuno preskoce spell check.

Dzordz
18. 06. 2007., 18:20
Izvinjavam se McCracken ali ja ucio Engleski po Britanski pa mi je ostalo visualisation ako si to mislio :)

Isto tako pisem i colour, honour etc. :)

Ispravno je :D

McKracken
18. 06. 2007., 19:07
Onda se odluci kako ces da pises i ne mesaj. Hint: procitaj sav tekst ;)

Dzordz
18. 06. 2007., 19:33
Joj ladno :)

Hvala Mek :1043:

nocom
19. 06. 2007., 19:41
800 kb stranica /na obicnoj tel.linji se ucitava koliko? /
Logo je veliki i ne uklapa se stranicom /smanji logo na 75% velicine donjih slika i postavi ga levo ili na geometrijskoj sredini stranice/
Napravi neke sadrzaje ,ne ovako gomila slika i malo teksta.
Ukoliko testiras ,ne radi to na glavnom sajtu pravis sam sebi antireklamu ovakvim sadrzajem.
Tekst nije funkcionalan vise lici na gomilu skupljenih fraza, tekst nema tabova na pocetku pasusa /pogledaj sajtove onih koji se bave dizajnom/
Bolje je da nemas nikakav sajt nego nedovrsen i veci od 300k.
Predlazem da promenis tojest napravis novi logo ali stvarno logo.
Sve najbolje u daljem radu

Dzordz
19. 06. 2007., 21:11
U pravu si po pitanju nekih stvari. Tekst je stvarno kao da pisem pricu :) Navika, jako dugo sam pisao sastave na engleskom dok sam se malo ozbiljnije istim bavio.

Sto se tice logo-a ne znam na sta mislis pod tim da nije logo?
Nije web2.0?
I nije bila namera vec da bude potpuno nesto zivahno i drugacije. Eto bar ti je izazvalo reakciju.

Sto se tice velicine sajta.... pa 800kb bi bilo oko 2-3 minuta :) I tu si u pravu moracu nesto da poradim na tu temu.

Hvala na vremenu ;)

Edit: Smanjeno na 130kb

nocom
19. 06. 2007., 21:40
Previse ti je flat logo (i mnogo je veliki zauzima pola stranice a levo i desno prazno ) ,mislim da ti na njemu nedostaje jos nesto (linija ,senka,brush) sa nekom prijatnijom bojom iz kontra palete boja i konjanik je beo (velika povrsina belog na crnoj pozadini )
Pozz