PDA

Pogčedajte punu verziju : Konkurs za idejno rešenje logotipa


Goran Cirkovic
18. 06. 2007., 00:50
Konkurs za idejno rešenje logotipa

Autori sajta Kadrovi.com objavljuju konkurs za idejno rešenje logotipa sajta. Konkurs traje od 20.06.2007. do 20.08.2007. godine a prva i jedina nagrada je novčana, u iznosu od 100 EUR.

Da biste učestovali u konkursu potrebno je poštovati sledeća pravila:

* Logotip je u vektorskom obliku (cdr ili ai) sa zatvorenim krivama
* Bela i crvena slova na crnoj podlozi ili crna i crvena slova na beloj podlozi
* Maksimalne veličine 220x50 piksela (kada se exportuje)
* Sadrži tekst "Kadrovi.com" (bez navodnika, poželjna ilustracija)

Napišite svoje ime, prezime i broj telefona i pošaljite svoje rešenje u gif formatu na konkurs@kadrovi.com
Autori sajta će objaviti pobednika konkursa 23.08.2007. Sva pristigla rešenja biće objavljena na ovoj strani.

Unapred zahvalni,
Autori

Goran Cirkovic
29. 06. 2007., 20:38
Konkurs je zatvoren.

Davor Vlajkovic
29. 06. 2007., 21:05
Rezultat?

Eniac
29. 06. 2007., 21:28
pogledaj na temi o sajtu, neki prijatelj im je uradio logo

Goran Cirkovic
30. 06. 2007., 00:29
Rezultat?

10 dana niko nije poslao nikakav predlog, angažovali smo prijatelja da nam završi posao. Danas smo dobili prvi i poslednji predlog (V.G.) ali smo već prihvatili ovaj zbog nezainteresovanosti tj. slabog (nikakvog) izbora.

McKracken
30. 06. 2007., 00:35
BEz obzira na opasnost da zvucim kao matori drkadzija moram da primetim par stvari:

Konkurs traje od 20.06.2007. do 20.08.2007

Vrlo je ocigledno da vam fali JAKO puno iskustva u menadzmentu. U prevodu, koristite krupe reci kao sto su konkurs, resenja, nagrade, uslovi ali nepotkovano i ne stojite iza tih velikih i komplikovanih reci :)

Nije mi cilj da bilo koga uvredim, ali to nikada nece poleteti. Steta je samo sto ce vam to biti jasno kad bde kasno (rima je slucjno uletela)



(pre nego se ne-slozite procitajte jos jednom "konkurs". Ko uspe da posalje vektorski logo u GIF formatu dobije jos 100 eur od mene) :)

Goran Cirkovic
30. 06. 2007., 00:53
(pre nego se ne-slozite procitajte jos jednom "konkurs". Ko uspe da posalje vektorski logo u GIF formatu dobije jos 100 eur od mene) :)

Da je uradjen vektorski ali da posalje exportovan kao gif (sto u prevodu znaci da nije skinuo negde i preradio u Photoshopu, da nam posalje logo samo niske rezulucije. Tako smo videli na nekim konkursima: dok se konkurs ne zavrsi da se ne salje vektorski...).

10 dana proveram mejl 10x dnevno i nema nikakvog resenja, to nije vodilo nicemu, nismo hteli da gubimo vreme. Da je bilo makar 3 predloga za 10 dana, pa da se nadamo i naravno sacekamo...

conica
30. 06. 2007., 03:33
Verovatno nije mesto za to i sigurno nije na meni da ovo primetim posto nisam nameravala da ucestvujem - ali prosto osecam potrebu da se iskazem svoje misljenje:
Apsolutno se slazem sa McKrackenom, s tim sto bih ja bila ostrija - izuzetno neprofesionalno - cak retko vidjen slucaj.

Objavili ste konkurs koji traje 2 meseca (60 dana), i zatvarate ga posle 10 dana zbog nezainteresovanosti - bez ikakvog razmisljanja da je mozda - recimo - neko bio na odmoru, pre koji dan video konkurs i poceo da radi na tome, ili mozda da neko radi na tome od pocetka objave konkursa, ali je eto uzeo malo duze da radi - jer naravno konkurs traje 60 dana.

Da je tender, bio bi oboren u sekundici zatvorenih ociju - cak i u Srbiji.

[nq]
30. 06. 2007., 13:48
^ upravo tako.

Edit: Ovo kazem zato sto sam konkurs preneo na sajt mog odseka (ko zna mozda neki kolega sad radi na resenju - mada sanse su male :), a vi zatvorili konkurs )

borstale
30. 06. 2007., 13:54
I ja sam informaciju o konkursu pre par dana preneo na jedan forum. Sad sam lepo napisao da su oglašivači malo neozbiljna firma i izvinio se ljudima.

Goran Cirkovic
30. 06. 2007., 13:54
Tu nagradu koju smo planirali podelicemo ljudima koji posalju, vec sam obavestio telefonom jedinog koji je poslao predlog. Ostajemo pri tome da zadrzimo trenutni logo a svima koji se jave podelicemo nagradu na jednake delove, da ispravimo gresku.

Razlog:
1. Do sinoc se niko nije javio (0 predloga)
2. Moje neiskustvo

Izvinjavam se jos jednom

bluesman
30. 06. 2007., 15:19
Razlog:
1. Do sinoc se niko nije javio (0 predloga)
2. Moje neiskustvo


I jedno i drugo se rešava lako tako što konsultuješ ili angažuješ nekoga ko ima iskustva, to su obično ovi što ih optužuju da "prodaju maglu" :)