PDA

Pogčedajte punu verziju : PHP programer


teknoledge
21. 06. 2007., 14:40
O nama

DM2 Interactive je mlada kompanija koja dizajnira i projektuje biznis portale i aplikacije, specijalizovana u kreiranju upotrebljivih i intuitivnih korisničkih intefejsa za kompleksne aplikacije korišćenjem najnovijih web tehnologija.

Generalni uslovi:
- da ste dinamični i zabavni
- da ste u stanju da radite na više projekata istovremeno
- da volite svoj posao
- da želite da radite u opuštenoj atmosferi
- da poslu pristupate profesionalno
- da posedujete solidno znanje Engleskog jezika (pismeno i usmeno)

Uslovi:
- Odlično poznavanje PHP-a (OOP)
- Odlično poznavanje (x)HTML-a
- Odlično poznavanje MySQL-a
- Osnovno poznavanje Linux / Apache okruženja
- Potrebno iskustvo: min. 1 godina

Poželjno:
- Dobro poznavanje XML-a i XSLT-a
- Dobro poznavanje DOM-a / JavaScript-a / AJAX-a
- Dobro poznavanje template engine-a (smarty)
- Iskustvo sa radom u nekom od PHP Framework-a (CakePHP, MODx, Symphony, etc...)
- Iskustvo i poznavanje design pattern-a (MVC)

Svoj CV (sa slikom) pošaljite na email adresu jobs [ at ] dm2interactive.com.

Napomena:
* Posao je stalan i vrši se u našoj kancelariji u centru Beograda
* Rad od kuće nije moguć

Šta nudimo:
- Početna plata 600 EUR
- Probni rad 3 meseca, posle toga prijava na neodredjeno (stalan radni odnos).
- Posle isteka probnog rada plata + bonusi
- Prijatan radni prostor i vrhunsku opremu
- Radno vreme Ponedeljak - Petak
- Godišnji odmor 4 nedelje

bluesman
21. 06. 2007., 17:29
- da ste dinamični i zabavni

:1005: <- kandidat :)

Šalim se, nisam mogao da se suzdržim jer već godinu dana čekam gde da upotrebim ovog lika :)

dinke
21. 06. 2007., 17:54
Sto bi bluesman rekao, ako nadjete nekog ko zadovoljava uslove, ja dajem pola plate ;)

teknoledge
21. 06. 2007., 22:17
:1005: <- kandidat :)

Šalim se, nisam mogao da se suzdržim jer već godinu dana čekam gde da upotrebim ovog lika :)

I ja cu da djuskam kad nadjem nekog :D

Off Topic: Sto bi bluesman rekao, ako nadjete nekog ko zadovoljava uslove, ja dajem pola plate

Drzim te za rec ;) ... salu na stranu, mislim da zahtevi uopste nisu veliki ali izgleda da ni takvih nema, bar ne slobodnih :)

LiquidBrain
21. 06. 2007., 23:37
Dokle traje oglas, i da li u vasoj firmi ima mesta za napredovanje, ili samo radis i to ti je sta ti je? ;)

ivanhoe
22. 06. 2007., 00:32
Drzim te za rec ;) ... salu na stranu, mislim da zahtevi uopste nisu veliki ali izgleda da ni takvih nema, bar ne slobodnih :)

Ma nije toliko strasno, evo mi smo zaposlili 2 sasvim ok coveka (ispostavilo se da su obojica clanovi DPT, pa necu da ih hvalim ovde da se ne uobraze :D)... jeste da smo intervjuisali brdo ljudi, i da smo trazili nedeljama, ali nadje se solidnih ljudi pre ili kasnije, naravno ako imas realne zahteve i ponudis realnu kintu...

Nemanja Avramović
22. 06. 2007., 00:48
Eh, sve ispunjavam osim odličnog znanja MySQL-a :1027:
a iskustva imam 20 godina, ali ne radnog :D lol
radnog 5, ali ne znam jel se računa neprijavljen posao (na crno :D)

teknoledge
22. 06. 2007., 09:04
Dokle traje oglas, i da li u vasoj firmi ima mesta za napredovanje, ili samo radis i to ti je sta ti je? ;)

Oglas traje do popune. Mesta za napredovanje uvek postoji ali s'obzirom da smo "mladi" te stvari tek treba da se iskristalizuju sto ce zavisiti od razvitka firme. Prilicno smo ambiciozni i planiramo da u narednih godinu dana zaposlimo 10 ljudi tako da ce mesta za napredak biti...

Ma nije toliko strasno, evo mi smo zaposlili 2 sasvim ok coveka (ispostavilo se da su obojica clanovi DPT, pa necu da ih hvalim ovde da se ne uobraze )... jeste da smo intervjuisali brdo ljudi, i da smo trazili nedeljama, ali nadje se solidnih ljudi pre ili kasnije, naravno ako imas realne zahteve i ponudis realnu kintu...

Yep, na zalost vecina njih nije slobodna a sto se tiche zahteva i plate mislim da su sasvim korektni... but we'll see :)

Eh, sve ispunjavam osim odličnog znanja MySQL-a

Meaning what? :1041:

McKracken
22. 06. 2007., 13:16
Prilicno ambiciozan plan jer je 10 zaposlenih ogromno opterecenje a menadzerske sposobnosti potrebne za vodjenje tako necega se ne sticu za godinu dana.

U have been warned :1014:
Gud Lak :)

teknoledge
22. 06. 2007., 13:32
Prilicno ambiciozan plan jer je 10 zaposlenih ogromno opterecenje a menadzerske sposobnosti potrebne za vodjenje tako necega se ne sticu za godinu dana.

U have been warned :1014:
Gud Lak :)

Exactly and thanks :1036:

misk0
22. 06. 2007., 16:11
Prilicno ambiciozan plan jer je 10 zaposlenih ogromno opterecenje a menadzerske sposobnosti potrebne za vodjenje tako necega se ne sticu za godinu dana.


A ko kaze da ne mogu zaposliti i manager-a? :) Ne poznajuci ni osobe ni firme, ne mogu reci vishe, ali ako neko ima namjeru ili ideju da zaposli jos ljudi vjerovatno ima i ideju 'sta ce im dati da rade'. A ako ima posla, onda mora biti i ambicija.. A ako..... i tako mozemo da palamudimo do sutra.. :)

Ne volim pisati u offtopicu jer su mi malena slova... moze malllccchicce vetja'? :

noviKorisnik
22. 06. 2007., 17:58
Oki. Dosta zeze. Ovo je poslovna ponuda. Pošto izgleda nema posebno nejasnih detalja, lock.