PDA

Pogčedajte punu verziju : Žarko Radosavljević ponovo u ekipi prevaranata


bluesman
18. 11. 2005., 18:19
Ne znam da li je neko čitao današnje Večernje Novosti. Postoji članak o nekoim "doktoru Tomaševiću" koji je varao ljude, sipao im neku vodicu i prodavao kao lek protiv raka. Jedna doza je koštala po 3000 evra. Kreten je zloupotrebljavao ljudsku nesreću i spremnost na sve u bezizlatnim situacijama. Ali priča ima i drugu stranu... gde se pojavljuje naš "prijatelj" Žarko Radosavljević:

Antrfile: Za doktora Tomaševića pacijenti su uglavnom čuli ne televiziji. Više puta su ga reklamirali na lokalnim TV Stanicama.
- Gledao sam emisije Vuka bojovića gde je neka vračara govorila kako samo doktor Tomašević ima lek za sve bolesti - kaže jedan od oštećenih. Najviše ga je reklamirao Žarko Radosavljević. Pričajući o svojoj školi kompjutera govorio je da dr Tomašević ima lek protiv raka, ali da ne može da ga registruje jer ga juri farmakomafija.

...

Danas, parkiram ispred Sava Centra i prilazi mi neka baba:
- Da ti gledam u dlan da ti gatam?
Rekoh joj
- Marš bre, jebo te Žarko Radosavljević

cvele
19. 11. 2005., 16:03
Nemam sta drugo da kazem nego:

LOL

shoba
19. 11. 2005., 19:50
A sta je on po profesiji?

Nesto nisam pratio ali se secam da ga je Politika predstavljala kao eksperta za racunare koji je izmislio neku tastaturu i drzi skolu racunara.

Ilija Studen
19. 11. 2005., 20:35
Po profesiji? Propali student ako se dobro sećam. Na stranu to, on je osoba koja ume da iskoristi medije kako bi na sebe privukao pažnju i na osnovu toga ostvario nemalenu finansijsku dobit.

Mislim da ga to prilično dobro opisuje...

PS: Iskoristiti medije ne značu govoriti istinu na njima ;) Bilo je tu malo više "umetničke slobode". Dve jake izjave kojih se sećam: "Fakulteti su tu da bi bogati bili bogati, a siromašni siromašni" ili "Opcija Save u Wordu sadrži veliki bug. Često ne znate gde je sačuvala trenutni dokument jer vas ista ne pita gde da ga sačuvate. Bolje je koristiti Save as".

dinke
20. 11. 2005., 00:06
Ja nikada nisam imao "zadovoljstvo" da uhvatim na TV-u dotičnog gospodina. No, video sam onaj kilometarski thread na ES-u i znam o kome se radi.

Lično mu ne bi davao prostor ovde. Da su ljudi koji su diskutivali na ES-u o njemu uložili i 100-ti deo uloženog truda i tužili istog radi zaštite struke, ova tema ne bi ni postojala. Ja to neću učiniti, ali neću ovde ni trošiti vreme na dotičnog. Uostalom, ovo je Srbija, zemlja Žarka Radosavljevića, Vidovite Zorke i Ministra "Magistra". I am over and out.

Djuki
20. 11. 2005., 00:47
Lično mu ne bi davao prostor ovde. Da su ljudi koji su diskutivali na ES-u o njemu uložili i 100-ti deo uloženog truda i tužili istog radi zaštite struke, ova tema ne bi ni postojala. Ja to neću učiniti, ali neću ovde ni trošiti vreme na dotičnog. Uostalom, ovo je Srbija, zemlja Žarka Radosavljevića, Vidovite Zorke i Ministra "Magistra". I am over and out.

Slaže, se u potpunosti .kilometarski tread a efekat 0 ! Ja sam za to da on ide u zatvor, mada mogao je do sada da se javi neki advokat da napiše neku tužbi da si digne prašina... ali ništa od toga... kao što ti reče ovo je Srbija

bluesman
20. 11. 2005., 01:29
Ako se sećate, 1 ili 2 moja posta na ES su bila u ime odbrane Žarka Radosavljevića... Tada, kao i sada, imam stav da su "ovce za šišanje" i ako, kakvi-takvi, marketinški metodi dotičnog gospodina uspevaju kod lakovernih, onda ti lakoverni i treba da budu ošišani. Mislim, koliko veliki IQ ti treba da poveruješ u obećanje da ćeš naučiti da radiš na računaru posle nedelju dana obuke u nekoj školi?

Ovde ipak mislim "što je previše - previše je" jer ljudi koji su na samrti, ili im je neko blizak na samrti, su spremni da urade sve i moć rasuđivanja im je izuzetno poremećena pa su skloni da veruju i u nemoguće. Zato mislim da je ovo ipak vrhunski bezobrazluk.

Samo nemojte ovde da razvlačimo kilometarski thread, nije to bila ideja, ovo sam čisto informativno napisao... neko od vas je vodio neku kampanju koliko se sećam da se "raskrinka" dotični, samo ne mogu da se setim ko. Možda cvele? Nisam siguran...

Dragan Babić
20. 11. 2005., 12:53
da li se cujemo... (okrece zlatan prsten oko prsta) ... vasi roditelji nisu imali dece ... necete ni vi ...

:lol: :D

Djuki
20. 11. 2005., 18:02
neko od vas je vodio neku kampanju koliko se sećam da se "raskrinka" dotični, samo ne mogu da se setim ko. Možda cvele? Nisam siguran...

Ja sam imao na blogu temu NL Pro Group Prevaranti ! ( smestićemo Žarka Radosavljevića u Zatvor ) ao na to misliš ?

A na ESu je bila tema namenjena raskrinkavanju, i konkretitzovanju, ali ništa ni od toga...

kai
20. 11. 2005., 18:35
To je inače čovek koji je tvrdio da može majmuna da nauči da radi na računaru, i da je smislio neku genijalnu tastaturu koju hoće da proda za milijarde. Ono prvo je delimično i pogodio, hiljade majmuna se i prijavilo da ih on uči...

dkurel
21. 11. 2005., 17:34
Ako se sećate, 1 ili 2 moja posta na ES su bila u ime odbrane Žarka Radosavljevića... Tada, kao i sada, imam stav da su "ovce za šišanje" i ako, kakvi-takvi, marketinški metodi dotičnog gospodina uspevaju kod lakovernih, onda ti lakoverni i treba da budu ošišani. Mislim, koliko veliki IQ ti treba da poveruješ u obećanje da ćeš naučiti da radiš na računaru posle nedelju dana obuke u nekoj školi?


Zapravo to je ona najgora kombinacija ljudskih osobina (vreedan+gloop) i takvi me ljudi strahobalno nerviraju u zivotu. Uz to, imaj u vidu da vecina tih u skolu racunara ne ide zbog znanja nego zbog papira!

Znaci, negde u statutu neke XYZ drustvene firme se odjednom pojavilo da racunovodja mora da radi na racunaru. I onda neka kvocka pred penziju kojoj nije vise ni do cega osim da svoje dane do penzije provede u firmi kvocajuci sa ostalim kvockama i ispijajuci kafu i razmenjujuci recepte umesto da rade - krene lepo na kurs racunara.

Na zalost - imao sam prilike da sretnem i da radim sa takvima!

E, za takve postoji Zarko Radosavljevic. On uzeo pare - one uzele ''diplomu''. Svi srecni - Zivela Srbija!:mad:

crews_adder
22. 11. 2005., 01:37
Za tog "doktora" sam cuo jos letos i to iz price osobe koja je, a sto je i najtuznije, iskreno u to verovala, a cak mi je to pricala "u poverenju". Medjutim, bilo je dovoljno reci "ZaRe" i tu je svaka prica gubila smisao. Da dodam i da sam o tome, onako uzgredno, jos krajem avgusta pisao na esu (http://www.elitesecurity.org/poruka/859875).

cvele
23. 11. 2005., 17:03
Ljudi ja nikada nisam shvatao sta vi svi imate protiv Zeljka :)
hehe

Jedino sto neko moze da uradi kako bi njega sprecio da drzi skolu racunara jeste da se uvede malo pravila, tj da nemoze bez neke vrste sertifikata ili odredjene doze strucnosti da se otvara skola za nesto tamo.

PS.
Jeste razmisljali da otvaramo skolu o gajenju lubenica i krocenju divljih svinja

PPS.
Batalite ovo dosadilo je i bogu i narodu pre vise godina.

PPPS. (bluesman)
Nije cvele poveo nikakvu hajku :P