PDA

Pogčedajte punu verziju : Prikaz slika na twitteru


Tamara Pajkić
12. 10. 2007., 20:08
Ćao momci,

Malopre sam registrovala nalog na Twitteru i od tada nijednu sliku tamo neće da mi prikaže. Nijednu sliku nekog člana ne mogu da vidim, samo pišu njihova imena, a dok nisam bila uključena sve je radilo normalno.


Kiss

nixa
12. 10. 2007., 21:51
Koji ti je twitter account ...

misk0
12. 10. 2007., 22:34
Koji ti je twitter account ...
.....da, ostavi i broj telefona, 'vezanost' i mjesta gdje izlazis.. vec ce ti neko izaci u susret :P :P:1094:

Vladimir Rodic
13. 10. 2007., 00:42
Ovo hvala sam ti dao sto si postala deo ovog foruma :1094:
Nadam se da cu videti tu sliku iz avatara cesce :1039:

Tamara Pajkić
13. 10. 2007., 16:41
nixa: prošli nije bitan, on me je i mučio. Registrovala sam novi http://twitter.com/Tamara_Pajkic :)

misko: zar ovako javno, jel može preko pp-a ;) (no, no)

GRocky: hvala i tebi na dobrodošlici :)

što se tiče problema sa slikama, sada je sve u redu, deki je bio ljubazan da pomogne, još jednom hvala :-)

ćao

Tamara Pajkić
13. 10. 2007., 20:29
Htela bih da postavim još jedno pitanje ali ne znam da li se slažu urednici foruma pošto je ovog puta nevezano za slike a ne bih htela da gušim ostale korisnike svojim početničkim pitanjima i otvaranjem novih tema :)

Htela bih da u nekoj poruci na twitteru ubacim onu vezu da kada neko klikne ode na drugu stranicu a ne da kopiram i postavljam celu adresu, trošim slova tako a može samo 150.

Npr. htela bih da napišem samo reč "tekst" a posetioci mogu da kliknu i da odu na neku drugu web stranu.

Kako :1050:

Nemanja Avramović
14. 10. 2007., 01:33
Nikad nisam koristio Twitter, ali jedno od ova dva bi trebalo da upali:

1. <a href="http://www.stranica.com/">tekst</a>

2. [ url=http://www.stranica.com/ ]tekst[ /url ] (obriši razmake)

Srećno :)

Eniac
14. 10. 2007., 02:52
nisam siguran da twitter to dozvoljava jer ti svejedno broji slova od koda... najlakse je ako je neki dugacak link koristiti tinyurl (sto twitter izvorno koristi) ili skrati.net

Tamara Pajkić
14. 10. 2007., 17:58
Prvo bih htela da se zahvalim svima vama koji ste mi izašli u susret i pomogli mi :) hvala svima :) bilo je od velike koristi

A htela bih i da se oprostimo jer vidim da u jednoj temi neki član ispira usta sa mnom zbog mog potpisa tako da očigledno nisam dobrodošla u ovoj sredini a nisam navikla da me izbegavaju.

Ne znam zašto posle srdačne dobrodošlice uvek mora da se jave neki socijalni slučajevi puni kompleksa i zavisti i da izmišljaju teorije zavera. Mislila sam da je ovde situacija drugačija, čast veoma ljubaznim izuzecima :1040:

Ne radim ni za jednu firmu (osim ako se ne računa ona gde honorarno držim promocije) i nije mi cilj bio je reklamiram ili da reklamiram sebe, ne znam kako. Prosudite sami, nigde nisam napisala ni ko sam ni šta sam, ni gde ni šta radim, čak nisam ni napisala adresu twittera dok mi Nikola nije tražio. Trebala mi je pomoć a forum sam našla preko nekog pretraživača interneta, kapiš.

Umesto kissa, koji toliko smeta onom što u profilu drži robota iz crtanih filmova, reći ću samo zbogom :(

p.s jedna baba što pere prozore i stepenište u mojoj zgradi zove se ljubica. ime je veoma blentavo i staromodno tako da će braća crnogorci morati da prekrste svoje "ljepše polovine" u neka normalnija imena ako žele da im neko jurne u pomoć. Prokomentarisala bih i ostatak teksta ali nemam pojma šta sve ono znači http://devprotalk.com/showthread.php?t=2680&page=4

Eniac
14. 10. 2007., 18:23
ma daaaj opusti se niko nije ovde nista lose mislio, mi smo IT momci i navikli smo na kobaja forume i pravo nam je zadovoljstvo sto s vremena na vreme naidje neka devojka, do te mere da postanemo paranoicni. Nemoj da se uvredis zaista niko lose nije mislio, samo je reakcija na tvoj post zaintrigirala ostatak mase...

conica
14. 10. 2007., 18:28
Tamara, ocigledno nisi u "vodama" u kojima su clanovi ovog foruma, ali bih te bez obzira na to zamolila da prozivke i uvrede na osnovu nacionalnosti izbacis iz svog posta. Kao sto Eniac rece, ovde su zezanja i prozivke ceste i pre se taj post odnosio na "momke" nego na tebe.
Nikome se nije nista lose desilo zbog malo zezanja :)

dinke
14. 10. 2007., 18:39
Tamara, ja sam se na drugoj temi naravno nasalio na racun tvog potpisa i cinjenice da korisniku koji ima nice looking avatar odmah priskoci u pomoc gomila clanova foruma, sto se realno jako retko desava.

Inace, tvoj odgovor i vredjanje drugih korisnika foruma na nacionalnoj osnovi mnogo vise govori o tebi nego tvoj izgled.

Milos Vukotic
14. 10. 2007., 19:33
A htela bih i da se oprostimo jer vidim da u jednoj temi neki član ispira usta sa mnom zbog mog potpisa tako da očigledno nisam dobrodošla u ovoj sredini a nisam navikla da me izbegavaju.

Ne znam zašto posle srdačne dobrodošlice uvek mora da se jave neki socijalni slučajevi puni kompleksa i zavisti i da izmišljaju teorije zavera. Mislila sam da je ovde situacija drugačija, čast veoma ljubaznim izuzecima :1040:
...

:1050: Tamara, jako mi je žao mi je sto te moja šala tako nasjekirala, uopšte se nije radilo o "ispiranju usta" tobom niti je bilo na tvoj račun, a ponajmanje je bilo zlonamjerno. Upravo kao što kaže Conica, bilo je na račun momaka i njihove reakcije (u kojoj ne vidim ništa loše, naprotiv) kobajagi sam gunđao... Šala, dakle... Vjerovatno šala na pogrešnom mjestu, u pogrešno vrijeme i na pogrešan način, ali šala

Zbilja mi je žao što si tako shvatila i što je neko blentavo zezanje preraslo u ovo. Izvini :1033: :)

PS. Razumijem da si bila ljuta, stoga ovu gomilu epiteta na moj račun neću komentarisati, ali i ti ga pretjera...

No hard feelings?

Tamara Pajkić
14. 10. 2007., 20:57
Miloše, ne znam šta da ti kažem? :( Kada ponovo pročitam svoju poruku dođe mi da propadnem u zemlju i zato mislim da nema opravdanja ni reči izvinjenja za ono što sam napisala.

Kao što je rekla conica nova sam u ovim vodama i nisam navikla da pišem na nekom forumu, uglavnom sam čitala neke druge forume ponekad. Tražeći svoju poruku ovde naišla sam na intrigantan naslov o myspace sajtu gde nekoliko mojih drugarica imaju profile i onda sam čitajući naišla sasvim slučajno i na poruke o nekoj plavoj ali opet nisam bila sigurna da li je reč o meni, ovaj forum je veliki možda ima još plavuša :)

Nisam navikla da čitam tako o sebi, drugačije je kada mi neko kaže nešto u lice a drugačije ovako :) veruj mi da sam poruku samo delimično shvatila, citiranje moje poruke i neko dizanje i nešto :1094: ja nisam takva

I moja i tvoja poruka mi izgledaju potpuno drugačije sada nakon par čitanja nego malopre nakon prvog, valjda zato i tako prosta reakcija :(

To je bio samo trenutan i lakomislen odgovor, htela sam da se odbranim na tako glup način iako je moj tata rođen u Nikšiću.

Nadam se da se ne ljutiš, :) kiss

Eniac
14. 10. 2007., 21:35
:1004: :1008: :rolleyes:

conica
14. 10. 2007., 21:43
OK..sad kako je stvar izgladjena, momci nastavite sa sveopstim pomaganjem :)
Prosto je simpaticno "posmatrati vas" kako se lomite hehehe
Mozda ovom forumu stvarno fali jos malo zenskih clanova....jos samo nekih tristotinjak i eto nama izjednacenja

Milos Vukotic
14. 10. 2007., 21:43
Miloše...


Kažem ti, nije bilo na tvoj račun tj. reakcija na tvoju poruku mi je bila razlog za zezanje i smišljanje "scenarija" :) a nevolja s podizanjem virtual servera na Debianu je problem koji sam stvarno imao prije nekoliko mjeseci... :1023:

Recimo da smo oboje pretjerali, oboje se izvinili, nema ljutnje, sve ok, idemo dalje, nek crknu dušmani... :1040: :)

bluesman
14. 10. 2007., 22:34
OK..sad kako je stvar izgladjena, momci nastavite sa sveopstim pomaganjem :)
Prosto je simpaticno "posmatrati vas" kako se lomite hehehe
Mozda ovom forumu stvarno fali jos malo zenskih clanova....jos samo nekih tristotinjak i eto nama izjednacenja

haha :) To i ja gledam od početka... i već sam smislio opšti savet za sve početnike koji počinju da pišu na DPT: malo plave kose, ubavezno fotka u profil, trep-trep, kissy-kiss i podmladak će da se pokida da pomogne :)

Dzordz
14. 10. 2007., 22:54
A ozenjenima ce zene da zabrane da dolaze?! :D

Milos Vukotic
14. 10. 2007., 22:56
Bluzmene, majstor si za površno-letimično čitanje postova :)

Dušan Dželebdžić
14. 10. 2007., 23:10
Eto šta se desi kad vlasnik dating sajta otvori dev forum ;)

nixa
14. 10. 2007., 23:27
tuzna je nasa prica :)

misk0
15. 10. 2007., 00:19
tuzna je nasa prica :)

... muke moje niko ne zna :D

bluesman
15. 10. 2007., 01:51
Bluzmene, majstor si za površno-letimično čitanje postova :)

Jel? :)

bluesman
15. 10. 2007., 01:53
Eto šta se desi kad vlasnik dating sajta otvori dev forum ;)

Šta se dešava? :) Nisam ja počeo da razgrćem ljude na sve strane da pomognem "dami u nevolji" :1029:

Nije kriv vlasnik nego oni koji od foruma prave dating :1006:

tall dark ugly
15. 10. 2007., 02:07
Miloše, ne znam šta da ti kažem? :( Kada ponovo pročitam svoju poruku dođe mi da propadnem u zemlju i zato mislim da nema opravdanja ni reči izvinjenja za ono što sam napisala.

Kao što je rekla conica nova sam u ovim vodama i nisam navikla da pišem na nekom forumu, uglavnom sam čitala neke druge forume ponekad. Tražeći svoju poruku ovde naišla sam na intrigantan naslov o myspace sajtu gde nekoliko mojih drugarica imaju profile i onda sam čitajući naišla sasvim slučajno i na poruke o nekoj plavoj ali opet nisam bila sigurna da li je reč o meni, ovaj forum je veliki možda ima još plavuša :)

Nisam navikla da čitam tako o sebi, drugačije je kada mi neko kaže nešto u lice a drugačije ovako :) veruj mi da sam poruku samo delimično shvatila, citiranje moje poruke i neko dizanje i nešto :1094: ja nisam takva

I moja i tvoja poruka mi izgledaju potpuno drugačije sada nakon par čitanja nego malopre nakon prvog, valjda zato i tako prosta reakcija :(

To je bio samo trenutan i lakomislen odgovor, htela sam da se odbranim na tako glup način iako je moj tata rođen u Nikšiću.

Nadam se da se ne ljutiš, :) kiss

:1092: Ajde 'mala';) ne gnjavi vise!

dinke
15. 10. 2007., 09:33
Budi hrabar, reci lock.

Kiss svima :)