PDA

Pogčedajte punu verziju : Trazi Se "web Guru"


ljubodrag
09. 11. 2007., 13:55
Kompanija Agena trazi WEB GURUA

Opis:
-prati web trendove
-zivi na netu ;-)
-brzo uci, zeli da napreduje, komunikativan
-XHTML, CSS, JAVASCRIPT FRAMEWORK, PHP FRAMEWORK


Zainteresovani neka posalju CV na posao[at]agena.co.yu

bluesman
09. 11. 2007., 16:07
A posao je... ? Da prati trendove? :)

Molim da razjasnite oglas.

dootzky
09. 11. 2007., 16:18
pa bre blues moras odma da uradis bre mini-research.. ;)

odes na njihov sajt, sudeci po ostavljenom mailu, to je: www.agena.co.yu

onda vidis sta rade, kako izgledaju, koliko su ozbiljni, pa tek ONDA zakljucis kakav im covek treba ;) haha.. to je i fora izgleda, 2. zahtev je da "zivi na webu", pa kao - ko ne moze da pronadje sajt - bolje da se ne javlja na oglas... ccc.. trebao sam da budem detektiv, ko me ter'o da budem programer... :P

doduse, ja sam otisao tamo, i nisam bas zakljucio kakav im covek treba, ali to je zato sto sam u zurbi na svom poslu, pa je mozda blues ipak u pravu - trebalo je preciznije reci kakav se profil posla trazi, iako je verovatno je u pitanju "php programer" :P

Nikola Vavic
09. 11. 2007., 16:34
Onaj ko živi na netu (šta god to značilo) ili barem malčice aktivnije prati domaći web ne mora da ide na njihov sajt, veoma su poznata firma i njihovo ime je nekome sasvim dovoljno tako da potencijalnim web guru-ima neće trebati nikakav detektiv.

Zato valjda nije ni ostavljena adresa sajta, onaj ko se prepoznaje u opisu posla mora znati njihovu firmu, drugačije ni ne mogu da provere koliko je ko aktivan na webu.

bluesman
09. 11. 2007., 17:55
Nemojte odmah da se zalecete... ja sam samo pitao da bi oglas bio jasan a ne da bih se sprdao sa nekim... molim da se oglas razjasni ili cemo morati da ga sklonimo... ili neka se objavi neki link do uslova konkursa.

Eniac
09. 11. 2007., 20:59
u bre al vi znate nekad da spopadnete ljude, treba im neko ko se razume u web, dakle ne mora da bude bog za elektrotehniku i kompjutere, da pise u 22 jezika i sl. vec neko ko je mozda programer ili dizajner, razume se u web standarde i prati aktuelna desavanja na webu... mislim da su ljudi u Srbiji odustali od trazenja vec naucenih ljudi... Tako nesto ocito ne postoji, a da je slobodno

borstale
09. 11. 2007., 21:23
treba im neko ko se razume u web,
Ali za koji posao bre?

nixa
09. 11. 2007., 22:17
Ovo je možda i šala :D

borstale
09. 11. 2007., 22:25
A posao je... ? Da prati trendove? :)

Poslovna pratnja za viđenije posetioce Web festa :)

Blood
10. 11. 2007., 14:31
Poslovna pratnja za viđenije posetioce Web festa :)
hahah
hahahahaha :D

noviKorisnik
11. 11. 2007., 02:49
Mislim... koj me tero da ovu temu odobravam...

Pošto odgovora nema na postavljena pitanja, dosta mesta sprdnji, ovo pod ključ.

Ko se pronađe međ ponuđenim uslovima nek konkuriše na ostavljeni mail, ostali mogu da zaborave celu priču.