PDA

Pogčedajte punu verziju : Google Apps dobija zadnji promene?


pcigre
04. 12. 2007., 12:30
Da li se to dešava samo sa mojim google apps nalozima ili generalno, ali npr. nove gmail promene mi još uven nisu zahvatile ni na jednom domenu na kom imam google apps...

Evo već i bojenje labela se pojavljuje na običnim nalozima a na google apps još nemam ni novu verziju kontakta :(

artur_dent
04. 12. 2007., 12:33
Da li ti je interface na srpskom mozda? Izmene su prvo vidljive na engleskom pa tek kasnije na drugim jezicima...

pcigre
04. 12. 2007., 12:38
Nije. Na eng je stavljen.

Milos Vukotic
04. 12. 2007., 13:03
Hmmm... Meni je imap na google apps pušten nekih mjesec dana nakon što sam ga dobio na obicnom @gmail nalogu.
Možda ima veze i sa tim kad je koji nalog otvoren ili tako nešto... Mada, ne znam što bi se sjekirali sad oko toga :)

pcigre
04. 12. 2007., 13:05
Ne, imap uredno imam. Ali nema onog older version što imam na običnom mail nalogu, kontakt menadžer je star i još neke takve sitnice...

robi-bobi
04. 12. 2007., 15:17
kad smo vec kod googe apps, da ne otvaram novu temu: jel radi nekome dodavanje jabber usera ( koji je izvan G mreze ) na gtalk server kad koristite google apps for domain :)

pcigre
07. 12. 2007., 11:34
Biće, samo im treba vremena:

Hello Miloš,

Thanks for your response.

We're continually working to improve Google Apps, and are working on adding the mail features you've described. We appreciate your patience.

Sincerely,

Elliot
The Google Apps Team

mileusna
05. 01. 2008., 13:18
Od sinoć mi ne radi GMail na Google Apps, tj. može da se učita samo obična HTML verzija. Ima li neko slična iskustva ili je u pitanju samo moj server/nalog?

mileusna
08. 01. 2008., 12:24
Od sinoć mi ne radi GMail na Google Apps, tj. može da se učita samo obična HTML verzija. Ima li neko slična iskustva ili je u pitanju samo moj server/nalog?

Evo da odgovorim sam sebi, dakle kao i svaki glupi korisnik išao sam kroz troubleshooting guide i rešio problem kada sam iz Firefoxa uradio "Clear Private Data..." i obrisao cookies i cached content. I pre ovoga sam ručno izbrisao kukije za mail.google.com ali to nije pomoglo, tek je ovo brisanje keša rešilo stvar.