PDA

Pogčedajte punu verziju : Traži se web designer i programer


MarioFr
20. 12. 2007., 14:58
Pozdrav ljudi!

Da odmah pređem na stvar:

Turistička agencija Adriatic.hr (www.adriatic.hr) traži web designera i programera (ne u jednoj osobi!).

Web designer:
znanje (x)HTML-a i CSS-a, te poznavanja rada u Photoshopu.

Programer:
znanje PHP/MySQL-a ili nekog srodnog jezika/tehnologije.

Malo detaljnije:
- traži se osoba sa područja ex-Yu (dakle Srbija, BiH, Makedonija, Hrvatska, itd.), koja bi bila voljna raditi full-time
- tražimo nekog tko je spreman samostalno raditi i učiti (ne nužno tim redom) na stvarima vezanima uz opis posla, te u timu s ostatkom IT ekipe (programerima i web marketingom)
- posao je u Splitu
- da, potrebno je preseliti se u Split :)
- online prijavu možete izvršiti putem web stranica (link (http://www.adriatic.hr/poslovni_employment.php))
- plaća je redovna i, vjerujem, pristojna za ove prostore (isplata svakog 10og u mjesecu)
- Adriatic.hr je jedna od većih turističkih agencija u Hrvatskoj i zapošljava od 25 - 50 ljudi (ovisno o sezoni)

Atmosfera:
- internacionalna, trenutno se u firmi nalaze ljudi sa područja Poljske, Češke, Slovačke, Rusije, Francuske, Rumunjske, Srbije...
- prosjek godina je ispod 30. (ima par onih koji prelaze tu magičnu granicu al s njima se ne družimo, tako da nema problema :P )

Ostalo:
- Sve što vas interesira možete saznati ovdje ili putem naših web stranica.

Toliko od mene, sad je na vama red!

MarioFr
21. 12. 2007., 12:33
evo još malo informacija:

- putni troškovi su plaćeni
- smještaj plaćen
- posao stalan

Što se tiče samog iznosa plaće, na to nažalost, ne mogu dati odgovor jer direktor firme naravno dogovara uvjete sa potencijalnim zaposlenikom. Dakle, u slučaju da ima interesa, da kandidat zadovoljava uvjete, obaviti će se telefonski razgovor (mi zovemo) i dogovoriti detalji oko plaće i razjasniti dodatne nejasnoće ako ih bude.

Eventualno mogu dati neke podatke oko životnog standarda i kako se cijene kreću, tako da možete procjeniti?

nixa
21. 12. 2007., 14:00
i da Split je mnogo lep :) mozete da skocite svuda gde god , plus ima i aerodrom tako da i taj deo nije problematican ... ( avion karta do Zagreba vam je nekih cc 1500 - 2500 din)

MarioFr
21. 12. 2007., 14:25
i da Split je mnogo lep :) mozete da skocite svuda gde god , plus ima i aerodrom tako da i taj deo nije problematican ... ( avion karta do Zagreba vam je nekih cc 1500 - 2500 din)

Da, to je jedno od mogućih rješenja...čini mi se da ima i direktna autobusna linija BG - ST, tako je naime dolazio naš kolega sa rezervacija iz Novog Sada...je da se putuje i kaže da su ceste loše...al eto..ako nekoga veseli :)

Još jedna je vlak BG (ili neka druga lokacija ;) )- ZG pa onda vlakom ili autobusom za Split...

bluesman
21. 12. 2007., 15:07
Ili autom, taman da overite koliko brzo može da "tera" novim auto putem :)

benjamin
21. 12. 2007., 15:25
Ili autom, taman da overite koliko brzo može da "tera" novim auto putem :)

ne mnogo :( (140) kamere i presretači

blogowski
21. 12. 2007., 17:47
ne mnogo :( (140) kamere i presretači


180 :)) nisam video ni kameru, a ni presretace. Ali mozda sam imao srece ;)

Blood
21. 12. 2007., 19:48
180 :)) nisam video ni kameru, a ni presretace. Ali mozda sam imao srece ;)

A mozda ti stigne i novogodisnja cestitka (sa jedne strane slika tvog automobila, a sa druge poziv kod sudije za prekrsaje) ;)

Inace, pazite se, u beogradu na dosta semafora su postavili kamere, meni "kobra" svaki cas pisti i pali lampicu za kamere...

artur_dent
21. 12. 2007., 19:54
Da siguno ce mu stici na adresu u francuskoj cestitka od neke tamo balkanske policije...
Mozda ga samo usrece sledeci put kada dodje na granicu ali verovatno ni to...

ivanhoe
21. 12. 2007., 20:07
mislim da kod nas zakonski ne postoji mogucnost da ti naplate kaznu samo na osnovu snimka kamere... moraju da te zaustave i licno ti napisu kaznu, bar kako sam cuo...

mada ja podrzavam bolju kontrolu posto zaista ljudi voze sve ludje (ali ne i sve bolje, nego samo bezobraznije), tako da bi nam engleski CCTV dobro dosao...

kaizen
21. 12. 2007., 20:16
jeee šta napraviste od oglasa za posao :)

MarioFr
27. 12. 2007., 08:52
Ma neka ljudi, zaćakulali se malo ;)

Isprike na "neaktivnosti", no s obzirom na Božić i produženi vikend, nisam bio u firmi

E, što se tiče cijena, evo ovako nekako to izgleda:


Početi ću sa onim najvažnijim

- Pivo u dućanu od nekih 0.70 pa do 1 EUR (0.5L)
- Pivo u kafiću: oko 2 EUR (0.5L)
- Kruh: oko 0.80 EUR
- Mlijeko: 0.70 EUR
- Internet: DSL je od nekih 15-ak do 30 EUR mjesečno (flat).

What else? hm...ako se sjetim još nečeg, nadopišem.

p.s.

Pošto vidim da ima već nekoliko prijavljenih ljudi, za one koji su se već prijavili, a i oni koji će to naknadno obaviti, samo da vas obavijestim kako prije 01.01.2008. ne očekuju poziv, pošto je pola firme sada još uvijek na odmoru...

benjamin
27. 12. 2007., 10:40
180 :)) nisam video ni kameru, a ni presretace. Ali mozda sam imao srece ;)

izmedju dve kamere može preko 200 relano, stvarno je super uradjeno, ali kamere su na nekih 5 km manje više nasumično ... kupi lokator bre :) ... presretači su pasati (civili) i mercedesi c (uniformisani :) ) ... ma nemo se zezas :) ...

misk0
28. 12. 2007., 13:51
ne mnogo :( (140) kamere i presretači

Opet Subaru Imprezza?

benjamin
28. 12. 2007., 16:09
Opet Subaru Imprezza?

:) :) :)