PDA

Pogčedajte punu verziju : Wordpress: pamćenje podataka komentatora


Nemanja Avramović
27. 01. 2008., 23:19
Da li možda znate da li postoji neki plugin za WP koji će da zapamti (u cookie) podatke osobe koja komentariše, tako da, kada ta osoba sledeći put dođe na blog, podaci (ime, email i sajt) budu već upisani, da ne mora opet da ih upisuje? Verujem da ne bi bilo teško da se napravi ovo, ali ne pravi mi se ako već ima gotovo ;)

Hvala unapred

Eniac
28. 01. 2008., 01:57
ima kod tamburixa, www.tamburix.com skini tu temu pa pokradi :D

Nemanja Avramović
28. 01. 2008., 11:03
Ma video sam da ima to na dosta blogova pa sam mislio da ima neki plugin... ma nema veze, napisaću večeras takav plugin (ako nađem vremena) pa ću okačiti...

Dragan Babić
28. 01. 2008., 11:55
LOL @ Wordpress ako to ne radi po defaultu.

Dušan Dželebdžić
28. 01. 2008., 15:20
Dragane, i moj komšija sa drugog zna da voliš TXP, ali stvarno preteruješ sa WP hejtom.

Dragan Babić
28. 01. 2008., 15:48
Hahaha, ljudi vidite da trollujem. ;)

Opusteno sve je u sali.

(Ali opet u svakoj sali ima malo istine.) ;)

Djuki
28. 01. 2008., 20:07
Pa ja sam bio ubeđen da WP to i radi po defaultu ... jeste vi sigurni da WP ne pamti korisnike, jednom kada odobrim nekog korisnika, njegovi komentari se ne moderiraju, već momentalno idu na blog. Ajd proverite vi to još jedared ...

Nemanja Avramović
28. 01. 2008., 23:31
Pa kod mene to ne radi... možda je do teme (to je jedino što sam menjao)...?

kaizen
28. 01. 2008., 23:48
ja mislim da vi uopšte ne mislite na istu stvar, đuki pročitaj prvu poruku još "jedared" :)

MorenoArdohain
29. 01. 2008., 01:14
Stvar me zainteresovala, pa sam proverio na najnovijoj WP instalaciji, i tu pamti podatke o meni. Cim ostavim jedan komentar, ime, email i url su upisani u cookies, i prikazuju se u comment form kad zelim da ostavim jos komentara. Sad ne znam da li to zavisi od teme, ali mogu da proverim ako zatreba, pomuci se malo :)

Nemanja Avramović
29. 01. 2008., 09:09
Ja redovno apdejtujem WP tako da imam najnoviju verziju, što će reći da je najverovatnije do teme. Pogledaću večeras kad se vratim sa predavanja :)

Nemanja Avramović
29. 01. 2008., 23:13
Izvalio sam :) Pamti podatke, ali meni ne pamti zato što sam već ulogovan u WP kao admin!(?) Zašto? Kad detaljnije uporedim comments.php u mojoj i default temi znaću :) Mada mi više nije toliko ni bitno, bitno mi je da posetioci ne moraju stalno da popunjavaju polja ;)