PDA

Pogčedajte punu verziju : Server housing u Srbiji


teknoledge
13. 08. 2008., 00:42
Za potrebe klijenta treba mi kvalitetan server housing na podrucju Beograda. Server je ProLiant ML350 G5 Intel Xeon 5130 (Rack Height: 5U/Tower). Jel neko ima iskustva sa domacim provajderima povodom ovog pitanja, cena, uslova, etc... ?

Cuo sam da AbsolutOK ima odlican DC ali ne mogu da nadjem na njihovom site-u nista od informacija ovog tipa !? :1041:

artur_dent
13. 08. 2008., 12:33
Koliko sam ja obavesten jos i Eunet i Verat pruzaju usluge housinga u SRB.

nn.nn
13. 08. 2008., 18:11
Sećam se da je svojevremeno Telekom najavljivao server housing uslugu u njihovom Data centru u Krnjači (dodatni izvori napajanja, redudantni linkovi, 24h fizički pristup mašini). E, sad, da li takvu uslugu stvarno imaju, koliko košta, vredi li čemu - ne znam. :)

nixa
13. 08. 2008., 19:22
ti mozes da uzmes housing u Krnjaci ....i to jedan od najboljih resenja kod nas

Absolut zaboravi :) Eunet mozda, ne znam sta se sa njima desilo od kada su se pomerili iz Krnjace ..

LiquidBrain
14. 08. 2008., 15:06
Absolut iz iskustva kazem da je losh... Par klijenata je imalo tamo servere i link nikako nije zadovoljavao potrebe...

caiser
14. 08. 2008., 21:13
ti mozes da uzmes housing u Krnjaci ....i to jedan od najboljih resenja kod nas

Absolut zaboravi :) Eunet mozda, ne znam sta se sa njima desilo od kada su se pomerili iz Krnjace ..

Hehehe... ne znam kako je sada, ali je pre par godina bilo toliko dobro u Krmaci da smo pobegli odatle posle svega par meseci.

- redudantno napajanje - n/a
- 24/7 pristup - n/a
- redudantni linkovi - n/a
- kvalitetni rekovi - n/a
- kvalitetno hladjenje - n/a

Jedino sto valja tamo je pod koji je stvarno ekstra odradjen. Ostalo je kao da su se igrala deca.

Ako treba detaljnije slobodno recite. :)

teknoledge
15. 08. 2008., 11:58
Hehehe... ne znam kako je sada, ali je pre par godina bilo toliko dobro u Krmaci da smo pobegli odatle posle svega par meseci.

- redudantno napajanje - n/a
- 24/7 pristup - n/a
- redudantni linkovi - n/a
- kvalitetni rekovi - n/a
- kvalitetno hladjenje - n/a

Jedino sto valja tamo je pod koji je stvarno ekstra odradjen. Ostalo je kao da su se igrala deca.

Ako treba detaljnije slobodno recite. :)

Treba detaljnije :D... uslovi, cene, etc... ? :please:

bluesman
15. 08. 2008., 13:44
:1056: Covek ti kaze da je pobegao odande i da nista nema od onoga sto ti obecavaju, a ti ga pitas za cene? :confused:

teknoledge
15. 08. 2008., 13:50
:1056: Covek ti kaze da je pobegao odande i da nista nema od onoga sto ti obecavaju, a ti ga pitas za cene? :confused:

Izgleda da sam i ja u zbunu :1041:... to much sleepless nights :1073: