PDA

Pogčedajte punu verziju : skypephone


miloshz
24. 08. 2008., 21:50
http://threestore.three.co.uk/payg/default.aspx?offercode=DSLPP084&id=1201

jel' probao neko da ga uhakuje da radi kod nas? meni ok radi u roaming [telenor], cak i skype. telefon je fenomenalan za svoju cenu [40 fuja]! ima 3G [koristim ga kao 3G modem], MP3 player, 2mpix kameru, 256MB memorije. jedina mana su mu katastrofalni drajveri i softver, kao i sto je potrebno vece cimanje da bi radio na mac.

ukoliko ima dobrovoljaca voljnih za pokusaj hakovanja, javite dok sam u beogradu... mislim da bi ova spravica bila jako korisna nasim geekovima.

nixa
24. 08. 2008., 22:47
A sta dobijas tu , sto ne bi dobio na fringu i nekom nokia telefonu ?

miloshz
24. 08. 2008., 22:50
u odnosu na fring, mnogo. u odnosu na nokiju koja tera skype, nista... ali, mnogo jeftinije. koristim skype na tom telefoncicu i na N95... ipak mi user experience nesto bolji na skypephone. inace, na skypephone ne placas dodatno za protok ostvaren preko skype.

nixa
24. 08. 2008., 22:52
Kako ne placas kada moras da imas cariera ...

User experience .... oh my ...

miloshz
24. 08. 2008., 22:54
kako ne placas? mislim, ne placas extra nista za skype.

UX? znam... blesavo... ali, totalno subjektivno. ;)

dkurel
24. 08. 2008., 23:18
ja ne vidim u Skype-u nista sto nemaju svi ostali programi i aparati za prenos glasa putem interneta.
Ah da, osim sto je Skype out skuplji.




:1039:

miloshz
24. 08. 2008., 23:25
ja dosta korostim skype2skype, te i te kako vidim.

to each his own, zar ne?

nixa
25. 08. 2008., 00:11
Accessibility Options jedino ako ti pomaze ?

Inace ja koristim Skype Subscriptions whole world , tako da mi ništa ne znači

alex
25. 08. 2008., 22:05
skype phone je dosao u italiju gde zivim preko jedne kompanije koja ima ekskluzivan ugovor. potpisivanje je besplatno i postoji obaveza da se mesecno uplati 20e na standardan prepaid racun. taj novac se trosi normalno na pozive po standardnoj ceni.
koriscenje skype je potpuno besplatno do limita od nekih 6 sati dnevno telefoniranja i nekoliko hiljada skype text chat poruka dnevno. poziv i primanje poziva preko skype-a od ostalih skype korisnika je besplatno do tog limita.
u praksi sam cuo da se ljudi zale na telefon. stalno se baguje i cesto pokazuje da nije online i ne prima poruke/pozive. telefon izgleda sasvim prosecno sem sto je u skype svetlo plavoj boji. mislim da bez ugovora kosta oko 100-150e, ali se tesko moze koristiti sa ostalim operaterima u italiji jer oni naplacuju skype protok.

miloshz
25. 08. 2008., 23:03
softver je katastrofa, kao i drajveri. :(

ostalo je ok

u UK imas skype plavu, pink i skroz crnu varijantu