PDA

Pogčedajte punu verziju : paypall?


borstale
05. 02. 2006., 13:52
Teško da je za e-Business, pa da postavim ovde. Ako je za drugo mesto - premestite.
Dakle, dobih ovakav mail
ovako imam odradjen ceo paypall...ti samo trebash da ga dignesh negde...i da pratish one koji se loguju..ja skupljam mail-ove korisnika i shaljem im poruke sa linkom koji je preusmeren na ovaj paypall koji tjesh ti da dignesh negde....da hvatamo njihove podatke....sa njihovim podacima ja dalje radim....i kupim lovu u madjarskoj imam shemu..!!! i naravno 60% za mene . u pitanju je lova oko 2-3 `iljade eura nedeljno....a ja jednom mesechno idem za madjarsku i kupim lovu....
znachi tvoj posao je samo da dignesh i skupljash logove koje posle meni dajesh i ja zavrshavam sve ostalo...
Predlozi?

bluesman
05. 02. 2006., 14:29
Jeste za e-busines, ali onu "dark side" :) Ili "e-busines u srpskom vokabularu" :)

Zbog takvih smo na svim black-lists u svetu, a veruj mi ako lik hoce da prevari te ljude, prevarice i tebe.

dinke
05. 02. 2006., 14:51
Hmm predlozi? Pa, možeš da pozoveš policiju, mada sumnjam da će skapirati šta je ovaj nesrećnik zgrešio. :(

zextra
05. 02. 2006., 15:12
Klasican scum. A sta podrazumevas pod predlozima? Misljenje da li da se hvatas u kolo sa njim ili kako da sprecis prevaru te vrste?? Ovo drugo ti je corav posao - ni prvi ni poslednji, a za prvo... Pa, cuo sam da ta sema funkcionise...

borstale
05. 02. 2006., 16:01
Pa, hteo sam da pitam kako vi reagujete na predloge sličnog tipa.

zextra
05. 02. 2006., 16:07
Nisam zainteresovan - tako ja reagujem..

ivanhoe
06. 02. 2006., 14:30
sa takvim stvarima mozes da postanes medijska zvezda i pojavis se u novinama u clanku koji pocinje sa : "Koordiniranom akcijom FBI i MUP Srbije ..." :P

A i nije taj lik lud sto zeli da mu neko drugi digne server i skuplja logove...ako se nesto desi on ce lepo da kaze da te ne poznaje...

borstale
06. 02. 2006., 21:05
O.K. pročitao, shvatio, prihvatio...