PDA

Pogčedajte punu verziju : Ima neko možda Google Analytics nalog koji ne koristi?


mungos
23. 02. 2006., 17:18
Kao što pitanje kaže ako ima neka dobra duša koja ima otvoren jedan Google Analytics nalog koji ne koristi i voljna je da ustupi isti, neka se javi, skontaćemo protuslugu sa moje strane ;)


ne mogu više da dočekam kada će da puste naloge... :( :(

nixa
24. 02. 2006., 00:13
i ja bi voleo jedan :)

conica
24. 02. 2006., 00:14
moram i ja da se pridruzim kuknjavi za nalogom :)

oliver78
24. 02. 2006., 00:41
Ako vec ne dajete nalog, dajte neka iskustva, utiske.

Gruja
24. 02. 2006., 09:37
Koristim ga, cak sam ga uvezao i sa shoping cart-om koji je na shareit.com.
Istovremeno placam i adwords reklame. Da li je pametno da im dajem podatke o zaradi, s obzirom da se cena reklama odredjuje po nekom misterioznom i nepoznatom algoritmu? Nisam bas siguran, ali drzim to tako za sad pa cu da razmislim.

Sto se tice statistika, nema sta nema. Narocito vezano za ecommerce. Npr. ako imas nesto ste se desava iz par koraka - npr. hoces da pratis sta se desava od landing page do checkout-a mozes da vidis koji procenat posetilaca izgubis na kom koraku i na koju stranu odu.

Mane:
- jako sporo na modemu
- ne mozes da vidis nista za pojedinacnog posetioca, samo daje agregatne podatke.

bluesman
24. 02. 2006., 13:26
Hajde ovako:

pošto ne mogu svima da otvorim, mogu recimo za vas četvoro + još jedan, javite se na PP i pošaljite mi url do sajta koji želite da pratite kao i vaš gmail account da mogu da vam dam pristup statistikama. To mora da bude gmail account.

Mr.Paja
25. 02. 2006., 06:53
Ajd navali narode, evo još 2 naloga, pa ko pre devojci na pm njegova je :1042:

P.s. ko što neko reče : javite se na PP i pošaljite mi url do sajta koji želite da pratite kao i vaš gmail account da mogu da vam dam pristup statistikama. To mora da bude gmail account.

cvele
25. 02. 2006., 10:27
Google stats pocinju opasno da me nerviraju... ako vec hoce da rade ssl makar bi mogli sertifikat da odrade kako treba, a ne da dobijam notice o domain name mismatch

modeus
15. 03. 2006., 08:41
meni radi sjajno! Imam 5 naloga na njemu... sa druge strane, svi oni koji su koristili Urchin5 znaju o cemu se radi (google ih je kupio i implementirao), u svakom slucaju, meni radi sjajan posao, posebno zbog klijenata, kojima mogu da analizaram sajt do detalja :)

bojan_bozovic
15. 03. 2006., 10:05
Ja sam na listi cekanja ali ga necu koristiti. Timeout od minut i trideset sekundi na sajtu koji koristi google analytics s vremena na vreme dovoljan je da me obeshrabri. Ne jednom nisam mogao da otvorim sajt koji koristi google analytics (uz Operino "connecting to google-analytics.com") Sve sto je remote hostovano je potencijalni problem ljudi.

Gruja
15. 03. 2006., 11:20
Ne jednom nisam mogao da otvorim sajt koji koristi google analytics (uz Operino "connecting to google-analytics.com").

Prvobitna preporuka im je bila da poziv stoji u HEAD sekciji, sto stvarno moze da zakuca stranu. Sad su promenili da ide na kraj strane, pre </BODY>, pa bi strana trebala cela da se prikaze u svakom slucaju. Google je inace proveravao tvoj sajt da verifikuje da je skript postavljen kako treba, zato su se ljudi drzali tih preporuka.

Dejan Bizinger
17. 03. 2006., 11:52
Da li neko zeli da mi da pozivnicu na Google Analytics. Ako ima takvih, zamolio bih da se javi na Private. Unapred zahvaljujem!

jasmanac
17. 03. 2006., 12:06
I meni ako ima neko ;)

Mr.Paja
17. 03. 2006., 13:33
Ja nemam pozivnicu ali imam jos dva profila, ako neko zeli neka mi posalje pm. Sa URL-om i GMAIL adresom (mora gmail) ...

bluesman
21. 03. 2006., 17:05
Na www.host011.com nudim google analytics account uz određene hosting pakete...

jasmanac
21. 03. 2006., 17:46
Heh tnx ;)

oliver
21. 03. 2006., 20:45
ja ili sam corav pa ne vidim gdje su pozivnice, ili ih nemam :)

if nekome odgovara, imam 4 slobodna "slota" za profile, moze PP sa url-om i gmail adresom ;)

CorePro
08. 04. 2006., 14:57
Zamolio bih ako netko ima da mi javi na PP.

Hvala!

Ilija Studen
08. 04. 2006., 15:46
GA nema pozivnice kao GMail, već se prijaviš pa kad dođeš na red dobiješ invite (ja imam jedan invite sa kojim ne znam šta ću).

CorePro
08. 04. 2006., 17:18
GA nema pozivnice kao GMail, već se prijaviš pa kad dođeš na red dobiješ invite (ja imam jedan invite sa kojim ne znam šta ću).

Ok...ja sam se vec prijavio davno... :1074:

I još nisam dobio...

Pa Ilija jel mozes ti ikako meni poslati taj invite ili sta vec? :1050:

nixa
09. 04. 2006., 14:02
Strašno ... ko da ne možete da komunicirate u prostoru :D

kai
11. 04. 2006., 16:11
Na konto zabravljene teme na Marketing & SEO.

Gledam sad na AdWords nalogu pod analytics, kaze ovako:

Have an invitation code? Enter it here.
xxxx-xxxxx-xxxx

Otherwise, register to receive an invitation code as capacity becomes available.

crews_adder
28. 06. 2006., 00:45
Imam jedan Google Analytics invitation code, mozda bih ga trampio za neku uslugu, sada ili kasnije... :)

jasmanac
28. 06. 2006., 11:39
Imam jedan Google Analytics invitation code, mozda bih ga trampio za neku uslugu, sada ili kasnije... :)

Mislis na okopavanje baste? :D

Daj, pa svako ko ima registrovan gmail moze da dobije minimum 40 invitations mesecno ;)

crews_adder
28. 06. 2006., 18:27
Onda zakljucavajte temu.

Gruja
12. 07. 2006., 09:54
Ovo se pojavilo danas na Analytics blogu:

In response to the continuing strong demand for Google Analytics accounts, we've been steadily increasing capacity and decreasing turnaround time for issuing new accounts. We're now able to offer an invitation code usually within 2 days. In fact, if you're an AdWords customer, you may not need an invitation code at all because we've begun to streamline the signup process for Analytics from AdWords. If Google Analytics within your AdWords account hasn't already been enabled (try signing up from your AdWords account by clicking on the Analytics tab), check back again soon!

pcigre
16. 08. 2006., 21:54
Mozda je bilo a mozda i nije, sve u svemu sada je registracija otvorena za sve...