PDA

Pogčedajte punu verziju : kruskica.net


Blood
10. 03. 2009., 20:53
Zdravo ljudi,
evo posle duzeg vremena da i ja objavim ovde jedan website. U pitanju je sajt http://www.kruskica.net/
..naravno, jos uvek je u fazi izdrade, trenutno se puni tekstovima i ispravljaju sve anomalije :) tako da, svaki komentar je dobro dosao.

Hvala.

misk0
10. 03. 2009., 22:42
Dizajn je simpa, ali ovde se obicno ne hvali vec kudi (mislim na DPT) pa da pocnem:
- fali ti favico
- na naslovnoj stranici imas 3 slike koje se smjenjuju, uglavnom istovremeno tako da mi je to kao ispred slot masine - sve tri nestaju i pojavljuju se. Po mom ukusu 1 je dovoljno.
- u komentarima naslov stoji 'Što je tiho ovde.. Napravi buku - ostavi komentar …" a sta ce biti ako bude 20 komentara? Opet tiho? :)
- ikonice ispod komentara za anti-spam su dobra fora ali premale - za jedno 50% vece bi bile OK.

uhm, ovo ne znam koliko je bitno ali naslov sajta je 'zdrava ishrana'... i onda vidim 'ledene kocke' ciji repcet pocinje - 5jaja.. :))
Generalno danasnji koncept zdravog zivota iskljucuje ove kalorijske bombe :)

ovo gore sve izneseno je moje licno misljenje, kritike kako da popravis sajt - ti uzmi sto ti odgovara naravno :)

LiquidBrain
10. 03. 2009., 22:51
interesantno izgleda... imate xss na pretrazi... :)

Logo me podseca na musku stvar sa sve svedocima :)
Nigde ne pishe da su komentari premoderisani, pa samim tim korisnik ne zna sta se desava kada postavi komentar.

Pored toga uglavnom ono sto je Misko naveo :)

Pozdrav.

Blood
11. 03. 2009., 03:27
Hvala na komentarima i predlozima,
@misk0:
- favico, svakako ce doci - hvala!
- 3 slike postoje, jedna pokazuje 5 najcitanijih artikala, 2. pokazuje 5 najnovijih a 3. 7 najcitanijih recepata. Da u ovom trenutku izgleda kao da ih ima mnogo, ali kao sto rekoh, site se puni sadrzajem, kad bude blo 3 reda kategorija artikala, mislim da nece toliko izgledati kao slot masina.
- ta linija teksta stoji samo ako nema komentara, onog trenutka kad se postuje prvi komentar, taj text nestaje
- sto se tice ikonica.. slazem se, ali generalno mislim da se slike prepoznaju i sada, mozda promenimo,a li nam to trenutno nije prioritet.

Hvala jos jednom.

@LiquidBrain:
komentari nisu premoderisani, vec postoji bug sa komentarima, iz nekog razloga ne upise session kad se prvi put dodje na neki artikal/recept/vest vec tek posle refresha, ali to ce biti ispravljeno - hvala!