PDA

Pogčedajte punu verziju : Overture nalog za korisnike iz SCG ?


rex
09. 03. 2006., 12:50
Nisam uspeo da nadjem SCG na listi zemalja pri pokusaju kreiranja Overture naloga? Da li sam nesto propustio i da li je moguce da se zaobidje ovo ogranicenje?

nixa
09. 03. 2006., 14:38
teško .... :) jedino ako oni kontaktiraju tebe ...

jasmanac
09. 03. 2006., 15:06
teško .... :) jedino ako oni kontaktiraju tebe ...

A to se nikada nece dogoditi ;)

nixa
09. 03. 2006., 23:10
Ima smisla ,nego tedoh da utešim čoveka ...

rex
10. 03. 2006., 08:34
Onda ostaje samo AdWords? Ucinilo mi se da je neko ovde spominjao da je koristio Overture za CPC kampanje.

nixa
10. 03. 2006., 10:40
A Taj Overture :) ....pa nismo se razumeli .... pa nemaš nas .. ali ti to ništa ne smeta :)

rex
10. 03. 2006., 10:55
A Taj Overture :) ....pa nismo se razumeli .... pa nemaš nas .. ali ti to ništa ne smeta :)

Drugim recima? Izabrati bilo koju zemlju sa liste?

Ima li neko konkretna iskustva sa Overture CPC kampanjama kao i poredjenja sa AdWords Google programom? Kod adWords-a koristim samo Google search (Google network opciju sam iskljucio).

cvele
10. 03. 2006., 11:39
Mozes da budes advertiser na Overture, ali najcesce ti je isplatljivije AdWords.
Overture je znatno skuplji.

Ukoliko imas dobar razlog za Overture, posalji im mail i nece biti problema.
(ukoliko zaista imas dobar razlog, tip: po mom iskustvu 1 klik neide ispod 0.2 publisheru sto znaci da ga ti placas 0.5 najmanje)

Mister Twister
11. 03. 2006., 02:46
Mozes da otvoris nalog na overture bez problema... Pretpostavljam da pricas o Overture USA...

Znaci treba ti Visa Internet kartica vojvodjanske banke jer kartica raiffeisen banke visa virtuon tamo ne radi...

Izaberi Bosnia and Herzegovina i cepaj... Imali su opciju Yugoslavia al sam im ja rekao da ta zemlja ne postoji vise pa su je izbacili:)
Al jos uvek nisu ubacili SCG al zato kazem nema veze.. Ubaci BIH i teraj! Oni ne prave nikakvo pitanje oko ovog jer su i mene odavno savetovali da izaberem BIH...