PDA

Pogčedajte punu verziju : Uniwebhosting.com


Vitkovic
16. 11. 2009., 20:02
Kakva iskustva imate sa ovom kompanijom?Naime o njima sam procitao rijeci hvale,pa mislim i na DPT kada je rijec o domacim kompanijama.
E sad,zakupio sam hosting i domen pomocu kartice i to u petak iz jutra.Na njihovom sajtu pise da mogu ocekivat da se sve zavrsi za 2h.Evo cetvrti dan istice,a oni nesalju nista,cak i kad ih "ulovim" na chat neodgovaraju,kao ni na mejl,te msn.
I onda se ja zainteresujem za ovaj slucaj :) te se na msn predstavim kao trece lice,odmah mi odgovorise na pitanje,a kada sam im rekao ko sam,prekinuse kontakt:).
Nije mi do 30e,naprotiv volim kad se neko proda za sitnu lovu,ali mi ego neda da ne "napljujem" lazove,prevarante itd.

teknoledge
16. 11. 2009., 20:06
Kontaktiras lepo njihovog payment provider-a (2checkout), uradis refund i zaboravis da postoje ;)

Vitkovic
16. 11. 2009., 20:10
Rekao sam da mi nije do 30e,nego mi se neda da ostanem ravnodusan prema ovakvim lopovima :)

centaur
16. 11. 2009., 20:21
Ista prica i kod mene.
Ja sam pre sigurno sada vec i desetak dana narucio, platio i nista.
Na mailove ne odgovaraju, juce sam na chatu cimnuo njihov support, rece bice uvece).
Naravno, nije bilo nista....

Radio je neko refund preko 2checkout-a?

MorenoArdohain
16. 11. 2009., 21:23
@Vitkovic: Na ES-u ima poduza tema o sunovratu te kompanije, zao mi sto je nisi ranije procitao.

borstale
16. 11. 2009., 21:32
Gde si to pročitao reči hvale za uniwebhosting, keve ti? :)

B@NE
16. 11. 2009., 21:45
Kvalitetnog hosting provajdera u Srbiji nema, ako ćemo iskreno. ;)

Vitkovic
16. 11. 2009., 22:13
@borsale Upravo na ES te na MyCity,izvinjavam se ako sam pogrjesio sto se DPT tice :).
Radio je neko refund?

3banchi
17. 11. 2009., 00:07
Kvalitetnog hosting provajdera u Srbiji nema, ako ćemo iskreno.Mozda sam subjektivan ali ja vec duze vreme koristim www.winstart.co.rs a jedno vreme sam i radio u toj firmi. To je svedska firma sa srpskom cerkom firmom u NS. Birate server u Svedskoj ili u Nemackoj (Hetzner), redovan update, Direct Admin, podrska uvek dostupna na Skype, 30 dana "Try And Buy, ispostavljaju racun za uplatu...

Ivan
17. 11. 2009., 11:54
Kvalitetnog hosting provajdera u Srbiji nema, ako ćemo iskreno.

Pricamo o serverima u Srbiji ili firmama iz Srbije koje imaju servere preko ?

B@NE
17. 11. 2009., 16:41
Pricamo o serverima u Srbiji ili firmama iz Srbije koje imaju servere preko ?

Gore što je napomenuo 3banchi mislio je na obratno očigledno. Kod nas sezam je nešto ozbiljniji pristupio celoj priči, ali su i oni imali padova u toku rada, drže se šta više.

Uglavnom koliko sam primetio većina njih posluje modelom WinStarta, ali za pohvalu ako su takvi kakvi si rekao, lično ih nisam probao. Moj drugarski savet je samo ino firme, ipak su oni duže na tom polju i više poznaju materiju.

3banchi
17. 11. 2009., 18:31
^Mislim da nijedan nas provajder sa serverima u Srbiji ne moze konkurisati cenom, kvalitetom i kapacitetom linka bilo kojoj varijanti nekog veceg evropskog hostinga. O cenama Euneta, Verata ili Neobeea ne vredi trositi reci. Loopia je pristojna sa cenama, ali i njihovi su serveri u Svedskoj.
Tako da zaista smatram da je bingo ako se potrefi firma cije je sediste ovde sa zivim ljudima, telefonima i sl. za kvalitetnu podrsku jos na srpskom, a kvalitetnim serverima napolju. Koliko vidim i ovaj forum se hostuje kod Hetznera.

Dzordz
17. 11. 2009., 18:33
Svakom hostu moze da se desi problem i na to treba da se racuna setite se EV1/The Planet prosle godine i Rackspace je ove godine par puta imao problema.

Ali ako je nekom pravilo da nesto ne radi onda ih svakako preskociti, a pogotovo ove sto ne odgovaraju :)

Vitkovic
17. 11. 2009., 18:44
Danas pokusao da uradim refund preko 2CO.Ispricah se na chatu s likom,bas se zainteresovao,posto mu se vec nekoliko javilo s istim problemom.Vidicemo sta ce biti.

Gargoyle
17. 11. 2009., 19:54
Pričali smo o njima na ovoj temi (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=6076&page=6). Ja sam pobegao od njih.

Vitkovic
18. 11. 2009., 15:17
Da javim,da su mi poslali parametre,evo 6 dana :).

sH@DoW
18. 11. 2009., 18:16
Videli su ovu tema na dpt pa su rekli: "daj da sredimo ovom coveku da nas ne pljuju svi tamo"

offtopic:
@Vitkovic: da li si procitao poruku na PP koju sam ti poslao

centaur
21. 11. 2009., 17:55
Vratise mi pare (2CO).
Poslao ticket na support, rekose da ce ih kontaktirati i da ako mi se ne jave u razumnom roku otvorim ticket ponovo.
Treceg dana ja otvorio ticket ponovo i 2CO mi vratio pare.

AG.RS
22. 11. 2009., 10:16
Ja sam dve godine hostovao kod njih i kada je sve počelo sa ovim cirkusom, otišao sam na svoj server, i sada sam sebe hostujem. Domene sam preselio kod Godady i CRi.

Završena priča.

Mene su morali ispošrovati, jer ja kada dam kritiku daleko se čuje.

I SBB sam medijski omlatio a da neću neke hostere.

Ja volim da platim uredno i da sve bude pošteno. Kada me kradu, poludim.

sH@DoW
23. 11. 2009., 01:40
Mene su morali ispošrovati, jer ja kada dam kritiku daleko se čuje.

I SBB sam medijski omlatio a da neću neke hostere.

Ja volim da platim uredno i da sve bude pošteno. Kada me kradu, poludim.

Tako i treba. :1013:
Postujem to.

AG.RS
24. 11. 2009., 07:49
Javlja čovek na ES da mu nisu produžili domene i pade mu solidno dobar sajt. Izgleda da su digli ruke od svega. Šteta je sravniti ceo rad od tri godine za dva meseca.

Vlado_V_km
24. 11. 2009., 21:33
Uniweb je bio odlican hosting do skoro, jednom mislim ili dva puta po 10-15 minuta nije radio hosting, i to su lepo obrazlozili zasto ne radi. Sto se skorasnjih dana tice, mnogi se zale kako mu uplate za domen, a on ih po nekoliko dana vuce ... a u poslednje vreme, tj. bilo je skoro, pa je popravljeno, ali evo vec 3-4 dana mi se pojavljuje ovo kad hocu da udjem u cpanel:
"Sorry for the inconvenience!
The filesystem mounted at /home/bgzezan on this server is running out of disk space. cPanel operations have been temporarily suspended to prevent something bad from happening. Please ask your system admin to remove any files not in use on that partition."

Ne mogu nista da uploadujem na sajt preko FTP-a, a preko wordpress-a mogu. Meni je host na isteku, ako vec nije istekao, i valjda ce se popraviti, ili menjam host.

AG.RS
25. 11. 2009., 07:42
Spasi se dok možeš. Ovom dečku istekao domen, a trebali mu ga produžiti. Strašno je kolika aljkavost u poslu.

X3mE
29. 11. 2009., 20:44
Ja ih jedva namolio da mi produže jedan domen koji je isticao. Mislim da mi je hosting istekao (iako mi nije stiglo nikakvo upozorenje, ne bih ni za domen znao da mi godaddy nije slao upozorenja), poslao mejl da pitam da li da uplatim, ništa nisu odgovorili. Pa sad dok njima lepo, meni lepo. :)

A prećiću uskoro na drugi hosting.

Šteta zaista, i ja sam ih preporučivao svima.

AG.RS
30. 11. 2009., 05:45
ja takav barabski odnos ne razumem.

MarkoWeb
08. 12. 2009., 14:21
Evo da iznesem i ja svoja iskustva sa ovom "firmom".

Prvo dolazi email 28.09.2009:
Postovani,

Ovo je mass email,


Serveri IP 64.246.11.6 , 66.98.216.61 i 64.246.3.210 i jedan deo servera 70.86.194.34 su dosli do granice popunjenosti hard diska,
Svi kornisnici na voim serverima koji imaju preko 3gb zauzetog prostra che biti prebaceni na novi server do polovonine oktobra.

Biche prebacivani postepeno korisnici sa servera na server, planiramo da korisnike prebacujemo od petka do ponedeljka ( za vikend ).

Kako koji server budemo praznili, tako che ti korisnici na tom serveru dobiti obavestenje.


S'Postovanjem
www.uniwebhosting.com
U citatu samo neke reci/slova boldovao kako bi se videla ozbiljnost...

I i od tada oni josuvek ne uspevaju da isprazne hdd, kada sam ih pre 3-4 nedelje kontaktirao putem live chat-a dobio sam odgovor da ce za vikend srediti problem, ok... sacekam viken je prosao hdd 97-100% i dalje. Odem ja opet na live-chat pitam u cemu je problem dobijam isti odgovor da znaju da je hdd popunjen i da ce za vikend resiti problem... opet ista prica sacekam viken i nista, sinoc odem opet na chat ali ovog puta podrske nema iako stoji da je online...

Evo jos jedna zanimljive stvari za koju nisam dobio odgovor kada sam ih u jednm od razgovora pitao...

Slike mislim da nema potrebe objasnjavati :)

cPanel - index
http://i50.tinypic.com/ak8zu1.jpg

cPanel - status
http://i49.tinypic.com/2hn99ut.jpg

salebab
08. 12. 2009., 16:01
^ Ako voliš da tražiš greške u njihovim porukama, za ovaj ćeš se namučiti... :)
Postovani,

Ovo je mass email,

26.9.2009 je nas server 174.133.173.34 hakovan od strane hakera ( proxy je korischen ) , uhvakona je preko shell scripte koja je ubachena preko busnog sajta ( stara joomla ), a nakon toga pokrenut kernel exploit , nakon sto je haker unistio failove na /home hard siku nas server je pokrenuo backup failova, i tako je backup unistio 10% backup sadrzaja , povukao je ostecene failove. Mysql baze svim korisnicima je uredno vrachen, ali failovi ne, na zalost 10% sajtova na ovom serveru su ostali bez failova i nismo u mogucnosti da ih vratimo, ako ste imali joomlu, forum ili neki drugi portal, mozete ponovo da ga instalirate i povezete sa mysql bazom, a failove da povratite sa vaseg racunara ( slike ) ako ih imate.

Na zalost mi radimo redovan backup, od sada imamo u plandu da che se raditi backup jednom mesecno i na odvojen server , pored toga sto se radi redovan backup na poseban hard disk koji je u okviru naseg servera.

Update i bezbednosne zakrpe se rade redovno, ali na zalost jako je tesko sve zakrpiti, expliti izlaze svakodnevno, ali kao sto smo najavili i vecheras od pola dvanaest pa do pola jedan se ochekuje jedan reboot servera radi update bezbednosti. I ovo se vishe neche ponoviti.

Svim korisnicima preporuchujemo da rade backup svojih failova makar jednom mesechno, kao i mysql baze.
Po nashem tos ugovoru ( http://www.uniwebhosting.com/pdf/pravilnik.pdf i http://www.uniwebhosting.com/pdf/uslovikoriscenja.pdf ) , mi na zalost ne mozemo biti odgovorni za sve vase failove, iz prostog razloga sto je ovo samo hardwer i uvek moze da se desi kvar,pozar, zemljotres, hack ili nesto treche. Naravno to se ne desava, ali po nekada se desi i ovo, jednom u 4 godine nam se i ovo desilo
i izvinjavamos e svim klientima.

Za pochetak svi klienti kojima su izgubljeni failovi na serveru 174.133.173.34 che dobiti jednu godinu free hostovanja.

S'Postovanjem
www.uniwebhosting.com

conica
08. 12. 2009., 17:03
...'ti sumpor!:1092:

Nemanja Avramović
08. 12. 2009., 17:28
10% sajtova na ovom serveru su ostali bez failova

Pa ako su ostali bez FAILova, u čemu je onda problem? :D

AG.RS
08. 12. 2009., 17:35
Ovako je počelo i sa www.oklop.com

Ivan
08. 12. 2009., 18:14
Lol

AnonymousCoward
08. 12. 2009., 18:44
Ovaj što je pisao mejlove je iz Novog Pazara. Ne znam zašto ... ali mnogo njih odatle koristi "ch" umesto "ć".

Dusan Filiferovic
08. 12. 2009., 19:01
Ne mora da znaci da je iz NP ako pise ch umesto ć

AG.RS
08. 12. 2009., 19:29
možda je i iz šume :seljak:

MarkoWeb
08. 12. 2009., 21:49
Danas sam pokusao opet preko chat-a da ih/ga kontaktiram i neocekivano poziv je bio prihvacen i nakon "provere" ustanovio je da je hdd pun :) po ko zna koji put, dobio samodgovor da ce to mozda danas ili sutra da bude sredjeno, odgovaram da li mogu da dobijem neki konretan odgovor... i da mi to mozda nista ne znaci... dobijam odgovor da ce se problem mozda cak i veceras resiti, opet ponavljam da mi mozda ne znaci i da zelim konkretan odgovor... iz treceg puta dobijam odgovor da ce poceti veceras i zavrsiti tek sutra poslepodne... tu nastaje problem na sajtu pise 99.9% up-time sto u prevodu dodje ~8 sati, kada sam to pomenuo onda mi je pojasnjeno da je veceras ustvari 6-7 ujutru. Ja se zakhaljujem na ljubaznosti i brzini, razgovor se zavrsava... Posle nekolko minuta dolazi email:


Subject: Postovani,

Postovani,

Na nasem serveru ns2.uniwebhosting.com se ocekuju radovi u toku ove ili sledece noci, bice prosiren nas hdd /home2 i oslobocen hdd /home

Ocekivani offline je 3-4h.

Precizne podatke o samom offlinu cete dobiti 3h pre samog gasenja servera, svakih 1h cete dobijati obavestenje o samom prebacivanju naloga sa /home2 hard diska na novi hard disk. I naravno bicete obavesteni za koliko vremena se ocekuje da server postane aktivan.

S'Postovanjem
Uni Web Hosting Inc.

Videcemo sta ce se desavati :)

japan
08. 12. 2009., 21:57
Ovaj što je pisao mejlove je iz Novog Pazara. Ne znam zašto ... ali mnogo njih odatle koristi "ch" umesto "ć".

Ako se ne varam, ovo je notacija iz vremena BBS-a, kad je sve islo u ASCII, pa su morale biti uvedene neke oznake za naša slova.

Be afraid, imate posla sa veteranima interneta :)

MarkoWeb
10. 12. 2009., 11:59
Prodje i drugo vece od prosirenja hdd ili kako vec kazu... nema nista :)

dinke
10. 12. 2009., 16:37
Mene ovakav recnik neodoljivo podseca na neke djecarce od 15-16 godina. Jel zna neko uopste ko stoji iza ovog (khmm) "hostinga"?

chandler
10. 12. 2009., 18:29
Ni meni ne odgovaraju, već par dana, ni na mail, ni chat, nigde. A problem neki sa dozvolama, nije chmod.

AG.RS
10. 12. 2009., 19:06
Moj savet: Hvataj maglu dok možeš

MarkoWeb
15. 12. 2009., 00:18
Evo ja uspeo da zateknem podrsku online i popricam sa njim :)

11-12-09:

Marko:
Mozete li da mi pojasnite malo mail koji sam dobio od Vas 08.12.2009 koji glasi:
"Na nasem serveru ns2.uniwebhosting.com se ocekuju radovi u toku ove ili sledece noci, bice prosiren nas hdd /home2 i oslobocen hdd /home"
Dobrodošli Marko! Vaše pitanje je upućeno za Podrška/Tech Support. Molimo vas da sačekate odgovor od našeg operatora.
Trenutno su svi operatori zauzeti. Molimo vas sačekajte. Hvala!
Poziv je prihvaćen od operatora support-uniwebhosting. Trenutno u sobi: support-uniwebhosting, Marko.
support-uniwebhosting:
postovani
support-uniwebhosting:
uskoro chete dobiti novi pass email
support-uniwebhosting:
sa pojaschnenjem
support-uniwebhosting:
hvalaa
Marko:
samo malo
Marko:
mene ne interesuje novi mass mail nego tacan datum i vreme kada ce moj sajt biti offline zbog radova
support-uniwebhosting is now off-line and may not reply. Currently in room: Marko.
support-uniwebhosting is now on-line. Currently in room: support-uniwebhosting, Marko.
support-uniwebhosting:
to bi trebalo da bude sutra
Marko:
trebalo da bude ili ce biti?
support-uniwebhosting:
90% che biti
support-uniwebhosting:
to je subota na nedelju
support-uniwebhosting:
u 6h ujutru
Marko:
a jel postoji neko ko zna kada ce biti posto vidim da ste vi neozbiljni
Marko:
gde se nalazi Vasa firma?
support-uniwebhosting:
ja znam akda ce biti
support-uniwebhosting:
zato sto ja to aktiviram
support-uniwebhosting:
i radim taj deo posla
support-uniwebhosting:
i rekoh vam kada ce biti
Marko:
lose ga radite izgleda
Marko:
rekli ste da ce biti juce ili prekjuce
Marko:
pa nije
Marko:
i sada me zanima gde se nalazi Vasa firma kako bi mogo da porazgovaram sa direktorom
Marko:
ili osnivacem
support-uniwebhosting:
sto se mene tice ja mogu i odmah sada da krenem da ga radim, ali zbog klienata
support-uniwebhosting:
nebih sada da gasim server
Marko:
pa ce te zbog klijenata to uraditi u subotu uvece kada ima najvisep oseta?
Marko:
poseta*
support-uniwebhosting:
ne uvece
support-uniwebhosting:
ujutru
Marko:
svejedno
support-uniwebhosting:
kako svejedno?
Marko:
ja sam pitao gde se Vasa firma nalazi kako bi mogo da razgovaram sa dorektorom?
support-uniwebhosting:
imate adresu na sajtu
support-uniwebhosting:
i telefon 063
support-uniwebhosting:
trazite Tea
Marko:
meni je svejedno kada ionako ne mogu nista raditi na sajtu
support-uniwebhosting:
zar je svejedno dal so se server ugasi
support-uniwebhosting:
u 20h
Marko:
a mogu li znati Vase ime?
support-uniwebhosting:
ili u 8h ujutru
support-uniwebhosting:
Milan
Marko:
ok znaci mogu naci Tea na adresi koja pise na sajtu?
support-uniwebhosting:
da
support-uniwebhosting:
i na telefonu
support-uniwebhosting:
063
support-uniwebhosting:
koji stoji na sajtu
support-uniwebhosting:
ako je on tu
Marko:
sto tolko insistirate na telefonu...
support-uniwebhosting:
ali trazite tu osobu
Marko:
ok kako god
support-uniwebhosting:
da li mogu jos nekako da vam pomognem?
Marko:
znaci u sobotu ujutru pocinje prebacivanje?
support-uniwebhosting:
da
Marko:
ok hvala
support-uniwebhosting:
ako ne poche ja cu da vam dam gratis hosting paket na godinu dana i domen.
Marko:
ok hvala na tome
support-uniwebhosting:
zato sto sam siguran da ce da krene.
Marko:
nadam se...
Marko:
pozdrav

i naravno od prebacivanja i dalje nista...

mangia
15. 12. 2009., 00:59
Ja zaista ne vidim razlog da sa njima poslujete ako se tako ponašaju... Pokupi podatke i pali dalje...

Dzonny
02. 01. 2010., 15:42
Pozdrav svima.

Evo i ja da, za razliku, iskažem svoje relativno pozitivno mišljenje vezano sa uniweb.
Istina je da deluju neozbiljno, i imaju momente, ali ipak treba imati i malo razumevanja.

Kod njih hostujem jedan svoj sajt već dve godine, i nisam imao nikakvih većih problema. Sajt je bio dostupan, podrška uvek online, uvek su se trudili da reše svaki moj problem.

Jedini problem koji je bio jeste taj famozan upad, hack, štagod, kada je dosta sajtova ostalo bez backupa. Moj je backup sačuvan, tako da se sve završilo sa par sati nedostupnosti domena. Svejedno, nisu ni to smeli dozvoliti, a njihovo opravdanje je bilo da nisu krivi, podelili su par besplatnih meseci hostinga ovima kojima su sajtovi izbrisani i to je to.

Generalno, ranije su bili puno bolji, u poslednje vreme zabušavaju, ali i dalje hostuijem kod njih.

Tip za sve - Ako tražite support, obavezno zovite telefonom, puno su ozbiljniji i uvek su tu.

Dzoni-GS
10. 01. 2010., 09:54
Ja sam kod njih uzeo letos cod4oblivion.com sa 3GB prostora i zaista nikad nisam imao problema. Cak ni kada je bila ona frka sa serverima, nista me nije zakacilo. Bio sam veoma zadovoljan i svima sam preporucivao uniweb.

Posle toga sam narucio i gameship.net sa jos 3GB prostora. Pre nego sto sam narucio, pitao sam ovako: Ako vam danas uplatim, kada ce mi stici podaci o domeni i hostingu?

Odgovor: U roku od jednog dana.

Posle toga je proslo jedno 2 nedelje. Ja ih jurim po MSN-u, po FB grupama, napadam. Kazem tom liku da ne mogu da verujem kakav odnos ima prema onome od cega zivi...napadam, smaram...nista. Aktivirali mi posle 15-ak dana.

Video sam da je neko dao log chata gde je trazio direktora. Taj uniweb ni nema direktora, to izgleda drze dva pajsera koje firma vise ne interesuje.

gorky
10. 01. 2010., 19:47
Jesu li oni uopste firma?

Dzoni-GS
10. 01. 2010., 22:18
mislim da nisu. Ja imam i kod Loopia-e gs.rs i tamo su mnogo profesionalniji, bas je ozbiljna firma...a ovi mislim da nisu nista.

chandler
11. 01. 2010., 00:47
Ja sam uplatio obnovu domena koji mi prvo 3 nedelje nije bio dostupan, a cim se pojavio online - istekao domen. Naravno, tu nisam dobio nikakvu notifikaciju o isteku, tako da... Sve vreme su me ignorisali na msnu, na mailu, na telefon su se javili tek juce, i na kraju nisam moga ni domen prebaciti na drugi host (fajlove imam) jer mislim da treba 15 dana za izbacivanje tog epp koda za transfer domena (ako nisam nesto pobrkao).

Dusan Filiferovic
11. 01. 2010., 00:59
Moras da obnovis domen preko njih pa onda da ga transferujes kod drugog hosta, npr domen ne moze da se transferuje ako nije star 90 dana, ne znam koja je fora oko transfera pred istek i slicno ali znam da ne moze da se transferuje ako je istekao, u svakom slucaju uni moze da ti obnovi taj domen

chandler
11. 01. 2010., 09:27
Da, zato sam i uplatio.

MarkoWeb
11. 01. 2010., 13:19
Uniweb poceo da radi backup posle "reloada" servera :)

Postovani,

Jos uvek radimo na nasem serveru NS2 , uskoro che biti odrachen reload operativnog sistema, i nakon toga che biti pokrenut backup svih naloga.

S'Postovanjem


PS. sto su "backup" zavrsili i ne mogu da pristupim sajtu jer je redirektovan na "cgi-sys/defaultwebpage.cgi" a njih ne mogu da nadjem nigde zna li neko u cemu je problem?

AG.RS
14. 01. 2010., 21:08
Danas je više ljudi sa ES tražilo sedište Uniwebhostinga u Tošinom bunaru i na Karaburmi u Prenjskoj. Nisu ih našli niti je ko čuo za njih.

Operativne karte današne potrage:

http://img683.imageshack.us/img683/1204/unw1.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/6101/unw2.jpg

chandler
16. 01. 2010., 13:39
Ja ne mogu da verujem više, zajebavaju me skoro 2 meseca. Prvo je sajt bio offline dve ipo nedelje, čim su vratili (za šta je trebalo pola sata posla kako mi je rekao ovaj iz podrške), radio je par dana, domen istekao bez notifikacije. Vijao sam ih, slao mejlove, ganjao podršku, na mobilne zovem svaki dan, sve vreme sam hteo da pitam koliko treba da platim obnovu, i da vidim hoće li to proći ok. Evo, već nedelju dana od uplate ne javljaju se, domen i dalje nedostupan, ako istekne i uzmu mi pare tačno bi razbio nekog. Svaki dan ih zovem uporno se niko ne javlja, ni sms ni ništa. Ovo je otišlo predaleko!

Dusan Filiferovic
16. 01. 2010., 15:49
Nasiljem se nista ne resava.

AG.RS
16. 01. 2010., 16:01
bolje tražiti Ratka veći su izgledi.

P.S. Ako neko ide na adresu hosting provajdera, ne znači da preti. Ide čovek da vidi gde mu je domen.

chandler
16. 01. 2010., 17:38
Nasiljem se nista ne resava.

Ma ne pretim, nego mi idu na živce.

Dusan Filiferovic
16. 01. 2010., 20:26
Sta ces, odgovornost je to, ne vidim razlog da se kriju i da ne obavestavaju ljude sta se desava, pa i da im daju domene da prebace na svoje godaddy naloge

AG.RS
16. 01. 2010., 21:29
Ja tako ponekom klinji registrujem na GD domen i odmah mu iskipam na njegov nalog-tražim da otvori. Nedaj Bože nešto mi se desi i sl..treba da izgubi domen zbog mene.

conica
16. 01. 2010., 21:55
uvek se mozete kod ostalih provajdera raspitati ko su doticni vlasnici poimenice i podici tuzbu

nazovite me osetljivom...ali ne opravdavam nazivanje klijenata KLINJAMA koliko god da imaju godina

chandler
16. 01. 2010., 21:58
Sta ces, odgovornost je to, ne vidim razlog da se kriju i da ne obavestavaju ljude sta se desava, pa i da im daju domene da prebace na svoje godaddy naloge

Ne vidim ni ja, pa opet ne obaveštavaju...

Dusan Filiferovic
17. 01. 2010., 12:35
Mi zaboravljamo u kojoj zemlji zivimo :)

conica
17. 01. 2010., 13:18
^Bogca mu kako me ljute ovakvi komentari!!!!
Sta to znaci? Ako zivimo u Srbiji znaci nema civilizacije? Ne treba nista da se preduzme pa neka ostane ovako?
Upravo se na blogu ispraznih zbog takvih razmisljanja....

Uniweb ce jahati korisnike sve dok ima korisnika koji cute jer misle da ne moze nista da se promeni

AG.RS
17. 01. 2010., 14:10
Dobro, izvinjavam se, pod klinja sam mislio baš klinja. ima 12 godina. Dao sam mu hosting, naterao ga da pročita tutorijale o hostingu i domenima, da se registruje ovde i na es, objasnio mu kako da na GD otvori svoj nalog i slično.Neka se uči. I da može domen plaćati 7 $ i da je domen zaista njegov, a ne da mu neki hosteri čobani istežu uši.

Najače što je zvezdarska šuma od mene na 1km, i nekada tu šetam. Samo nisam znao da tamo ima takva konekcija da server UNW radi:)

Ispričaću vam kako sam ja ispao naivan kada sam prvi put kupovao hosting. Naravno domaći. Preporuči mi drug Ehost, ja rutinski odem na sajt, vidim račun, sve, poručim i vidim adresu. Zeleni venac. Bližio se prvi maj, a još petak.Raspalim bulevarom pa na Zeleni Venac, računam da direktno uplatim, da odmah puste. Tamo niti ima Ehosta, ni fime, niti je u toj zgradi ko uopšte čuo za njih.

Eto niste vi samo ispali smešni tražeći ove, nego ja. Verujem još poneko, ali ljudi neće da kažu.

chandler
06. 02. 2010., 17:53
Evo da malo updateujem temu, domen je završio na aukciji još pre 10-12 dana, danas kad sam ih nazvao su se setili da preusmere dnsove, tako da bi trebalo da proradi za koji dan. Ne znam šta više da dodam...

Svetlana - Uni Web Hostin
10. 09. 2010., 03:11
Hvala vam na svim ovim kritikama, svaka kritika nam daje snagu da još snažnije i agresivnije krenemo napred, ono što se desilo od Decembra pa do Februara je je nešto što ne treba zaboraviti. I trudićemo se da se to više nikada ne ponovi, ni jedna firma nije kupila Uni Web Hosting, neki kadrovi su zamenjeni, to je tačno, niti je on bankrotirao, niti će se to desiti, i ako servere držimo kod theplanet-a, kompanije koja ima najbolju, ali i najskuplju mrežu, držimo se kvaliteta.

Trudićemo se da opravdamo staru slavu koju smo sticali ovih pa skoro punih 5 godina.

"Nije sramota pasti, sramota je ne dići se."

Molim vas da mi ne zamerite ako vam ne uspem direktno ovde odgovoriti na eventualna pitanja, molim vas da me kontaktirate na email.

S'Poštovanjem
Uni Web Hosting Team
www.uniwebhosting.com
svetlana@uniwebhosting.com

X3mE
26. 10. 2012., 10:29
I tako je meni Uniwebhosting suspendovao nalog jutros zbog neizmirenog računa koji je dospeo danas, a koji sam platio još pre 20 dana. I poslao im mejl da sam platio, još tada.

Jako profesionalno sa njihove strane.

webarto
26. 10. 2012., 15:23
Mogu li pitati zašto ste se odlučili na "domaći" hosting? Zašto ne direktno i kod firmi koje ozbiljno rade taj posao?

X3mE
26. 10. 2012., 21:28
Po inerciji. Stavio sam te domene tamo pre par godina i sve do sad me mrzelo da ih selim. Tad su i oni ozbiljno radili svoj posao.

chandler
27. 10. 2012., 10:11
Evo ja dobih jutros mail sa predracunom od njih, za domen koji je istekao pre godinu dana...