PDA

Pogčedajte punu verziju : Srpske žene na internetu


bluesman
24. 03. 2006., 21:11
Gledam malo statistiku i vidim da je registrovano oko 27% žena na sajtu, međutim kada pogledam statistiku onih koji plaćaju članarinu, tu žene učestvuju sa 44%. Znači skoro "lapo-lapo". To samo znači da žene daleko češće plaćaju članarinu nego muškarci. Vrlo interesanto, možda postoji neki psiholog-amater :) koji može da protumači ovo.

Isto tako, moram da priznam, da sam najveće probleme na sajtu, opet iznenađujuće, imao sa ženama. Tu čak mislim da su učestvovale sa 80% od problematičnih. Vrlo su tvrdoglave, nemoguće im je objasniti, ne prihvataju nikakav komentrar i njihova mora da bude poslednja pa makar to bilo i "obrišite mi profil".

Dok, na primer, skoro sam imao vrlo žučnu diskusiju sa jednim muškim članom koji je započeo temu o Miloševiću, pa je digao frku zašto je obrisana. Osim što se politički potpuno ne slažemo, dovoljno je bilo da mu kažem "e hajde da otkuliramo... pusti to..." i čovek je rekao "ok, slažem se". Vrlo teško, poučen dvogodišnjim iskustvom, da bih tako nešto čuo od neke žene sa sajta.

Pored toga, žene mnogo više obraćaju pažnju na detalje, vrlo često zapitkuju, ponekad i gluposti, ali ih nije sramota da pitaju. Najveći biser koji sam video do sada je kada je jedna članica predložila, pošto ne ume sama da postavi sliku na sajt, da ubaci ona CD sa slikama u svoj CD-ROM drive, a ja da dodam na sajt sliku koju mi ona kaže.

Žene su sklonije prevaama sa glasanjima. Imao sam jednu članicu koja je u 2 dana registrovala 28 profila samo da bi sa tih profila dala glasove sebi na glasanju za ženu mesec. Muškarci su skloniji da naprave ženski profil u kojem traže žene, vrlo su providni, dok su žene u tim pokušajima uglavnom inteligentnije.

Možda je ovo nekome interesantno... ne može da škodi :)

Goran Aničić
24. 03. 2006., 21:20
Generalno, žene su te koje troše novac, i donose odluku o kupovini, te je većina reklamnih kampanja okrenuta upravo ženskoj populaciji.

Još jedan zanimljiv podatak, marketing agencije znaju gornju činjenicu i u svojim kampanjama ciljaju "slabiji" pol, o čemu govori i broj reklama u ženskim časopisima. Verovali ili ne, u poslednjem broju "Lepote & zdravlja (http://www.svet.co.yu/?state=2&izdanje=13)" od oko ukupno 200 stranica, 95 su 1/1 (cela stranica) reklame.

degojs
24. 03. 2006., 21:30
Vrlo su tvrdoglave, nemoguće im je objasniti, ne prihvataju nikakav komentrar i njihova mora da bude poslednja pa makar to bilo i "obrišite mi profil".
..
dovoljno je bilo da mu kažem "e hajde da otkuliramo... pusti to..." i čovek je rekao "ok, slažem se".

Svako ko ima i cerku i sina lako ce da ti potvrdi da na sina mozes da viknes i zavrsis sa "objasnjenjem" tipa: "Zato sto ja tako kazem!" dok kod cerke to ne pali - objasnjavaces se malo duze :-)

dinke
24. 03. 2006., 21:36
Generalno, žene su te koje troše novac, i donose odluku o kupovini, te je većina reklamnih kampanja okrenuta upravo ženskoj populaciji.

Još jedan zanimljiv podatak, marketing agencije znaju gornju činjenicu i u svojim kampanjama ciljaju "slabiji" pol, o čemu govori i broj reklama u ženskim časopisima. Verovali ili ne, u poslednjem broju "Lepote & zdravlja (http://www.svet.co.yu/?state=2&izdanje=13)" od oko ukupno 200 stranica, 95 su 1/1 (cela stranica) reklame.
Apsolutno se slažem sa konstatacijom. Uostalom, obratite pažnju kada kupujete garderobu, 90% stvari su ženske. Negde sam takođe i čitao neka istraživanja da žene kada dođu do nekog novca sve potroše, dok su muškarci skloni štednji i investiranju. Na kraju, paradoks 8 marta (koji se doduse verovatno samo u Srbiji i slavi ;)

Blood
25. 03. 2006., 01:16
Ja ne postujem 8. Mart, ja mislim da "svojoj" zeni treba kupiti "poklon" kad god si u mogucnosti, a ne samo za 8. Mart, zato i verujem da je 8. Mart cista glupost!

Zivi bili...

ivanhoe
25. 03. 2006., 09:20
ne bih rekao da je 8.mart smisljen da bi zene dobile poklon, kao sto ni 1. Decembar nije smisljen da bi neko dobio 2-3 besplatna kondoma...

poenta je u skretanju paznje na neke stvari, i u vreme kad je 8 Mart smisljen, pocetkom proslog veka, to je imalo jako puno smisla, danas mozda ima manje... inace interesantna trivia je da, mada se 8.mart uglavnom vezuje za istocni blok i SSSR, prva ideja za dan zena je potekla iz Amerike..

phoenix
27. 03. 2006., 13:12
A o kom se sajtu radi, ako nije tajna?

Anelej
29. 03. 2006., 15:04
:)) interesntna razmisljanja
Ali momci niste upravu.
Jeste tacno je da nas bombarduju raznim "Lepotama i Zdravljima" gde zele da postave standard za zenu:
--------------------------------------------------------------------------
-Da razmisljaju samo o tome da li je moja kosa INTENZIVNE BOJE(svasta izraz za intenzivnu boju ne postoji)

-Da li imamo celulit ili ne i kako raditi vezbe zatezanja na pauzi u kancelariji(svasta !!!)

-Bobarduju televiziju sa raznim praskovima i deterdzentima kako belo nije belo( pitajte bilo koju zenu da li razmislja uopste o tome - uzas!)

-I generalno ne teraju samo nas u ludilo vec prave neki stereotip i kod vas muskaraca.
--------------------------------------------------------------------------

E pa evo ovako posto predajem u skoli racunara-specijalisticke kursevie vezane za web i grafiku recicu Vam koliki je postotak zena.
U grupi od 10 polaznika samo su 2 -3 muskarca.Sve ostalo su zene , koje vredno uce.
Vezano za trosenje novca...Hm
Citat Dinke:
Apsolutno se slažem sa konstatacijom. Uostalom, obratite pažnju kada kupujete garderobu, 90% stvari su ženske. Negde sam takođe i čitao neka istraživanja da žene kada dođu do nekog novca sve potroše.

Kao Zena, necija supruga i majka ne slazem se sa tim.
Svaka zena u Srbiji mora dobro da pazi na svaki dinar jer je sve uzasno skupo i svaka "pametna" zena ce se dobro presabrati par puta pre nego sto kupi bilo kakvu robu koja joj je i te kako neophodna.

Citat Degojs:
Svako ko ima i cerku i sina lako ce da ti potvrdi da na sina mozes da viknes i zavrsis sa "objasnjenjem" tipa: "Zato sto ja tako kazem!" dok kod cerke to ne pali - objasnjavaces se malo duze :-)

Naravno !
Ne kazem da smo savrsene , vec smo samo razlicite ....i u tome je car:))))
Bez obzira na sve
Zene su i vase mame i vase bake i vase sestre i vase zene:)))
Mislite o tome:)

jablan
29. 03. 2006., 15:15
E pa evo ovako posto predajem u skoli racunara-specijalisticke kursevie vezane za web i grafiku recicu Vam koliki je postotak zena.
U grupi od 10 polaznika samo su 2 -3 muskarca.Sve ostalo su zene , koje vredno uce.
Šta si htela ovime da kažeš?

bluesman
29. 03. 2006., 15:30
Mislim da su žene u većem broju polaznici kurseva jer nemaju predrasuda i nije ih blam da kažu da se ne razumeju u nešto. Nije macho reći "ja ne znam ništa o tome" i to je po meni glavni razlog.

Apropo "lepota i zdravlje", meni je sve to jako gadno, ali su tu žene najviše krive. Pa zar nisu svi urednici tih časopisa u 95% slučajeva žene? Što reče jedan lik:

Ne mogu da shvatim žene koje na svoje telo pa i na intimne delove gde je koža najosetljivija sipaju ključali vosak, zatim ga svuku i iščupaju dlaku iz korena, a na kraju i dalje se plaše paukova.

Jedan citat za kraj:
God may have created man before woman, but there is always a rough draft before the masterpiece.

Anelej
29. 03. 2006., 15:56
Mislim da su žene u većem broju polaznici kurseva jer nemaju predrasuda i nije ih blam da kažu da se ne razumeju u nešto. Nije macho reći "ja ne znam ništa o tome" i to je po meni glavni razlog.
Nije tacno, zene zele da se usavrsavaju i uce a ne da ih nije blam jer se ne razumeju u "nesto":))
Apropo "lepota i zdravlje", meni je sve to jako gadno, ali su tu žene najviše krive. Pa zar nisu svi urednici tih časopisa u 95% slučajeva žene? Što reče jedan lik:
Ne mogu da shvatim žene koje na svoje telo pa i na intimne delove gde je koža najosetljivija sipaju ključali vosak, zatim ga svuku i iščupaju dlaku iz korena, a na kraju i dalje se plaše paukova.

Bas drastican primer, vosak nije kljucali inace bi ostale bez koze na tom intimnom delu:))) jeste bolno ali vredi dojma posle:)))

Jedan citat za kraj:
God may have created man before woman, but there is always a rough draft before the masterpiece.
:)))
lep citat

Sve u svemu dobar MACHO odgovor:)))

Anelej
29. 03. 2006., 15:59
Šta si htela ovime da kažeš?

Pa da su zene te koje imaju zelju, volju, i odvoje vreme da se usavrsavaju.

bluesman
29. 03. 2006., 16:06
Nije tacno, zene zele da se usavrsavaju i uce a ne da ih nije blam jer se ne razumeju u "nesto":))
Mislim da nisi razumela šta sam hteo da kažem. Žene su spremnije da idu na kurseve jer nemaju problem sa tim što nešto ne znaju, dok će muškarci uglavnom da ćute i prave se pametni jer je "blam" da nešto ne znaju po svim MACHO zakonima :)

A ne razumem da žene žele da se usavršavaju i uče? Pa žele svi, samo žene to rade slobodnije i javnije dok muškarci više vole da niko ne zna da oni nešto ne znaju.

Bas drastican primer, vosak nije kljucali inace bi ostale bez koze na tom intimnom delu:))) jeste bolno ali vredi dojma posle:)))
Nije klučali ali je dovoljno vreo :)
Kog dojma? Ja još nisam upoznao ni jednog muškarca koji je došao do situacije da vidi intimne delove tela žene pa je odustao od "akcije" jer dotična nema savršenu "bikini" liniju. Mislim da žene preuveličavaju značaj "dojma" :)

jablan
29. 03. 2006., 16:10
Pa da su zene te koje imaju zelju, volju, i odvoje vreme da se usavrsavaju.
Je l'? A zašto vas onda ima tako malo po IT forumima?

Anelej
29. 03. 2006., 16:16
Mislim da nisi razumela šta sam hteo da kažem. Žene su spremnije da idu na kurseve jer nemaju problem sa tim što nešto ne znaju, dok će muškarci uglavnom da ćute i prave se pametni jer je "blam" da nešto ne znaju po svim MACHO zakonima :)

A ne razumem da žene žele da se usavršavaju i uče? Pa žele svi, samo žene to rade slobodnije i javnije dok muškarci više vole da niko ne zna da oni nešto ne znaju.

To je tvoje misljenje.Nemislim tako jer koliko dugo radim kao predavac muskarci isto tako pitaju mozda cak i vise nego zene!
Za neke muskarce je to "blam" a za neke ne to je izgleda individualno:)

Nije klučali ali je dovoljno vreo :)
Kog dojma? Ja još nisam upoznao ni jednog muškarca koji je došao do situacije da vidi intimne delove tela žene pa je odustao od "akcije" jer dotična nema savršenu "bikini" liniju. Mislim da žene preuveličavaju značaj "dojma" :)


Postoji i hladan vosak , koji se inace koristi za ove intimne delove tela:)
a sto se dice "dojma" pogresno si razumeo.
"Dojam" je bitan za nju a ne za njega i njegovu "akciju"

shoba
29. 03. 2006., 16:40
"Dojam" je bitan za nju a ne za njega i njegovu "akciju"

Zbog tog samopouzdanja mnogi zgrnuse pare. Umesto da dame pitaju gospodu sta im smeta a sta ne :)

A u vezi Lepote i zdravlja. To je citav niz casopisa koji dame tretira kao pilece mozgove. Ima i muskih casopisa koji to rade sa muskom citalackom publikom. Kako se zvase - Mens Health, ... takvi casopisi ti nabijaju komplekse po biranim kategorijama, zezaju te sto nemas plocice na stomaku i sto se ne ponasas kao sav normalan fensi svet!

Zene imaju definitivno drugaciji pristup racunarima i interetu u sta sam se uverio kao webmaster. Ali u tome je char, zar ne ;)

jasmanac
29. 03. 2006., 16:47
Zene imaju definitivno drugaciji pristup racunarima i interetu u sta sam se uverio kao webmaster. Ali u tome je char, zar ne ;)

Zene imaju drugaciji pristup celokupnom zivotu a ne samo racunarima i internetu ;) Ali to je neka druga tema.

ivanhoe
29. 03. 2006., 16:48
Pa da su zene te koje imaju zelju, volju, i odvoje vreme da se usavrsavaju.

uz rizik da preterano generalizujem stvari, ali ima tu jos jedna stvar: zene se generalno vise "plase" tehnike (ne sve, naravno, ali dobra vecina), i manje su sklone tome da nesto cackaju i probaju na svoju ruku, pa se zato radje odlucuju da upisu kurs gde ce im neko objasniti materiju, pre nego sto krenu da nesto rade samostalno...

One kad dodju sa kursa probaju to sto su ucile...ali ja poznajem vrlo malo zena koje bi dosle sa kursa i onda krenule da cackaju nesto sto jos nisu ucili, cisto da probaju da provale kako to radi, makar to znacilo da ce da presede celu noc pred kompom probajuci razne stvari koje ne rade...

naprosto drustvo ne potice devojcice na takav nacin razmisljanja, za razliku od decaka..

phoenix
29. 03. 2006., 16:53
Apropo "lepota i zdravlje", meni je sve to jako gadno, ali su tu žene najviše krive. Pa zar nisu svi urednici tih časopisa u 95% slučajeva žene?

Ja ipak mislim da to nije tačno. Uostalom, standarde kod žena postavljaju u velikoj meri muškarci. Današnje vreme je idealan primer za to.

Što reče jedan lik:
Ne mogu da shvatim žene koje na svoje telo pa i na intimne delove gde je koža najosetljivija sipaju ključali vosak, zatim ga svuku i iščupaju dlaku iz korena, a na kraju i dalje se plaše paukova.

Aha, ali bi većina muškaraca radije "sklisku odalisku" nego "dlakavu ženku" kada se ne poteže pitanje paukova. (..da upotrebim izraze jednog autora)

Ok, ovo je totalno otišlo van teme, al morala sam da prokomentarišem.

dinke
29. 03. 2006., 17:10
Augh, ode ova tema u totalni offtopic.

@lepsi pol
Mislim da Bluesman nije imao nikakve lose namere kada je startovao ovu temu, a sada mi vise lici na neki "musko - zenski" rat.

Dalje, moje misljenje o zenama kao vecim potrosacima (i trzistu prilagodjenom istom) je statisticki potpuno tacno, e sad sto u Srbiji vecina stanovnika sastavlja kraj sa krajem (a vecina zena nema sta da trosi), to je druga prica. Tamo gde para ima (pa i u Srbiji), zene su mnogo kreativnije u trosenju istih. Opet, ne mislim da je to lose, naprotiv :D

borstale
29. 03. 2006., 17:37
Ja sam za "skliske odaliske". Kad porastem izmisliću nešto za skidanje dlaka da ih ne boli!

bluesman
29. 03. 2006., 17:41
Aman ljudi, pa ja sam u tom "ratu" (ne vidim nigde rat, ali 'ajde) na strani žena. Tvrdim da su muškarci inferiorni u svakom osim fizičkom pogledu, i da je sreće žene bi vodile ovu planetu i siguran sam da bi bilo 90% manje problema... osim kada se postavi pitanje "dojma" :)

bluesman
29. 03. 2006., 17:51
"Dojam" je bitan za nju a ne za njega i njegovu "akciju"

Da, to je najčešći izgovor. Moram da te pitam, a bez želje da budem vulgaran, šta ti radiš posle "vosak seanse", staneš ispred ogledala i stičeš dojam? Nećemo da se lažemo, nismo deca :)

Ja ipak mislim da to nije tačno. Uostalom, standarde kod žena postavljaju u velikoj meri muškarci. Današnje vreme je idealan primer za to.

Aha, ali bi većina muškaraca radije "sklisku odalisku" nego "dlakavu ženku" kada se ne poteže pitanje paukova. (..da upotrebim izraze jednog autora)

LOL, pa to jeste, ali gledaj recimo u Azerbejdžanu - tamo žena nije prava žena ako ne vezuje kikice ispod pazuha :) To je valjda neka civilizacijska tekovina, kao što je recimo bikini u odnosu na kupaće kostime s početka XX veka. Tada niko nije ni mogao da vidi da li imaš kikice ili je "skliska" jer je sve bilo pokriveno. Što znači da je sve to samo zbog "drugih", odnosno zbog onoga kako vas drugi vide.

phoenix
29. 03. 2006., 18:18
Ja sam za "skliske odaliske". Kad porastem izmisliću nešto za skidanje dlaka da ih ne boli!
Mene će do tada da drmne klimaks. :1064:

borstale
29. 03. 2006., 19:33
Yebiga Blues, dok se jasno ne odrediš kao sad, žene nisu sigurne šta ti u stvari hoćeš, takvo je bar moje iskustvo. Ne vole previše da čitaju između redova i većini žena nije dovoljno npr. da je neko voli, ako to i ne izgovori bar dvaput nedeljno...
Moja iskustva kao administratora (na dva foruma) i super moderatora (na jednom) su skoro ista kao Bluesova (dobro, članarine tamo nema, mislim na ostalo). Istog dana kad se ovde pojavio prvi post u ovoj temi, ja sam ga citirao na jednom od tih foruma. Još nisam ni kliknuo na "šalji", a reakcije su počele da stižu, što na pm, što ovako... A sve u stilu: "Ko ti je bre taj, na kom to forumu, kaži da odem da mu ja odgovorim..."

bluesman
29. 03. 2006., 21:31
Šta je strašno u mom prvom postu? Možda jedino to što sam rekao da imam više problema sa ženama nego sa muškarcima na sajtu zato što su tvrdoglavije?

Petar Marić
29. 03. 2006., 21:44
Što bi neke rekle:
"Žene nisu tvrdoglave i tačka!"
:D

oliver
30. 03. 2006., 00:22
Ne vole previše da čitaju između redova i većini žena nije dovoljno npr. da je neko voli, ako to i ne izgovori bar dvaput nedeljno...

Sta nedeljno? Dnevno, covjece :) Nije mi bas najjasnije zasto to mora tako, ali sigurno ima stvari koje zenama djeluju neshvatljivo kod nas, pa se ni ne bunim: ako mi ona znaci, govoricu joj svakih 5 minuta :)

P.S. U ovom "ratu", i ja sam vise "na strani zena", cisto da ne ispadne da sam neutralan ili da nesto hocu da precutim :)

Petar Marić
30. 03. 2006., 01:04
Da li to znači da tvoja Gospođa prati ovaj forum Olivere? :D

oliver
30. 03. 2006., 02:40
Nemam gospodju :)

Goran Aničić
30. 03. 2006., 14:07
Najsvežiji izveštaj Stratedžik marketinga o čitanosti revijalne štampe:

Magazine Rating (procenjena čitanost)
Blic Zena 669.670
Blic 598.628
Vecernje novosti 596.496
Kurir 462.666
Scandal! 384.818
Svet 326.100
Gloria 219.025

Pogledajte Blic ženu, koja je "prešišala" i dnevnu štampu, šta mislite koliko košta reklama u ovom izdanju.

bluesman
30. 03. 2006., 14:23
Pa ti kada pogledaš i sam Blic (dnevne novine), baš jutros sam komentarisao, 1/4 novina su budalaštine tipe "ceca peva disko" i ostale gluposti koje po meni nemaju mesta u dnevnim novinama nego nekim tabloidima.

Dok je moja žena, na moju žalbu, prokomentarisala u fazonu: što, pa baš danas ima šta da se pročita u novinama...

Pogledaj samo zbirno Blic Žena, Svet, Scandal, Gloria ... to je tiraž od 1,5 milion. I posle kažu "muškarci su krivi", a one uređuju i one kupuju iste novine, ne znam ni jednog muškarca koji kupuje bilo šta od navedenog.

dinke
30. 03. 2006., 14:47
Pogledaj samo zbirno Blic Žena, Svet, Scandal, Gloria ... to je tiraž od 1,5 milion. I posle kažu "muškarci su krivi", a one uređuju i one kupuju iste novine, ne znam ni jednog muškarca koji kupuje bilo šta od navedenog.
Ja hvala bogu takođe ne znam ni jednu ženu koja čita gore pomenute "novine".

borstale
30. 03. 2006., 14:55
Ja hvala bogu takođe ne znam ni jednu ženu koja čita gore pomenute "novine".
Jedino ako te ne novine ne izlaze u NR Banana... Inače... nemoj da si siguran.

bluesman
30. 03. 2006., 15:28
Ja hvala bogu takođe ne znam ni jednu ženu koja čita gore pomenute "novine".

Hehe, pa ko onda kupuje te novine? :) To što ti ne znaš takvu ženu, znači samo da si imao sreće, ali ne znači da žene ne kupuju masovno te novine. To što neko nije bio u ratu ne znači da rata nije bilo (malo filozofije) :)

borstale
30. 03. 2006., 15:34
To što ti ne znaš takvu ženu, znači samo da si imao sreće,
??? Ma nemoj... A mi čije žene to čitaju smo nesrećni :mad:
(Nisam hteo više na ovu temu, ali kad me vučeš za jezik :1064: )

dinke
30. 03. 2006., 15:43
??? Ma nemoj... A mi čije žene to čitaju smo nesrećni
Ma opusti se, sreca je relativna stvar :)

bluesman
30. 03. 2006., 15:56
??? Ma nemoj... A mi čije žene to čitaju smo nesrećni :mad:
(Nisam hteo više na ovu temu, ali kad me vučeš za jezik :1064: )

Što si ti tako napet? Ako moram da okitim poruku sa 1000 smajlija da se ukapira zezanje, onda bolje da ne pišem ništa.

borstale
30. 03. 2006., 15:57
Uostalom, u Blic ženi ima boljih recepata nego na Draganovom sajtu :)
P.S. Opušten sam bre, šta vam je... ja sam ukapirao zezanje, al vi ste nešto nervozni :) (Pantelija umro još pre deset dana)

dinke
30. 03. 2006., 17:58
Uostalom, u Blic ženi ima boljih recepata nego na Draganovom sajtu :)
hehe, ma ja sam prevashodno mislio na skandal, svet i ostale te vrste (ukljucujuci i "muske" novine poput kurira na primer). Gloriu sam imao prilike da prelistam, nije delovalo toliko strasno :)

...ja sam ukapirao zezanje, al vi ste nešto nervozni :) (Pantelija umro još pre deset dana)
Ja sam nerzvozan zbog ovih sto ga sahranise. Trebao je neko jos pre desetak godina sve skupa uza zid, ali nije se valjda nasao dovoljno dugacak (kineski je bio premali).

Sanja
09. 08. 2006., 19:18
Gledam malo statistiku i vidim da je registrovano oko 27% žena na sajtu, međutim kada pogledam statistiku onih koji plaćaju članarinu, tu žene učestvuju sa 44%. Znači skoro "lapo-lapo". To samo znači da žene daleko češće plaćaju članarinu nego muškarci. Vrlo interesanto, možda postoji neki psiholog-amater :) koji može da protumači ovo.

Isto tako, moram da priznam, da sam najveće probleme na sajtu, opet iznenađujuće, imao sa ženama. Tu čak mislim da su učestvovale sa 80% od problematičnih. Vrlo su tvrdoglave, nemoguće im je objasniti, ne prihvataju nikakav komentrar i njihova mora da bude poslednja pa makar to bilo i "obrišite mi profil".

Dok, na primer, skoro sam imao vrlo žučnu diskusiju sa jednim muškim članom koji je započeo temu o Miloševiću, pa je digao frku zašto je obrisana. Osim što se politički potpuno ne slažemo, dovoljno je bilo da mu kažem "e hajde da otkuliramo... pusti to..." i čovek je rekao "ok, slažem se". Vrlo teško, poučen dvogodišnjim iskustvom, da bih tako nešto čuo od neke žene sa sajta.

Pored toga, žene mnogo više obraćaju pažnju na detalje, vrlo često zapitkuju, ponekad i gluposti, ali ih nije sramota da pitaju. Najveći biser koji sam video do sada je kada je jedna članica predložila, pošto ne ume sama da postavi sliku na sajt, da ubaci ona CD sa slikama u svoj CD-ROM drive, a ja da dodam na sajt sliku koju mi ona kaže.

Žene su sklonije prevaama sa glasanjima. Imao sam jednu članicu koja je u 2 dana registrovala 28 profila samo da bi sa tih profila dala glasove sebi na glasanju za ženu mesec. Muškarci su skloniji da naprave ženski profil u kojem traže žene, vrlo su providni, dok su žene u tim pokušajima uglavnom inteligentnije.

Možda je ovo nekome interesantno... ne može da škodi :)

srecom sam Hrvatica pa se necu uvrijediti :P

malo si pretjerao..

bluesman
09. 08. 2006., 19:42
Sanja, nisam ni malo preterao, ovo je samo vrh ledenog brega :)

Inace, nema ni potrebe da se uvredis, jer nije tako ni zamisljeno, pre bi trebali da se uvrede muskarci. Ako pazljivo procitas, poenta je da su zene istrajnije, ozbiljnije, organizovanije, inteligentnije....

Sanja
09. 08. 2006., 20:52
hehe...morat cu jos jednom pazljivije procitati :)