PDA

Pogčedajte punu verziju : Sajt za pracenje statistike igrackih servera


zamorac
10. 08. 2010., 22:11
Pa, ovako.

Radi se o sajtu koji ce se zvati TrackTheGame, koji je u sustini osmisljen da pokrije sve sto pokriva www.gametracker.com

Ja se vec godinama bavim programiranjem, dizajnom se ne bavim niti imam smisla za to. Template-ovi ne pokrivaju sve sto meni treba za ovaj sajt tako da me zanima da li ima neko zainteresovan da pomogne. Necu placati dizajnera, makar ne jos, zanima me da li ima neko zainteresovan da pomogne fakticki besplatno. Jedino sto mogu ponuditi jeste da u dnu stranice pise ime dizajnera koji je radio, i to je to.

Pocetna verzija sajta se nalazi na http://forum1.beotel.net/zamorac/

Ovaj sajt je zamisljen da pokrije cs hosting firmu. Eto, pa ako je neko zainteresovan nek sibne pm.

Pozdrav :)

3banchi
10. 08. 2010., 23:07
^ jel mislis
http://media.fukung.net/images/2674/designer.gif

ovako? :)

zamorac
10. 08. 2010., 23:15
Sta sad ti hoces meni da dokazes veliki dizajneru?

3banchi
10. 08. 2010., 23:20
Nemoj da mi laskas molim te..a drugo, nisam nista dokazivao nego sam pitao ;)

zamorac
10. 08. 2010., 23:24
Eh, trudim se.

Sve je u poruci napisano, ne vidim poentu za takvim slikama. Ako ti je smesna tema zaobidji je. Sajt kao sto vidis vecinski postoji. Meni vise treba neki tip prerade, nemam nameru da nekome obecavam da cu ga drzati ne znam ni ja gde niti da cu ga zaposljavati u buducnosti, jer mi dizajneri u 90% slucajeva ne trebaju(ziveo templatep2p). Ali eto dosao sam u tih 10% i prva poruka koju sam napisao mora neko na takav nacin da odgovori.

3banchi
10. 08. 2010., 23:33
Prijatelju...ja vidim poentu u tome - poenta je sala.
Nekad ume da bude neslana, nekada nije na pravom mestu i u pravom momentu, ali valja ti se navici na to i ovde i u zivotu. Bice ti sve lakse onda.
A sad bih temu ostavio za nekoga ko ti zaista zeli pomoci.
Pozdrav. :)

eraser
11. 08. 2010., 09:57
ziveo templatep2p

Kad spomenu ovaj sajt, da nemas mozda pozivnicu za registraciju da posaljes?

zamorac
11. 08. 2010., 12:11
Nemam :)

buksula
14. 08. 2010., 16:07
Eh, trudim se.

Sve je u poruci napisano, ne vidim poentu za takvim slikama. Ako ti je smesna tema zaobidji je. Sajt kao sto vidis vecinski postoji. Meni vise treba neki tip prerade, nemam nameru da nekome obecavam da cu ga drzati ne znam ni ja gde niti da cu ga zaposljavati u buducnosti, jer mi dizajneri u 90% slucajeva ne trebaju(ziveo templatep2p). Ali eto dosao sam u tih 10% i prva poruka koju sam napisao mora neko na takav nacin da odgovori.

Ma dobra je sala - nemoj biti negativan :)

Ovaj forum je veoma koristan toliko da zaista nema potrebe za kritiku .. mala sala ne shvataj to ozbiljno.