PDA

Pogčedajte punu verziju : Домен стоји, скоро да хвата прашину


urke
26. 08. 2010., 18:22
Прво да се захвалим Динкету што ме је упутио на ДТП као место где бих можда могао да добијем шрихватљив одоговр.

Пре пар година сам за клинца направио једноставну веб апликацију, а онда сам прошле године њу и још две постаио на домен vezbanka.com (такође хвала Бобић Синиши за хостовање садржаја ;) ). Још тада сам планирао доста тога да урадим на унапређењу (већа интеракција, анимирани другари који се обраћају детету/посетиоцу, више нивоа тежине тестова и др.), али се време „искрадало“.

Оно што ме конкретно занима је да ли и где понудити на продају домен са све апликације (са пар JavaScript датотека), или оставити да „хвата прашину“ док време не престане да ми се „искрада“?

Можда и претерујем, али домен не бих продао некоме ко би га користио за неки комерцијални шит (типа „научи да се кезиш као звезда гранда“), већ да буде искоришћен у реалне едукативне сврхе (нека школа, вики или нешто слично).

Шта људи од позива мисле о овој дилеми, т.ј. шта ми предлажете да урадим?

Хвала унапред свима на конструктивној и смисленој помоћи!

robi-bobi
27. 08. 2010., 10:22
ukoliko zelis da bude po tvome, imas opciju da hvata prasinu do daljnjeg ili da platis nekome da odradi kako ti hoces

druga varijanta je da prodas 49% sajta ne za novce, nego za odrzavanja i ovo ono u nekom periodu

HexTex
27. 08. 2010., 12:28
ustupis sajt nekome da ga samo odrzava s delom prava na zaradu od reklama, adsensa itd