PDA

Pogčedajte punu verziju : Romance Cafe dobio jaku konkurenciju


mungos
30. 04. 2006., 10:14
http://www.prevarenezene.com/

:D

shoba
30. 04. 2006., 11:04
Da, i ja sam dobio spam.

Interesantna ideja mora se priznati :D

Blood
30. 04. 2006., 12:21
ma ajde, ja sam dobio spamova koliko hoces...

surfingfunclub. nesto
upoznavanje.com
smokva.com

mislim da ih je bilo jos-ne mogu da se setim!

shoba
30. 04. 2006., 21:44
Blues, spremi pivo ;) pre minut bio RomanceCafe na Studiju B u emisiji "Ziveti sa...". Tema je bila upoznavanje preko inetrneta i kao ilustracija onome o cemu se prica po nekoliko sekundi su pokazali nekoliko screenshotova, izmedju ostalog cini mi se registraciona forma na RC, ali u svakom slucaju sajt prepoznatljivog dizajna :)

Samo da dodam jos nesto. Vrlo je pohvalno sto je neko i analiticki, istrazivacki, a pre svega sa pozitivnim stavom kod nas pricao na TVu o internetu. Ne valja sto se kod nas internet pojavi u dnevniku tek kada se pojavi neki virus, prevara li pedofilska afera. Kako u takvim uslovima da neuki ljudi kupe svom detetu racunar ...

bluesman
30. 04. 2006., 21:59
Lepo, lepo, neki članovi Romance Cafe, koji su zaposleni na nekim lokalnim televizijama, su pravili specijalne emisije o online upoznavanju (napiminjem da ništa nisu ni tražili ni dobili zauzvrat osim moje zahvalnosti), jednom sam čak dao "email interview", mada nikada nisam video tu emisiju, čovek je rekao da će mi poslati kasetu.

Da, internet je na televiziji postao sredstvo zastrašivanja prosečnog (ne)korisnika. Bitno je da se nešto menja, mada ne znam u kom kontekstu su pričali o RC. Bilo je par slučajeva, čak i kod mene na forumu, gde su ljudi pričali kao "ne idem na chat jer tamo ima puno bolesnih ljudi". Mislim da sam, bar na RC, ućutkao sve te "glasine" jednostavno im objašnjavajući da nema ni više ni manje bolesnih nego svuda na ulici, u prodavnici, u banci, ... samo što se na internetu osećaju bezbedni sakriveni (umišljenom) anonimnošću pa su onda otvoreniji. Na neki način, mnogo su ISKRENIJI ljudi na internetu, jer baš zbog toga što misle da su anonimni i da im ne može niko ništa - odmah pokažu svoje pravo lice.

To je provereno, i stojim iza toga, a video sam jako puno takvih situacija.

shoba
30. 04. 2006., 22:05
To za iskrenost se potpuno slazem s tobom.

Nije bilo price o RCu nego je screenshot bio ilustracija opste price o takvim sajtovima. Mislim da ostali dating sajtovi koji su takodje prikazani na sekund nisu bili sa naseg govornog podrucja. dakle ovo bi se moglo protumaciti i kao malo priznanje - ko kosi, a ko vodu nosu.

Dragan Varagić
01. 05. 2006., 18:58
Eto, slučajno su me zvali da gostujem na toj emisiji (Studio B), pa sam im dao primer tvog sajta... :)

mungos
01. 05. 2006., 20:13
Kad čujem Studio B, prva asocijacija mi je Velja Ilić :1042: