PDA

Pogčedajte punu verziju : iMac 21.5" i GlobeNet servis


Nikola
13. 01. 2011., 02:30
Danas mi je stigao dock za iPhone, prikacim ga na poslednji USB port i nista se ne desava (nema sync-a, nema punjenja). Prebacim ga na treci port i opet ista stvar. Ladno sam tek sad provalio da su mi samo prva dva porta ispravna. Resetovao sam SMC, iskljucio napajanje na 15 min, pa opet ukljucio... nista nije pomoglo.

A kao slag na tortu, zuta mrlja koja je do pre par meseci bila jedva vidljiva se povecala i pocinje da me nervira.

Jel se susretao neko sa ovim problemima? Koliko su brzi i efikasni serviseri u GlobeNet-u? Garancija traje do tamo negde maja/juna, a ovo (bar se nadam) podleze pod istu. Frka mi je ako im se servis oduzi na mesec dana ili duze. Treba preko neke sprave i raditi.

nixa
13. 01. 2011., 02:40
Ekran reklamiraj odmah, to je problem sa iMac-om ( jos pogotovo ako pusis ), promenice ti panel.

Sto se USB porta, to isto treba da reklamiras odmah.

Ono sto moras da insitiras da ti urade dijagnostiku ( nakon toga da naruce delove ) i da ti promene na licu mesta ili u tipa 24 h max kada ti stignu delovi, inace ce da cekas par dana da se smisli da promeni :)

Eto.

Nikola
13. 01. 2011., 02:51
Ovde u NS im je samo prodaja, pa bi ga sigurno slali u BG na servis + cekanje da im stignu delovi. Bas cu ih okrenuti sutra da cujem procenu vremena, jer su mi naredne 2-3 nedelje kriticne i ne mogu olako da predjem na drugi komp :1083: