PDA

Pogčedajte punu verziju : Trgujte "akcijama" sajtova - LOL :)


Dejan Bizinger
03. 05. 2006., 10:39
Za sve brokere u dusi, evo nacina da se trguju akcijama sajtova. Rec je sajtu AlexaDex http://www.alexadex.com, gde dobijate $10,000 izmisljenih dolara za igru kada se prijavite. Mozete da kupujete "akcije" sajtova, a cene akcije se formiraju na osnovu Alexa ranga.

marinowski
03. 05. 2006., 10:58
Video sam ovo ... ima igraca koji se ozbiljno 'primaju', imaju vise milionima na racunima i tako ...

Mislim da je lako igrati: pratis digg.com i sicne sajtove, i onda kupuj-kupuj-kupuj dok je na prvoj strani, posle dan-dva prodaj-prodaj-prodaj i eto zarade.

sirNemanjapro
03. 05. 2006., 15:57
Nije samo to kupuj kupuj prodaj sistem. Ima tu vise parametara za odredjivanje kupovne i prodajne cene.
Jel ima Google da se kupi? To je ubedljivo najaci sajt, verovatno.

marinowski
03. 05. 2006., 21:42
Jedini parametar za 'cenu' je weekly average reach per million users.

kodi
03. 05. 2006., 22:44
heheh..

zaraza....


ih shto nisam pre znao da kupujem uefine akcije....
do pochetka prvenstva ce skociti 10x ;) :D

bluesman
03. 05. 2006., 23:48
Misliš FIFA akcije, ne UEFA? :)

Mada se nebi zeznuo ni sa UEFA, Liga šampiona je nešto zbog čega svako ko voli fudbal odlaže sve ostale obaveze. Prošle nedelje sam se izdrao na knjigovođu (žena od oko 55-60 godina) pošto me zove svakog utorka ili srede uveče, oko 21 h. 100% sam siguran da to radi namerno :) jer sam joj 10 puta već rekao da gledam Ligu šampiona i ne javljam se na telefon, nemoguće da baš utorkom i sredom uveče ima neko pitanje, a ne zove više od jednom - dva puta nedeljno.

Kap koja je prelila čašu je bio moler koji me je ladno zvao u sred 1. poluvremena Barcelona - Milan, nisam mogao da verujem. Naravno da sam dao drugom moleru da mi radi stan, šta će mi moler koji ne gleda polufinale Lige šampiona? :) ( ima smajli ali se ne zezam za ovo, stvarno sam dao drugome da radi samo zbog toga što me je ovaj iznervirao ). Jebi ga, mora da postoji nešto SVETO u svačijem životu :)

Cartman
27. 05. 2006., 11:43
Jel ima Google da se kupi? To je ubedljivo najaci sajt, verovatno.
Ima 1367 slobodnih akcija, ali... 279,500$$$

Treba generalno pratiti sajtove sa velikom fluktuacijom kao -alexadex.com/ad/url/idolonfox.com, i rizikovati. Sajtovi kao devprotalk su previse stabilni:)

Jos jedna stvar, cene se menjaju obicno izmedju 9-11 po nasem vremenu.