PDA

Pogčedajte punu verziju : Mixiate - Postanite YouTube DJ


SavaMinic
17. 02. 2011., 17:41
Ako vas je smorilo dosadno puštanje klipa za klipom na YouTube-u,
ne očajavajte.
Sada možete da postanete pravi YouTube DJ :)
Kako?
Posetite http://mixiate.com/ i proverite moju novu web aplikaciju.
Veoma jednostavno i dinamički vršite pretragu klipova sa YouTube-a, koje možete da miksujete, sortirate i puštate u 2 liste paralelno. Svoje mikseve možete i da sačuvate na svom profilu, i delite sa drugima. Tu je i pravcati DJ cross-fader, koji može i da radi u automatskom modu.
Prava stvar za kućne žurke :)

Front-end je 99% jQuery i jQuery UI, sve ide preko AJAX-a, dok se na serveru vrti PHP + MySQL.
Čekirajte projekat, nadam se da će vam se dopasti.
Sve sugestije, primećene greške i ostali feedback možete poslati preko same web aplikacije, ili ovde na forumu.

Pozdrav :)

twix
17. 02. 2011., 20:47
Cool, posto nisam uspeo da ti posaljem feedback na sajtu jer si ogranicio na 300 karaktera da ti napisem onda ovde...

Imam samo jedan mali predlog, naime spotove je potrebno prevuci u playliste? ali nigde nisi napisao sta je ovde playlista, trebao si ova polja sa leve i desne strane da oznacis ili nekako izdvojis/istaknes, ili jednostavno napises Playlist 1 i Playlist 2, posto sam na prvu poceo da prevlacim spot u polja za pustanje (eto jos jedne ideje) i to nije moglo, tek posle minut sam slucajno provalio da su prazna polja pored u stvari drop mesta za liste.

Srecno sa projektom ;)

biske
17. 02. 2011., 21:52
Cool, posto nisam uspeo da ti posaljem feedback na sajtu jer si ogranicio na 300 karaktera da ti napisem onda ovde...

Imam samo jedan mali predlog, naime spotove je potrebno prevuci u playliste? ali nigde nisi napisao sta je ovde playlista, trebao si ova polja sa leve i desne strane da oznacis ili nekako izdvojis/istaknes, ili jednostavno napises Playlist 1 i Playlist 2, posto sam na prvu poceo da prevlacim spot u polja za pustanje (eto jos jedne ideje) i to nije moglo, tek posle minut sam slucajno provalio da su prazna polja pored u stvari drop mesta za liste.

Srecno sa projektom ;)

Иста ствар се и мени десила. Покушавао сам да додам песму на ова два плејера а не на плејлисте. Исто да напоменем при резолуцији од 1280:800(16:9) некако ми је овај део за претрагу (што је први корак), био много доле, није се видео цео. Можда да се боље организује све ово, да буду један поред другог а не један испод другог. Рецимо у делу лево да буде део са преграгом али да се резултати појављују тако што се видео снимци ређају један испод другог а са десне стране да стоје плејлисте са плејерима.

SavaMinic
18. 02. 2011., 03:51
Hvala na sugestijama.

Stavio sam da se pokazuje tekst gde da dropne, kada korisnik počinje da prevlači pesmu dok su prejliste prazne. Naravno, i pre su plejliste dobijale svetliju boju kada se počne drag, ali izgleda da malo ljudi primeti to :)

Jedino što je u Operi i embeded flash player semi-transparentan, što je malo bezveze jer on to ne bi trebao da nasleđuje od roditeljskog elementa.

Pozdrav :)

SavaMinic
07. 03. 2011., 02:23
Ubačena je i podrška za srpski jezik.
Mixiate (http://mixiate.com/?l=RS)

Pozdrav :)