PDA

Pogčedajte punu verziju : mala pomoc


banovac
24. 03. 2011., 13:15
zelim da napravim sajt o kladjenju i sl, i zelim da uvedem na tom sajtu smsm naplatu za tikete singlove i tipove, pa sam isao preko fortuma ali treba preko firme, a ja to nemam. moze li neko da mi pomogne oko toga, trebao bi mi servis za srbiju i pa skoro ceo balkan(grcka, bosna, hrvatska, makedonija, ) i mozda turska, austrija i svajcarska. ako moze neko da mi pomogne neka odg ovde ili u inbox, i ako neko zeli mozemo da radimo ovo ortacki. pozz i hvala!

Dušan Dželebdžić
24. 03. 2011., 13:28
Imajući u vidu prethodna iskustva iz te oblasti (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=8476), mislim da si bezbedniji ako kreneš u posao sa on-line prodajom eksploziva.

xippi
24. 03. 2011., 15:03
1. ako ti treba firma otvori firmu, procesljaj forum
2. sto se naplate smsom tice, procesljaj forum :)
3. pogledaj onu doticnu temu sta tacno ne smes raditi na sajtu da ne bi lezao u istrazi pola godine
4. FC Barcelona - Shakhtar Donetsk 2 :)

djoca
24. 03. 2011., 15:14
ma opusteno i zatvor je za ljude...

nego, treba ti firma za to, ne moze bez firme. Starion je i moja preporuka (mada mozda bolje da ti ja ne preporucujem nista :-))

Filip
24. 03. 2011., 18:54
Fortumo radi i sa fizickim licima, ali oni su ti onako... idiot friendly i to ima cenu ( i materijalno i tehnicki)... Mozes da krenes sa njima i vidis kako ce ici pa da kasnije menjas ako vidis da se isplati raditi.

banovac
24. 03. 2011., 23:08
ok sve to za kaznu i zatvor znam ja to, ali ne razumem kako ostali rade ? ima dosta jakih sajtova i blogera, koji rade tu naplatu i niko ih ne dira(bar ja tako mislim jer jos uvek traju) a i reklamiraju se po najvecim kaldionicarskim sajtovima na balkanu?
i koji servis je najpogodniji za takav rad ? a da je dostupan u dosta drzava ? osim tog fortumo

vlada5
17. 05. 2011., 12:23
Mozda off topic, nadam se da su svi dpt-ovci na broju :)
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/254304/U-akciji-Kladionica-uhapseno-17-osoba:1088: