PDA

Pogčedajte punu verziju : PC Magazin - jubilarni broj


chole
09. 05. 2006., 19:32
Gorane, svaka cast za cenu od 50 dinara za jubilarni broj. Ja kupujem PC magazin svaki mesec ali sam ovaj zbog praznika zakasnio sa kupovinom. U Subotici sam obisao preko 20 trafika i svi kazu isto: "Prodato ..." , "a ono za 50 dinara, prodali smo sve ..." i tako ja ostadoh bez ovog broja. Da li postoji sansa da se nekako nabavi ovaj broj?

[nq]
09. 05. 2006., 21:02
da 50 dindzi je super :)
Doduse jest malo tanji :)

Ilija Studen
09. 05. 2006., 21:15
Tanji? U njemu sam našao par stvarno zanimljivih tekstova (Microsoft sertifikati, Varagićeva kolumna, par zanimljivih testova itd). Ovaj broj vredi svaku paru plus je grafički znatno prijatniji od onog što sam uzeo pre par neki mesec ;)

andrej
09. 05. 2006., 21:26
Da, definitivno je odnos broj strana/kvalitetnih tekstova na visokom nivou.
Sigurno ne bih naišao na toliki broj meni interesantnih tekstova u nekim drugim domaćim časopisima, pa i duplo "debljim".

Samo tako nastavite.

mungos
09. 05. 2006., 23:16
hehe i ja sam ga sa zakašnjenjem tražio po BL, isto je bilo prodata od trafike do trafike... kako nije kada je cijena 2 marke :)

chux
09. 05. 2006., 23:42
heh. chole donesim ti ga na vts ;) meni ga teta izvadila iz izloga "ovaj je samo tebe cekao" rece ona :D

[nq]
10. 05. 2006., 00:25
Hm, pa kad sam ga uzeo u ruku, pomislio sam "Hm, tanji je." A zatim su mi rekli 50 dinara, hm, ja rekoh zar nije 120 ? (posto sam zaboravio da je ovaj broj 50).

Ima par ok tekstova, to stoji, ali i da je malo tanji, ili se tako cini jest. :)

Ilija Studen
10. 05. 2006., 02:18
Pa jeste tanji, ali odnos cena / kvalitet u ovom broju je jako visok.

jablan
10. 05. 2006., 11:10
Pa jeste tanji, ali odnos cena / kvalitet u ovom broju je jako visok.
Za razliku od prošlog, koji je, sem Mungosovog teksta, bio poprilično tanak po pitanju korisnog sadržaja.

BTW, mislim da jeftiniji papir i drugačiji povez nikome ne smeta (što je i Goran Aničić verovatno zaključio). Niko ne kupuje časopise zbog masne hartije.

Goran Aničić
10. 05. 2006., 13:22
Hvala svima na komentarima, za mali jubilej obradovali smo čitaoce ekstra cenom i velikim tiražom, namera nam je da u cilju popularizacije novih tehnologija (ne samo IT) omogućimo što širem krugu čitalaca da dođe do "svežih informacija" s obzirom da nema "računarske" štampe ispod 200 dinara.

Obim je nešto manji, ali zbog manjeg broja reklama imamo kvantitativno čak više korisnih sadržaja u odnosu na druge magazine iz branše, sa većim brojem strana.

Jablan je u pravu što se tiče papira i poveza, mnogo je bitniji sadržaj. Da idemo u dobrom pravcu govore i izveštaji Stratedžik marketinga koji ukazuju na konstantan rast čitanosti i rejtinga.

borstale
10. 05. 2006., 13:48
za mali jubilej obradovali smo čitaoce ekstra cenom i velikim tiražom
Ja u Boru nisam uspeo da ga kupim. Od desetak trafika gde sam pitao, samo je jedna imala PC ali se već prodao dok sam se ja setio.:1027:

chole
10. 05. 2006., 16:42
Uspeh! Danas sam krenuo na put i gle cuda na autobuskoj stanici poslednji primerak PC magazina. Jos jednom cestitke za jubilej i sadrzaj PC magazina.