DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Poslovne ponude i zapošljavanje (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Front End Dev - GroundLink - Beograd (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=10733)

jasmanac 28. 02. 2012. 20:27

@webarto Vidim i ti dosta dobro "baratas" pojmovima. Procitaj ponovo o cemu sam ja pisao pa onda procitaj tvoj komentar. Nebo i zemlja.

Itchy 28. 02. 2012. 20:44

http://www.google.com/intl/en/jobs/search/index.html#

tasmaniski 28. 02. 2012. 20:55

Oglas je totalno za Back End Developer-a


"..Minimum 2 year work experience in PHP, Ruby or Python
Web server configuration (Apache, Nginx)..."

Svaki Back End Developer (konkretno PHP) poznaje html/css i normalno je da se to spomene za Back End Developer, ali nisam vidjao da se za FrondED spominje konfiguracija Apacha i Nginx ...

djipko 28. 02. 2012. 21:30

A bas nisam hteo da se nastavljam na oglas, ali evo jedna druga perspektiva (sve je izmisljeno samo zarad primera):

Firma ima "back-end" koji je hiljade servera koji map-reduce-uju GPS podatke miliona kopnenih prevoznih sredstava (time se bave lepo pise) i inzinjeri koji rade na tome su - back-end.

Aplikacija kojoj se pristupa sa veba i koja nudi servise nad tim podacima je njima "Front-end" pa tako sve ovo spada u... front-end.

Kod mene na kalendaru je 2012....

desireco 29. 02. 2012. 04:25

Fala bogu :) mislim da je malo tuzno kako ljudi komentarisu ovaj oglas.

Citat:

Originalno napisao webarto (Napišite 105487)
"HTML/CSS designer" nije front end developer... oglas je sasvim na mjestu. Ja radim PHP ali sve ovo sa liste dobro poznajem, možda bolje od nekih koje rade taj posao. To što se traži osoba koja sve to poznaje, nije gramatička greška ili nepismenost.


srdjan 29. 02. 2012. 09:21

^ ovo su "YouTube komentari" geekova :)

webarto 29. 02. 2012. 09:40

@djipko, bravo, ili ti core developeri... za neke je administracija back-end :D
@jasmanac, pročitao sam, i bez obzira na pojmove, mislim da nema ništa loše u oglasu, odnosno da je sve to usko povezano. Ne traži se tipa PHP and Ruby and Python, već OR. itd...


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 17:27.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.