DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   DevProTalk majice (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=3080)

bluesman 20. 06. 2007. 18:36

Da se ne bi jurili, evo napravio sam glasanje koje ćemo koristiti za naručivanje, ovo će poslužiti da bar znamo odnos koliko kojih majica treba. Pretpostavljam da će biti najviše belih i crnih. Takođe izaberite i veličinu.

logoholik 20. 06. 2007. 18:37

Oho, vec pala odluka? Ok onda, fajlovi samo sto nisu. Sto se tice boja, bela, crna i siva su sigurice, nisam siguran sta moze da se nadje od ovih pastelnih boja u slobodnoj prodaji, bilo bi super da se uradi bar jedna plava i zelena. Samo mojne neku serpa plavu ili hunter green :) lime green bi mozda bila zanimljiva, ali je mozda malo i prefurana...

bluesman 20. 06. 2007. 18:43

Nema šta više da se bira... mogli smo ovako još 2 meseca i pođe leto :)

A ček, to se ti nudiš nešto da organizuješ... koliko se sećam, nixa je preuzeo organizaciju oko štampe, distribuciju ćemo kod mene u office ili ćemo slati poštom, platiću ja preko računa (ako se drugačije ne dogovorimo, ovo je samo ponuda da ne bude da se uvaljujem) a vi ćete slati kintu kako stignete.

Zar nije bilo predloga i preko onog sajta... kako ono beše?

Izvinjavam se, poslednjih dana sam u žešćem poslu i nisam stigao da ispratim sve kako treba. Uglavnom sam samo "bacio pogled", ako sam nešto pogrešno shvatio - ispravite me.

logoholik 20. 06. 2007. 18:46

ma jok ja samo nudim konsultantske usluge :) nemam veze sa stampom ovde :) to bi bilo a bit too much :)

Dragan Babić 20. 06. 2007. 19:04

Ja sam u haosu, aj dajte mi koji dan da istrejsujem ono u korelu, jako mi je frka keve mi. Evo ako se neko nudi da istrejsuje mesto mene ako je neka stiska sa vremenom nek me cimne i saljem psd.

godza 20. 06. 2007. 19:21

Ocu ja maju :D

Blood 20. 06. 2007. 19:35

^ +1 :)

misk0 20. 06. 2007. 20:24

Ne kontam samo koliko sam majica narucio jer je bilo odabir boja + odabir velicine + 1 Draganova. Inace, narucio bih 2-3 majice (zavisnosti koje boje budu na raspolaganju - to zavisi od stamparije) ali ako se Bluesu da spremiti i poslati u CH. Naravno, placam sve troskove.

bluesman 20. 06. 2007. 20:38

Vidim ima ljudi koji su naručili majicu a nemaju ni jedan post na forumu :) Ljudi, opustite se i pišite, znam da vas ima mnogo u fazonu "samo vas gledamo", to je nekada bilo cool (dok ga nisu ripoff), ali pišite nešto. Aj' možda kada prošetate maju... možda će se osloboditi malo :)

Dzordz 20. 06. 2007. 21:04

A da napravimo takmicenje za najbolji prvi post?

Nagrada majaaaa! :)

Veljko 20. 06. 2007. 21:34

Meni jedna bela i jedna crna,velicina M

kalkulus 20. 06. 2007. 21:48

logoholikovo reshenje je odlicno, vidi se da je covek profesionalac :1043:

uzimam par majci, samo me zanima da li je svetlo plava 3 u prvom redu ili 1 u drugom i koja od ovih zelenih je zelena u opcijama?

Dzordz 20. 06. 2007. 21:55

Ja ponavljam glas za pastelne tj 3. i 4. u prvom redu

Peca 20. 06. 2007. 23:54

ispravite naslov topica, pise se 'majice'...

bluesman 21. 06. 2007. 00:19

eto, ja nisam ni primetio... ispravicu :)

kodi 21. 06. 2007. 14:45

Citat:

Originalno napisao Veljko (Napišite 37519)
Meni jedna bela i jedna crna,velicina M


me 2

bokacbl 22. 06. 2007. 09:23

ja bi...
 
pozz...

ja bi logoholikovu "bijelu L" - prva u gornjem dijelu
i draganovu "non geek L " - "prva u prvom redu ovaj jedinom... ." :1094:

kalkulus 22. 06. 2007. 11:02

ja moram da promenim narudzbinu sa XL na L velicinu, nadam se da to nije neki problem za admine

juce sam po gradu gledao majce i ili sam se ja smanjio(teshko :() ili su se majce povecale, ali XL majce su mi mnogo dugace

LiquidBrain 22. 06. 2007. 11:14

I kada ce biti spremne majice?!?

Blood 22. 06. 2007. 11:49

da, kada ce biti spremne majice?
Jedva cekam da obucem moju svetlo plavu velicine m :)

nixa 22. 06. 2007. 12:08

Nadamo se u toku sledece nedelje ....

Gledamo da kvalitet majice bude sto bolji ...

LiquidBrain 22. 06. 2007. 12:29

Jeeee... ajde idem za sloveniju sledeceg meseca, pa da vas reklamiram malo :)

Dejan Topalovic 22. 06. 2007. 13:33

Za onog ko vodi evidenciju - ja bih jednu bijelu á la Dragan Babic i jednu zelenu á la logoholik, obe velicine L.
Kome da posaljem lovu? :D

BrainDamage 22. 06. 2007. 13:47

Ne znam kako se orjentisete, na osnovu ankete ili ovako... pa da popunim i ovde:
bela, svetloplava, "draganova"; size xxl (iako sam mrsav k'o grana, xl mi je uglavnom malo (imam samo 1 majicu xl i rukavi su mi jako kratki :))

Ilija Studen 22. 06. 2007. 13:50

1 x Draganova (ona ide na svetlo plavu, zar ne?) [L]
1 x Crna [L]
1 x Teget [L]

Mislim da sam greškom u anketi štiklirao i M :(

kodi 22. 06. 2007. 14:04

to sve zavisi, ja sam se bar nakupovao raznih "brendova" nema dva sa istim kalupom :1041:

bluesman 22. 06. 2007. 14:39

Kao sto rekoh, ova anketa je posluzila samo da vidimo odnose, koliko kojih boja, relativno... a odstampacemo bar 200-300 majica pa ce biti za sve, nema potrebe da "ispravljate" porudzbine.

A za majice sada startujte nixu, on je preuzeo na sebe :)

Salim se, cekamo uzorke iz 2 firme da vidimo koje su kvalitetnije majice, slozili smo se da je bolje da se da 1-2 eur vise za dobru majicu, nego da prodjemo jeftino pa da majice mogu da se koriste eventualno samo za brisanje monitora.

Dejan Topalovic 22. 06. 2007. 15:57

I ja se slazem sa tim, da je bolje dati nekoliko evra vise, ali da majice budu kvalitetnije. Mrzim kada se majica nakon jednog pranja ili skupi previse ili razvuce, pa ju mogu koristiti samo po kuci...

misk0 22. 06. 2007. 16:15

Blues, skontaj kako ces primati par od nas par gastabajtera. :)

btw. je'l ima svih tih nijansi majica? Svjetlo plava, tamno plava, zelena?? Ili je to 'We would like to...' :)

zextra 23. 06. 2007. 12:35

Citat:

Originalno napisao bluesman
Salim se, cekamo uzorke iz 2 firme da vidimo koje su kvalitetnije majice, slozili smo se da je bolje da se da 1-2 eur vise za dobru majicu, nego da prodjemo jeftino pa da majice mogu da se koriste eventualno samo za brisanje monitora.

Moj monitor zasluzuje samo najbolje... Jedino ako ce majice biti od mikro-fibera? :D

BrainDamage 23. 06. 2007. 13:40

Verovali ili ne, ja sam nocas sanjao kako nosim DPT majicu (crvenu!) i sedim u basti nekog kafica (neki meni nepoznat :)). U jednom trenutku opazim lika za susednim stolom koji takodje nosi DPT majicu, i, kao "hej, sta ima", bla bla...

:1039:

conica 23. 06. 2007. 14:22

ja zaboravih da pitam...posto sam vec narucila, hoce li biti i zenski kroj majce ili samo muski????

cisto da konkretizujem narudzbinu :)

bluesman 23. 06. 2007. 14:34

koliko znam T-shirt je unisex, nisam ni čuo za Ženski kroj... ali zato sam ja muško a ti žensko :)

ReLaX 24. 06. 2007. 13:31

Kako nisi cuo, a one kratke uske.... Odusevio bih se kada bih jednu takvu DPT majicu video na nekoj naocitoj devojci u prolazu!

Dragan Babić 24. 06. 2007. 13:56

Ja sam krenuo da pretvaram ovo u vektore jos juce ali sam se napio pa nisam zavrsio, probacu danas. Prokleti ilustrator...

Miloje Sekulic 24. 06. 2007. 13:57

ženska majica
 
1 Prilog(a)
ovako nešto?

conica 24. 06. 2007. 19:41

Citat:

Originalno napisao ReLaX (Napišite 37739)
Kako nisi cuo, a one kratke uske.... Odusevio bih se kada bih jednu takvu DPT majicu video na nekoj naocitoj devojci u prolazu!

nije da sam naocita...ali OCU TAKVU MAJCU :)

zira 24. 06. 2007. 19:49

Nego Miloje, gdje ste stampali ove zenske majice? :)

Miloje Sekulic 24. 06. 2007. 20:12

Citat:

Originalno napisao zira (Napišite 37760)
Nego Miloje, gdje ste stampali ove zenske majice? :)

ovde ih ima raznih

LiquidBrain 27. 06. 2007. 11:33

Nego sta se desilo sa ovim?!?


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 17:00.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.