DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Award (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Predlozi za žiri nagrade (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=1922)

Goran Aničić 29. 11. 2006. 19:57

I'm in, vazda ;)

Dejan Bizinger 29. 11. 2006. 20:15

Sad vidim da sam na listi onih koji nisu potvrdili. Mislio sam ako ne kazem da necu da se podrazumeva da hocu :). Naravno, potvrdjujem ucesce u izboru najboljih projekata.

Dejan Bizinger 29. 11. 2006. 20:23

Citat:

Originalno napisao sirNemanjapro
Pratim temu od samog pocetka i cekao sam kada ce to neko reci. Hvala, vrlo uvidjajno od tebe. Pomalo sam i razocaran kako su se ostali poneli, al njima na cast.

Naravno da onaj koji je predlozio ovako nesto treba da bude u ziriju, barem je takav moj stav.

jablan 29. 11. 2006. 20:35

Ako se zaista planira više od 10 ljudi (a mislim da nije neophodno), prihvatam uz zahvalnost za nominacije. Mislim da ovakva akcija može samo da doprinese kvalitetu ovdašnjeg veba.

Zamolio bih samo da se što pre negde (na poddomenu?) okači schedule i pravila, naravno onoliko detaljno koliko je u datom trenutku moguće.

Takođe, mislim da ne treba isključivati iz žirija ljude koji su u isto vreme kandidati, samo im ne računati glasove za sopstveni projekat.

jasmanac 29. 11. 2006. 20:59

Pa ne moze neko biti u ziriju i pritom prijaviti svoj rad.

jablan 29. 11. 2006. 22:00

Š'o?

jasmanac 29. 11. 2006. 22:08

Zakon o sprecavanju sukoba interesa.

zira 29. 11. 2006. 22:58

Ako ce ziri imati oko 20 clanova, ja mislim da covjek (SNP) koji je pokrenuo ovu ideju treba da bude ukljucen.

crews_adder 30. 11. 2006. 00:08

Citat:

Originalno napisao zira
Ako ce ziri imati oko 20 clanova, ja mislim da covjek (SNP) koji je pokrenuo ovu ideju treba da bude ukljucen.

Slazem se. :1043:

zextra 30. 11. 2006. 00:11

A sta mislite o tome, kad ce vec biti dosta clanova zirija, da ziri bude podeljen i daje glasove iz razlicitih oblasti (ocena dizajna, markupa, seo, whatnot..), zavisno od kompetencije za datu oblast? Naravno, isti clan moze da glasa za predlog u nekoliko oblasti, zavisno za sta je kompetentan...


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 15:29.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.