DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   LOL @ Inđija [RHCP] (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=3142)

Dragan Babić 27. 06. 2007. 14:32

LOL @ Inđija [RHCP]
 
U ovom threadu postujte svoj hejt koji imate prema organizaciji, bendu i celokupnom doživljaju sinoćnjeg koncerta/promašaja, zbog kojeg je Inđija dodata na listu mesta na koja više neću nogom kročiti.

Tako da LOL @: obezbeđenje koje ne zna šta da radi sa ljudima koji prave sranja (pogledaju ga prekorno i kažu mu da se smiri), pa preko dela organizacije koji je zamolio bend da kasne jer se karte još uvek prodaju na ulazu (fali nam smajli sa dolarima u očima), pa do benda koji je to ispoštovao, ali nije produžio svoj set za istu količinu vremena, i opet benda koji je odabrao heroinski set da svira pred sto soma raspomamljenih ljudi.

cvele 27. 06. 2007. 14:46

iskreno ocekivao sam da bude i gore, zato nisam ni otisao.

Uvek sam vise voleo Faith No More, no ima relativno pristojan broj pesama rhcp (iz ranog perioda) koje mi se svidjaju. Posle nevidjenog hype u medijima ocekivao sam "festivalski" nastup sa novim "hiticima" i gomilu glupacica koje nikada nisu cule g od reci gitara kako vriste na sav glas.

Kada sam pomisljao o odlasku u Indjiu setio sam se onomad kada sam bio tamo na gejziru... jednostavno mi nije bilo jasno na kojoj ce oranici da naprave "svetski" dogadjaj, a na kojoj da naprave parking...Takodje mi je bilo interesantno da vidim koliko ce se ljudi iznenaditi "odradjivanjem tezge". Da neduzim odlucio sam da ne odem, a ako odem da odslusam Ritam Nereda i da se vratim kuci. (nisam otisao, karta je jos u torbici)

Saucesce svima koji su bili, makar prema onome sto sam procitao i cuo od drugara.

Inace nastup, kakav sam cuo da je bio, je sasvim ocekivan. Ako se neko seca Massiv-a sa exita i masiva od pre par meseci taj zna razliku izmedju festivalskog nastupa i koncerta neke grupe. Nije se ovo dzabe zvao Green Fest, ugovor je ugovor, glupacice su glupacice.

caboom 27. 06. 2007. 14:49

mislim da ipak pobedjuje parking i odlazak sa koncerta, kao i potpuno odsustvo bilo kakve organizacije pri odlasku, bez ijednog clana organizacije i sa jednim saobracajnim kolima (u kojima je pandur spavao) apsolutno pobedilo, sa sve mandrilom iz indjije koji ponavlja 2 fraze koje se logicki iskljucju:
1) guzva je ocekivana, posto ima 100k ljudi
2) nema nikakvog zastoja na putevima

usao sam u kola oko 11hsomething i izasao oko 3am, jos jedan herojski uspeh organizacije u srbiji. ocekujem da ce se ovo uspesno ponavljati i u buducnosti, posto nismo naucili da masovno "kaznjavamo" ovakve manifestacije (bojkot and stuff).

p.s. set je ocekivan, ne vidim zasto bi pravili razliku izmedju 5k i 100k ljudi - ugovor je ugovor, a oni su cash machine.

Dragan Babić 27. 06. 2007. 14:55

Caboom, mi smo izašli sa parkinga u 5:nešto :)

caboom 27. 06. 2007. 14:59

ouch... ****, tek vi niste imali srece.

kalkulus 27. 06. 2007. 16:19

kada smo vec krenuli sa pricom ko je gore proshao, mi smo u 5h tek nashli bus za BG

pre toga smo sat vremena peshacili po kishi, pa par sati skroz mokri cekali voz do kojeg se nije moglo doci od mase, pa propustili poslednji voz dok smo se sushili u kafani i na kraju se *****rali sa taksistima koji ili nisu znali da voze do autobuske stanice ili NISU HTELI(mrzelo coveka da nas vozi u dve ture, kao da smo mu trazili za dzabe da se sheta)

vreme dolaska kuci, oko pola 7

da je bar svirka vredela pa da mi ne bude zao ali ovako..

BrainDamage 27. 06. 2007. 16:26

Dobro je, ispravno sam postupio zato sto nisam otisao (nisam se ni dvoumio) :)

logoholik 27. 06. 2007. 17:04

bruka od koncerta sve us svemu :) a bas su me neki prijatelji iz usa naprzili kako ce biti ludo i da oni uvek naprave haos koncert... valjda su prosla ta vremen , sta li... premalo energije definitivno...

logoholik 27. 06. 2007. 17:10

eh, da, dobro je da eniac-ov predlog za dpt majicu nije prosao, bila bi to prilicno losa reklama pretpostavljam :)

Dragan Babić 27. 06. 2007. 17:29

Što se tiče same svirke nemam primedbi, zvuk je bio odličan, oni sviraju perfektno, samo eto ta heroinska setlista je bila njesrax.

Da mi nije bilo tako dobro preko dana žalio nih što sam došao uopšte na koncert, ovako me je smorio samo taj odlazak koji je bio na ivici izdrživosti. Pazi kad je flaša minakve bila 280 dinara, a ljudi umiru od žeđi jer u busu nema vazduha, 45 stepeni je i svi su oznojani i sve smrdi... ma pakao pravi.

Eniac 27. 06. 2007. 17:48

uf na blogu sam malo zaobilazio od opste price ali hvala za ovu temu u kojoj cu da se totalno ispraznim...

planirao sam da idem vozom u 3... dosao na stanicu oko 2 i 20 usrao me prevoz pa sam poranio... na stanici sam video sve ljude koje sam u zivotu upoznao od ortaka koje nisam video vise od 5 godina, do skolskih drugova i slicno... voz naravno kasni i stize oko pola 4 na stanicu... nevidjena frka ulaska u voz, ljudi stoje jedni na drugima svi znojavi, ubrzo nestaje i vode od tolike vrucine, a vazduha tek po malo... posle 15ak min zatvaraju vrata od voza i drze nas jedno 15 min tako zatvorene kao sardine da pocrkamo... onda se tu nadje i par pametnih koji imaju nikotinsku krizu pa zapale cigaru a i ovako nema vazduha posle je radila i vutra... oh yeah... negde oko pola 5 smo krenuli stigli u Indjiju u 6, malo se prosetali gradom da bi nam rekli da je stejdz 6 km od Indjije... Jebote jel moglo dalje u pm.. Sedamo u taksi i vozimo se 35 min do tamo jer je kolona nevidjena... i pun entuzijazma trcim da udjem i odusevio sam se stvarno binom i ostalim stvarima, a i mnogo je mocan osecaj bio pogledati sa vrha VIP tribine masu ljudi koja se tu skupila... poceo je nekako taj koncert, entuzijazam je jos bio na najvisem nivou skakao sam uz cant stop i drugu pesmu i onda oni sa onim, svidjaju-se-samo-nama pesmama. Uzas bas sam se skenjao, i pozeleo da odem kuci istog trenutka cekajuci da odsviraju Otherside... No nisu je odsvirali otisli su posle 70 min svirke... u sta je ukljuceno i 2 soloa, i 2 pesme koje nisu njihove sto mi nikako nije jasno jer oni imaju hitova za 3 dana ali ajde...

i onda taj cuveni povratak, kisa ubija, skroz mokar vetar ubija, temperaturna razlika za 6 sati 30 stepeni, glava me otkida i ne mozemo da nadjemo auto na parkingu (oznaceni sektori parkinga anyone?)... nasli smo ga posle vise od pola sata trazenja i pokusali da izadjemo... nije vredelo bili smo dosta blizu parkirani ali kako je guzva bila velika cekali smo do pola 3 da izadjemo, i krenuli u nepoznatu avanturu zvanu regionalni putevi Vojvodine, vozeci u proseku 5 na sat... Snasli smo se nekako i kuci stigli oko 5 sati...

Njihovi koncerti inace traju ovako kratko, ali jebote 110K ljudi... makar sat i po :( parking definitivno sranje kao i blato kao i cela ideja sa Indjijom... napisao sam vec sve na blogu da se ne ponavljam... ostaje mi da tugujem i sirim hejt po domacem webu...

@logoholik
da, verovatno je nikad ne bih obukao i ako je bila fora

pcigre 27. 06. 2007. 18:05

Srecom da smo na koncert posli nauoruzani beskrajnom kolicinom pozitivne energije, srecom da smo naleteli na ludog/pijanog/nadrogiranog Skota koj nas je zabavljao, srecom da znam pesme i textove pa Antoni nije morao da peva bas svaku rec (sto je uspesno koristio).

Sve u svemu drago mi je da sam bio, jedno novo iskustvo. Lep ali preskup provod...

Ako vas ne mrzi postujte linkove sa reakcijama stampe, cisto da rezimiramo objektivnost istih...

Eniac 27. 06. 2007. 20:00

ja sam potrosio ukupno sa kartom oko 4500 din... nije malo + isao sam smrdljivim vozom...

linkovi:
http://www.novosti.co.yu/code/naviga...tum=2007-06-26
http://www.24sata.co.yu/specijal.php?id=11379
http://www.novinepress.co.yu/vest.js...7&sectionId=37
http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=6984
http://www.b92.net/kultura/pop/vesti...&nav_id=252915

Ilija Studen 27. 06. 2007. 20:15

Koliko mi se čini na ovom koncertu sam samo profitirao:

1. Nisam bacio pare za kartu
2. Nisam izgubio pola dana na koncert
3. Nisam prežive noćnu moru sa pljuskom i vraćanjem u Novi Sad
4. Nisam izgubio današnje jutro

Hm, danas je dobar dan (kakav je mogao biti) :D

MorenoArdohain 27. 06. 2007. 20:59

Meni je bilo odlicno, osim tog dela sa parkingom i izlaskom.

S_Kid 27. 06. 2007. 21:06

Ček Dragane, bilo ti je okej i kad je Entoni mašio dve strofe u Californication? I kada nije poželeo ni dobro veče, i kad nije rekao ni hvala i doviđenja, i kad se nije ni jednom nasmejao a kamoli poklonio publici?
I outro za svaki jebeni filler od po 3 minuta? I pauza od još 3 posle svake pesme, bez ikakve komunikacije s publikom?

Jeste setlista bila očajna, ali je i ona odsvirana... užasno.

Ajd Moreno baš napiši šta je bilo odlično?!

pcigre 27. 06. 2007. 21:12

Citat:

Originalno napisao S_Kid (Napišite 37971)
Ček Dragane, bilo ti je okej i kad je Entoni mašio dve strofe u Californication? I kada nije poželeo ni dobro veče, i kad nije rekao ni hvala i doviđenja, i kad se nije ni jednom nasmejao a kamoli poklonio publici?
I outro za svaki jebeni filler od po 3 minuta? I pauza od još 3 posle svake pesme, bez ikakve komunikacije s publikom?

Jeste setlista bila očajna, ali je i ona odsvirana... užasno.

Ajd Moreno baš napiši šta je bilo odlično?!

I to sto nije ni bend prestavio...

MorenoArdohain 27. 06. 2007. 21:17

Atmosfera je bila odlicna, ne mislim samo za vreme RHCP, vec znatno ranije. Nisam imao tih problema sa prevozom u dolasku, relativno brzo smo stigli, sa drustvom kakvo se samo pozeleti moze.
Da su RHCP odradili tezgu, jesu, to meni ne umanjuje ceo dozivljaj, osim onog dela sa parkingom i u odlasku, to je bilo katastrofalno.

noviKorisnik 27. 06. 2007. 21:33

Ma bilo je sjajno :-) Da nisu kasnili s početkom svirke, verovatno bih propustio pola koncerta, ovako smo ušli i taman uspeli da kažemo "evo, možemo ovde da se skockamo" a ovi kalifornijanci počeli s tim skakanjem. Povratak je naravno nezaboravno iskustvo, košulja mi se osušila dok smo dopešačili do Inđije, dobar vetar čini čuda ... malo dobrog tajminga i u NS već u 2 sata ;-)

Dragan Babić 27. 06. 2007. 21:37

Pa provod je bio do jaja. Cirkali hladno razvodnjeno pivo, smejali se bosancu na stejdžu (pozitivno), itd., slušali Kasabian...

Pravo da ti kažem tek sada sam se setio da je čovek omašio tekst na toj pesmi, ali šta sad, mož' misliti, svakom se desi, nije mi to smetalo u svakom slučaju.

srdjan 27. 06. 2007. 22:13

Osim tog dela sa izlaskom, nije bilo lose... Vidi se da im je prvi put. Mislim da to sve ima potencijala da se svake godine organizuje 2-dnevni fest.

1. Organizovano otvaranje svih kapija pred kraj glavnog eventa kako bi se izbeglo guranje i potencijalni haos i povrede. Ko je isao u vojsku zna da za 10 minuta uzbune moze da se rastavi citava skalamerija sa ulaza.

2. Obelezavanje parkinga brojevima, da znas gde si ostavio kola. Mi smo dosli pred kraj i bili LIFO, zao mi je onih koji su vredno poranili.

3. Formiranje FIFO na parkingu. Na jednom mestu je ulaz, na drugom izlaz. Tako se ne bi desavalo da se svi okrecu polukruzno i nabijaju jedni u druge "gadjajuci" izlaz.

4. Zatvaranje saobracajnice prema Indjiji pred kraj i usmeravanje sve 4 trake na autoput prilikom izlaza. Nema sta ko da ide u grad i stari put kad je autoput na 1km. Ako si vec dosao kolima, onda plati putarinu i odatle idi dalje gde zelis.

A koncert ko koncert. Ovo nije bio Zdravko Colic pa ni Metalika 2005 vec samo jedan u nizu svirki na proputovanju po festivalima u Evropi.

Goran Cirkovic 27. 06. 2007. 23:24

Ja sam bio sa ekipom, nama je bilo ok s tim sto smo pokisli do gole koze jer smo pola sata trazili auto. Srecom, poneli smo suvu garderobu i ukljucili grejanje na 3, osusili se i presvukli. Sve u svemu, nije lose...


zextra 27. 06. 2007. 23:42

Moram da priznam da je meni bilo dosta dobro. Nisam isao na fest radi koncerata, vec da radim, mada nije da nisam uzivao u svirkama, naprotiv :) Organizacija zasluzuje po neku kritiku, ali treba napomenuti i nekoliko stvari vezanih za sigurnost posetilaca, a koje verovatno nisu bas poznate:

- satori Crvenog Krsta su bili na sve strane (gotovo da ih je bilo koliko i sankova), i radili su skoro punim kapacitetom,
- ljudi koji su se nasli u fan pit-u (za neupucene - ogradjeni prostor ispred bine u koji se moglo uci samo sa crvenom narukvicom) su tokom vrucine pre pljuska poceli su da padaju u nesvest, kojom prilikom je organizator doneo 3 palete flasirane vode, da se deli svima u pitu,
- u slucaju nepredvidjenih okolnosti, postojao je plan za ekspresnu evakuaciju cele arene kroz 6 dodatnih vrata, koja su se nalazila su se sa leve i desne strane arene,
- obezbedjenje nije bilo tu da se tuce sa posetiocima koji su pravili probleme, vec da ih smiruje i da se eventualni konflikti izbegnu...

Upecatljiva slika je bila kada je kroz arenu protrcao "stampedo" prvih posetilaca - prizor je bio neverovatan, kao i oblak prasine koji se za njima podigao :)

I... jos jedan minus za organizaciju parkinga. Da nisam prespavao tih 4 sata koliko nam je trebalo da se probijemo iz VIP parkinga do glavnog puta, sigurno bih bio jako isfrustriran... :)

Nadam se da ce sledece godine ovogodisnji propusti u organizaciji biti ispravljeni... Uzgred, zemljiste na kom je odrzan fest je zakupljeno na 5 godina od strane Exita.

ivanhoe 28. 06. 2007. 00:37

sto se tice organizacije bile je losa u dolasku, a tragicna u odlasku...

sve sto je trebalo da urade je da ugase semafore kod Zemun polja i da otvore naplatnu rampu za putarinu, jer su to bili izvori stvaranja kolona....ali nije hteo Velja da propusti priliku da uzme po 200 din po kolima, a vi racunajte koliko je kola bilo...mene danas boli ceo dan list na levoj nozi od onog kreni-stani u prvoj brzini... trebalo mi je preko sat i po od ulaska na put za NS, do Zemun Polja :(

Na izlasku sa parkinga nije bilo nikoga od sluzbenih lica, oni su uzeli kintu i bolela ih patka da stoje na kishi i regulisu saobracaj... ja sam uspeo posle 2 i po sata na nevidjeni beozbrazluk da se nekako uguram u kolonu koja se ipak kretala polako, pa smo negde oko 3 ujutro izasli na auto-put..

Inace svirka ko svirka nije bila losa, bilo je dosta sviranja, mnogo vise nego na studijskim verzijama, i Flee je bio dobar, ali Anthony je potpuno podbacio.. krenuo je ok, a onda je prvo poceo da falsira, pa mu je onda skroz pukao glas u jednoj pesmi.. posle su ubrzo i zavrsili.. izbor pesama je bio razocaravajuci, ali sam to i ocekivao.. bar sam cuo Higher Ground i Give it Away....

mogu samo da zamislim kako su se osecali ljudi koji su dosli iz recimo Bugarske, ili Slovenije, a koncert je trajao sat i 15 minuta, plus je dolazak do Indjije i izlazak na auto-put trajao po 5 i vise sati...

Gorrran 28. 06. 2007. 02:10

hehe... ko marica u kriv...
se razumete...
1.* ko ide na peperse... ide na cholu, bregu i ostale insekte
2. veslanje je majka preveslavanja
3. srbija je...srbija

* 'ajde, razumem klince koji tripuju da su rhcp bend, a ne zombi makina

едит:а и ја претерах, sorry!

ivanhoe 28. 06. 2007. 03:24

Citat:

Originalno napisao Gorrran (Napišite 37992)
1.* ko ide na peperse... ide na cholu, bregu i ostale insekte

ja opet mislim da su najvise isfolirani ljudi koji su u fazonu necu da idem na peperse, pogledaj ko sve danas slusa tu muziku :1092:

ja sam tamo otisao da cujem RHCP, bas me briga ko sve ide ili ne ide na taj koncert, meni mnogo znaci da sam imao prilike da ih cujem uzivo, jer ih volim jako dugo, odrastao sam uz njihovu muziku, a zbog sjebane zemlje u kojoj zivimo nisam mogao da ih slusam na koncertu tada pre 15 godina..

Uzgred, mislim da je ogroman kulturni pomak za Srbiju da ovde ima 100.000 ljudi koji zele da plate da slusaju bilo koji koncert koji nije Ceca.. :)

maksim 28. 06. 2007. 07:40

Ma sta vam je ljudi. Hteli su oni da sviraju duze, ali su culi da ce kisa, pa ajd brze bolje da uhvate bus za Udine preko Mrcajevca, pre nego sto pocne kisa i pre nego sto se "masa zatalasa". :1094:

cvele 28. 06. 2007. 08:54

Citat:

Originalno napisao Ilija Studen (Napišite 37968)
Koliko mi se čini na ovom koncertu sam samo profitirao:

1. Nisam bacio pare za kartu
2. Nisam izgubio pola dana na koncert
3. Nisam prežive noćnu moru sa pljuskom i vraćanjem u Novi Sad
4. Nisam izgubio današnje jutro

Hm, danas je dobar dan (kakav je mogao biti) :D

same :)

Dragan Babić 28. 06. 2007. 09:29

Citat:

Originalno napisao zextra (Napišite 37986)
- obezbedjenje nije bilo tu da se tuce sa posetiocima koji su pravili probleme, vec da ih smiruje i da se eventualni konflikti izbegnu...

Jok brate, obezbeđenje je tu da kada vidi da je neko morka pijan i traži kavgu da ga izoluje iz marve i onda šta rade s njim nije me briga, ali ne može čovek među ljudima da se dere i da preti svima oko sebe i da dobije usmenu opomenu jedno deset puta. To nema smisla hebote.

Enivej, sada će exit da dođe (i prođe), ove godine lajnap i nije neki, šta više sve je gori i gori (barem) za moj ukus, a onda u septembru Tool, a oni jako sumnjam da će da razočaraju.

Off Topic: Samo žalim što Panteru nisam imao prilike da vidim live, to nikada neću prežaliti ja mislim.

cvele 28. 06. 2007. 09:35

Citat:

Originalno napisao Dragan Babić (Napišite 37996)
Enivej, sada će exit da dođe (i prođe), ove godine lajnap i nije neki, šta više sve je gori i gori (barem) za moj ukus, a onda u septembru Tool, a oni jako sumnjam da će da razočaraju.

Off Topic: Samo žalim što Panteru nisam imao prilike da vidim live, to nikada neću prežaliti ja mislim.

Pa pazi na ovom exitu jedino sto valja (po mom ukusu) su Beastie Boys i tu definitivno idem.

Off Topic: Previse je bendova za kojima zalim sto nikada necu imati priliku da ih cujem uzivo... pocevsi od Pink Floyda, Zeppelina, Gunsa (originalnih) i jos mnogo mnogo njih...

LiquidBrain 28. 06. 2007. 10:01

Off Topic: Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool Tool

Gorrran 28. 06. 2007. 11:30

Citat:

Originalno napisao ivanhoe (Napišite 37993)
ja opet mislim da su najvise isfolirani ljudi koji su u fazonu necu da idem na peperse, pogledaj ko sve danas slusa tu muziku

Ma OK, respect (ionako napomenuh da sam preterao)! Upravo mi je i fanova najviše žao. Problem kod ovakvih svirki što ima suviše buzza, pa se skupi i kuka i motika (koja je u ovom slučaju mogla dobro da obradi njivu), što rezultira publikom koja jedva da zna nešto više od imena benda (možda ni to: Red Hat Cholla Poopers?), što nije loše samo po sebi, ali zasigurno kvari atmosferu, stvori neki loš vajb. Ipak, logično je da se ovakvi koncerti organizuju sa aktuelnim MTV-friendly imenima, koja će privući više ljudi od fanova. Teško da će neko zvati npr. Rush, jer bi na svirku došlo 30 ljudi (karikiram). Džaba im 5. mesto u istoriji po prodaji ploča (mada bi sa tom činjenicom verovatno neko najavljivao svirku :) + Aleks Živojinović naš čo'ek)

Na vreme sam anticipirao taj scenario koji se odigrao, pa sam se otarasio karata. Peperse već dugo ne mogu da slušam, naprosto su mi dosadili. Overall kvalitet ne osporavam. Naprotiv!

:beer:

robi-bobi 28. 06. 2007. 12:17

nisam bio na koncertu, nego moram da se javim, posto je ionako ovo jedina aktivna tema poslednjih nekoliko dana :P

ono sto je ocigledno bilo lose, to je 70 min svirke i to lose (koliko citam, nism bio tamo). Organizacija je tu samo zacin - da su RHCP odsvirali kako su mogli, sve bi bilo mnogo bolje. mada koliko vidim opet ima onih koji su se lepo proveli (tako treba)
jos jednom: cinjenica da u sr ima 100 000 ljudi koji oce da plate kartu za ovakav koncert je lepa novost

da ste dosli na Peace fest, videli bi kako se Glen Hjuz iskidao na sceni za jedno 3 000 publike - (pevao jaako dobro, komunicirao s publikom, skakao po sceni, skoro 2 sata od njega, plus je predgrupa bila jako dobra :) )

MorenoArdohain 28. 06. 2007. 12:48

Trebalo je da odsviraju jos 2 stara hita na bis i iskreno ne znam zasto nisu, cujem svakakve moguce razloge.

Problem sa organizacijom je sto su sve to reklamirali kao samostalan koncert RHCP (koji inace kosta mnogo vise). To im inace nije prvi put, ko malo bolje prati ExitFest zna za njihovu glad za parama i marketinske prevare.

Ilija Studen 28. 06. 2007. 12:58

^ Nikada tako nisam razmišljao o tome. Jako prljavo.

Kada god neko stavi pare u prvi plan ispadne sranje.

dinke 28. 06. 2007. 14:01

Realno, ljudi nisu nezadovoljni zbog toga sto je RHCP svirao samo sat i 20 minuta. Problem je u tome kako su svirali tih sat i 20 minuta.

"Dobro vece Srbijo, laku noc ... " ... wtf? Nikakva komunikacija sa publikom, nikakve emocije ... ma bre, ja vise emocija pokazem kad sam u sobi u 02am sviram "Under the Bridge" na gitari. Inace, onima koji kazu da je ovo bila ok svirka pustao bih jedno 10 puta koncert Maidena u Beogradu (ili Metallice, svejedno) pa da vide kako je to trebalo da izgleda.

Inace, sad videh na b92.net vest kako je bendu javljeno direktno iz Kalifornije (LOL) kako se u Srbiji sprema nevreme, i da skrate koncert! :1044:

E da, za one koji ne znaju, ja nisam bas hard core fan RHCP-a, ali sam ih svakako slusao mnogo pre nego sto su postali MTV bljuzge (Mother's Milk Anyone)?

MorenoArdohain 28. 06. 2007. 14:07

^ Procitaj komentare ljudi koji su slusali RHCP na koncertima po Evropi, kazu da je to uobicajeno za njih.

BrainDamage 28. 06. 2007. 16:49

Off Topic:
Citat:

Originalno napisao cvele (Napišite 37997)
Off Topic: Previse je bendova za kojima zalim sto nikada necu imati priliku da ih cujem uzivo... pocevsi od Pink Floyda, Zeppelina, Gunsa (originalnih) i jos mnogo mnogo njih...

:( :( same here

Ali, Roger Waters jos uvek rula okolo - bio je u aprilu u Budimpesti, ja nisam stigao da izganjam sve papire (u stvari, trebao sam uz papire za vizu da predam i ulaznicu, a ne salju ih u Srbiju, a nemam nikog iz Madjarske :(). Imam brutalan koncert iz 2000-te, amaterski snimak iz Irske 2006 (solidan snimak & zvuk), upravo skidam slican iz Brizbejna (feb. 2007, 2 dvd-a) ako treba - javi pa da se dogovorimo :)

bluesman 29. 06. 2007. 01:04

Citat:

Originalno napisao dinke (Napišite 38006)
MTV bljuzge

Ja sve kao neću da kvarim zabavu, ali dinke je prvi počeo pa sada mogu da dodam da je na žalost RHCP posle dobrog početka postao baš ono što dinke kaže. Cela ta MTV kultura je najveći užas koji je mogao da se desi rnr i alike. Ja bih otišao na RHCP ali samo kada bih znao da će samo staro da sviraju, jedini "respect" je što su se pojavili u Srbiji u prvih 20 godina postojanja :), a ne da mi dolazi poluraspadnuta Blondie u svetu starosti... kao i ovi stonsi... bolje da ne pričam o njima, naljutiće se neki fanovi :)

Off Topic: Primetio sam da već godinama slušam samo "stare stvari", strašno sam razočran u šta se pretvorio rnr (što reče nele "kad ga svako svira", u poslednje vreme sam počeo da slušam crkvenu i medieval muziku, preporučujem Medićval Bćbes - http://www.myspace.com/mediaevalbaebes

dee 29. 06. 2007. 06:31

Citat:

Off Topic: Primetio sam da već godinama slušam samo "stare stvari", strašno sam razočran u šta se pretvorio rnr (što reče nele "kad ga svako svira", u poslednje vreme sam počeo da slušam crkvenu i medieval muziku, preporučujem Medićval Bćbes - http://www.myspace.com/mediaevalbaebes
onda bi ti se i makedonski Shyntesis mogao svidjet

a ovo sa 'slusanjem starih stvari' apsolutno stoji. sa rockom sam stao tamo negdje sa 75-76. jedino sta je probilo to vrijeme je P.U.L.S.E.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 11:42.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.