DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mala plava :) (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=4176)

zira 06. 12. 2007. 18:37

Mala plava :)
 
Neko se malo igrao... Tamara Pajkic je Stacy Keibler :)

http://www.ratko.biz/padaju-zvijezde/

Ko li je to, ko li je to... ? :)

Nikola Vavic 06. 12. 2007. 18:52

Oglas: Potrebna plavuša za rad u ozbiljnoj firmi, ne mora da bude holivudska lepotica, ne mora da bude čirlidersica, ne mora da bude ni mnogo zavodljiva, jedini uslov je da bude od krvi i mesa.

kodi 06. 12. 2007. 19:15

sirimo buzz a?

sad ce jos da ispadne kako je sve ovo bilo cool, i svi ce cestitati na dobro izvedenom experimentu...

:1044:

MorenoArdohain 06. 12. 2007. 19:22

Pitanje je: cemu sve to? Sick.

Dejan Topalovic 06. 12. 2007. 19:25

A sto vi vise komentarisete o tome, vise sirite buzz.
Da niste pricali o tome, ja uopste ne bih ni imao pojma da se nesto desavalo...

Veljko 06. 12. 2007. 19:25

Citat:

Originalno napisao Nikola Vavic (Napišite 47868)
Oglas: Potrebna plavuša za rad u ozbiljnoj firmi, ne mora da bude holivudska lepotica, ne mora da bude čirlidersica, ne mora da bude ni mnogo zavodljiva, jedini uslov je da bude od krvi i mesa.

Jel mogu ja?Od krvi sam i mesa,a mogu da smislim i neko bas kul ime.:)

Svaka cast Nikola...

Ilija Studen 06. 12. 2007. 19:42

Citat:

Originalno napisao Nikola Vavic (Napišite 47868)
Oglas: Potrebna plavuša za rad u ozbiljnoj firmi, ne mora da bude holivudska lepotica, ne mora da bude čirlidersica, ne mora da bude ni mnogo zavodljiva, jedini uslov je da bude od krvi i mesa.

Nego, ona se stvarno pojavila nakon što ste joj ponudili posao i ona prihvatila? Voleo bih da čujem opis te scene. Ali stvarno! :)

kodi 06. 12. 2007. 19:56

ona?
on?

buzz?
magla?

nixa 06. 12. 2007. 19:56

ovo je totalno sick :)

blogowski 06. 12. 2007. 20:05

Citat:

Originalno napisao Veljko (Napišite 47873)
Svaka cast Nikola...

A jel možemo znati na čemu mu čestitaš ??

caboom 06. 12. 2007. 20:08

mene vise fascinira da je neko poverovao u ovo... come on, niko od vas nije nikada irc-ovao?

Davor Vlajkovic 06. 12. 2007. 20:20

Hehe, a pogodite ko mu je dojavio :1094:

Veljko 06. 12. 2007. 20:30

Citat:

Originalno napisao Pedjaa (Napišite 47877)
A jel možemo znati na čemu mu čestitaš ??

Sve mi se cini da je on za ovo znao od pocetka!

nixa 06. 12. 2007. 21:00

@Pedjaa , pa covek je hteo da napravi buzz za svoj novi produkt, samo sto se to tako ne radi ... no polako mlad je :)

ono sto je trebalo da se uradi je da se nadje realna osoba koja ce da ispuni ugovor tako sto ce da bude u senci, a ne da impresionira nesto za sta moze da bude tuzen

Ilija Studen 06. 12. 2007. 21:07

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47881)
@Pedjaa , pa covek je hteo da napravi buzz za svoj novi produkt, samo sto se to tako ne radi ... no polako mlad je :)

:1092: Ispadoh glup :)

Sve u svemu - skroz "inovativan" način promocije novog proizvoda.

blogowski 06. 12. 2007. 21:11

Ma znam Nixa sta je covek hteo da uradi ;)
Nego osim sto mi je cela stvar totalno bljutava, u nekom uredjenijem drustvu bi za nesto tako i odgovarao jer je to krivicno delo.

A ako to mozemo nazvati Buzzom onda Kurir mozemo da stavimo u rang NYT.
Svasta..:please:

nixa 06. 12. 2007. 21:14

Pa dobro Pedja , ti znas sta si i sam doziveo od kreatora ovog buzz-a :) tako da opusteno , kao sto rekoh mlad je ....

Nikola Vavic 06. 12. 2007. 21:50

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47881)
...samo sto se to tako ne radi...

ono sto je trebalo da se uradi...

Pričam ti priču...

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47881)
ono sto je trebalo da se uradi je da se nadje realna osoba koja ce da ispuni ugovor tako sto ce da bude u senci, a ne da impresionira nesto za sta moze da bude tuzen

Pa i hteo sam da ispunim ugovor i da bude u senci ali šta ću ja da radim kada devojka nije onakava kakvom se predstavila. U firmu primamo samo plavuše, jbg. pravila su pravila.

Da ne bih svaki put upadao u verbalni sukob sa tim vašim geekovskim klanom od par ljudi neću dalje ni polemisati na ove prethodne odgovore. Znam da bi ste želeli ali nemam vremena sada, biće još prilika, udovoljiću Vam.

Veljko je sigurno hteo da čestita ovoj devojci što je za mesec dana napravila najpopularniji lični blog u Srbiji. Svako se reklamira na svoj način. Ona barem nije kao neki na početku karijere napravila humanitarnu akciju pa slala link domaćim blogerima da objave tekst o tome i podrže akciju.

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47884)
...ti znas sta si i sam doziveo od kreatora ovog buzz-a :)

Tu epizodu sam izgleda propustio, ajde da čujem šta ste smislili da me malo iskompromitujete...

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47884)
...no polako mlad je ....

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47884)
...kao sto rekoh mlad je ....

Kako se ovde postavlja smajli sa ciničnim smehom.

blogowski 06. 12. 2007. 22:11

1 Prilog(a)
Citat:

Originalno napisao Nikola Vavic (Napišite 47887)
U firmu primamo samo plavuše, jbg. pravila su pravila.

Za ovako nesto bi sigurno odgovarao u nekoj sredjenoj drzavi, ali nije tako jako strasno. Nixa kaze mlad si jos uvek. Ali bar probaj da naucis nesto ;)

Citat:

Originalno napisao Nikola Vavic (Napišite 47887)
Tu epizodu sam izgleda propustio, ajde da čujem šta ste smislili da me malo iskompromitujete...


A ti se kao ne secas ?? Jel dovoljan ovaj screenshot u prilogu sa linkom prema ovom postu ? Da li se sada secas ili jos hoces da vadim iz baze trackbackove ? Ili mozda onaj mail sa tvojim izvinjenjem ??

Mislim...

nixa 06. 12. 2007. 22:15

Ja mogu i da izvadim iz baze uporedno tvoj ip i ip od "Tamare Pajkic" , oba sa telekom adsl-a i hm :) isti .... mozda smo mi geekovi, ali znamo sta radimo i ne kitimo se tudjim perijem, a pogotovo ne radimo nesto sto moze da se implicira u kriminalno delo.

Bolje uzmi knjige u sake, i nemoj mnogo da talasas :)

Misko 06. 12. 2007. 22:19

Citat:

Originalno napisao Ilija Studen (Napišite 47874)
Nego, ona se stvarno pojavila nakon što ste joj ponudili posao i ona prihvatila? Voleo bih da čujem opis te scene. Ali stvarno! :)

Možda i nije ONA... :1041: :1044: :)

mangia 06. 12. 2007. 22:23

Vise nisam Sakib... Sad sam Sakiba...

nixa 06. 12. 2007. 22:25

Pazi mozda čovek ima problem sa identitetom , čas misli da je Blogowski, čas da je Stacy :)

jablan 06. 12. 2007. 22:28

Ajde kad se strasti malo stišaju, jedno objašnjenje za nas sa jeftinijim ulaznicama...

Milos Vukotic 06. 12. 2007. 22:38

Užasi promiskuiteta...

mileusna 06. 12. 2007. 22:42

Citat:

Originalno napisao jablan (Napišite 47894)
za nas sa jeftinijim ulaznicama...

Off Topic: Pazi kad sam hteo istu frazu da upotrebim koji minut pre. :) Mada polako 'vatam konce.

artur_dent 06. 12. 2007. 22:56

Moze ovako:
Pocetak price:
http://www.ratko.biz/da-li-postoje-d...ternet-zvezde/
I ne tako slavan kraj:
http://www.ratko.biz/padaju-zvijezde/

Nikola Vavic 06. 12. 2007. 23:09

Citat:

Originalno napisao Pedjaa (Napišite 47889)
Za ovako nesto bi sigurno odgovarao u nekoj sredjenoj drzavi, ali nije tako jako strasno.

Znači ti si pobegao na vreme.

Citat:

Originalno napisao Pedjaa (Napišite 47889)
A ti se kao ne secas ?? Jel dovoljan ovaj screenshot u prilogu sa linkom prema ovom postu ? Da li se sada secas ili jos hoces da vadim iz baze trackbackove ? Ili mozda onaj mail sa tvojim izvinjenjem ??

Hvala ti za ovo. To samo znači da sam u tvom životu dovoljno bitan faktor čim čuvaš moje sličice stare više od godinu dana i čim pričaš sa nixom o meni i ovde se kao raspravljate nešto sa mnom, zapitate li se nekada čemu sve to. Ako hoćete mogu da Vam pošaljem poster da okešate na zid, selotejp plaćate sami.

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 47890)
a pogotovo ne radimo nesto sto moze da se implicira u kriminalno delo.

Kako to lepo zvuči. Država se raspada sa svih strana a načitani dečko od dvadesetak i kusur godina juri poreklo plavuše sa neta, zanimljivo.

Ajde sad još malo hejtujte vas dva brata pa da idem na spavanje.

Ratko__ 06. 12. 2007. 23:31

Evo, da se i ja javim, ipak je preko mog bloga isao veci deo buzz-a.
Sve sto sam hteo da kazem napisao sam tamo, a sad jos samo mogu da zakljucim da sam trebao pratiti i ovaj forum, bio bih upuceniji u situaciju. Ovako mi je trebalo jedno vreme da skontam odakle Nixi IP-jevi od Nikole i Tamare, a onda sam pronasao i njen nalog, i sklopio kockice.
Jbg, iskustvo vise...

Nikola Vavic 06. 12. 2007. 23:37

Ma opušteno Ratko, ovom sijamskom dvojcu je žao što je za moju firmu u jednom danu čulo preko 2-3 hiljade ljudi a nije ni startovala sa radom. Zato nixa i juri po raznim sajtovima i šalje linkove, da bi urušio ugled, ne znam šta mu je.

Nije ni to ništa strašno ali se sigurno ne uči u knjigama.

Dejan Topalovic 06. 12. 2007. 23:39

@Nikola Vavic: Hmmm, ja se ne smatram ni geekom, ni prevelikim hejterom, ali ti brate bas vuces za jezik...

Prvo me Tamara Pajkic podsjetila na razne Milice, Tanje i Jovane sto reklamiraju one neke domace sajtove sa sexy klipovima (nek mi neko pomogne sa nazivima tih sajtova; mislim da iza toga stoji Balkan cash ekipa il tako nekako?), pa mi se odmah upalila crvena lampica... Znaci smrdilo je od pocetka...

Nisi ni prvi, ni zadnji, koji buzzom pokusava reklamirati svoj sajt/proizvod, niti si prvi, koji se koristi izmisljenim identitetom, a vjerujem niti zadnji - na stranu i to sto se sve to otkrilo kao neiskusna reklama - ali ovakva reakcija na komentare i kritike te pokopala samo tako... Umjesto da si okrenuo to na salu i "posuo se pepelom", ti se ukopavas jos vise...

Ajd nadam se da od projekta TvojKlik nece na kraju ispasti ZadnjiKlik...

Malo si se nezrelo izletio, ali ajd, gledacemo na to kao na "ponasanje u afektu". :D

mangia 06. 12. 2007. 23:43

Ja sam imao slicnih ataka na svoj blog tj pokusaja da se preko komentara napravi njesra na koje bih ja reagovao i nekome poklonio reklamu.. ... Samo sto nisu znali da se blog updajtuje kao kalendar na Plutonu...

blogowski 06. 12. 2007. 23:54

Nikola, neverovatno si bezobrazan. Pored toga sto se bavis copy pastovanjem tekstova na svom blogu, laznog predstavljanja kao i diskriminacijom (sto ti do sada niko nije ozbiljno uzeo u obzir). Sada ti pravis one druge majmunima i okreces teze. Sada mi imamo problem ?? tct, tc, tc..

nixa 07. 12. 2007. 01:37

@Ratko_ , meni je sasvim lako da dobijem ip-eve , jer ih vbulletin lepo cuva :)

Vavicu, tebi definitivno fali kucnog vaspitanja :) nemam sta drugo da dodam

bluesman 07. 12. 2007. 02:07

Ma sta se primate, Nikola u stvari i nije Nikola, prava istina će tek da se otkrije... :)
A ni ja nisam ja... tek ćete da vidite da sam ja u stvari jedna zanosna plavuša koja se folira da ima 100+ kg :)

@Nikola, jedan savet, ako smem: kada počinješ business i to još business koji se velikim delom zasniva na poverenju, nije dobra karma da ga započneš sa velikom laži. Ko će da ti veruje posle ovoga? Mislim možda ti je izgledalo kao dobra fora, ali takve fore su za zezaje ... ono... u društvu, sa ekipom... a ne za business.

Ivan 07. 12. 2007. 02:12

Forum hejtera :p

@Nikola, iskreno meni se svidja sta si napravio jer gotivim dobro osmisljen "napad" socijalnim inzenjeringom. Moglo je tu jos da se radi ali ok.
Ali sa druge strane upotrebio si ovo u pogresne svrhe, ovakav potez moze samo da narusi ugled tvoje "firme" i da kod korisnika poveca dozu nepoverenja sto je kljucan faktor svakog online biznisa.

Zato, slusaj starije ;)

@Stariji, iskulirajte malo ... setite se mladjih dana :p

Aleksandar Mitić 07. 12. 2007. 02:21

Off Topic: Jel znate šta je vrhunac španske serije?

Kada Fernando sazna da je sam sebi majka! :1094:

ivanhoe 07. 12. 2007. 03:24

Citat:

Originalno napisao Nikola Vavic (Napišite 47901)
Ma opušteno Ratko, ovom sijamskom dvojcu je žao što je za moju firmu u jednom danu čulo preko 2-3 hiljade ljudi a nije ni startovala sa radom.

tih istih 2000-3000 ljudi ce sad da procita ostatak price i da shvati da ih je neko namagarcio... plus su tu ovi tvoji "bad ass" odgovori...

da imas firmu koja prodaje skejtersku opremu rekao bih "svaka cast, odlican buzz building", ali ti pokusavas da pokrenes ozbiljan biznis koji ukljucuje raspolaganje tudjim novcem i zahteva puno poverenje, a ponasas se kao nadrkani tinejdzer i pravis budale od potencijalnih klijenta... znaci ok, gradis ti imidz, ali (IMHO naravno) to nije odgovarajuci imidz za posao kojim zelis da se bavis..

cvele 07. 12. 2007. 10:20

Nikola, nadam se da shvatas da si svojim odgovorima ovde oterao dobar deo potencijalnih klijenata.

STELLANOVA 07. 12. 2007. 10:30

Ma dajte ljudi, ko da se na DPT okupljaju ljudi koji bi koristili njegove usluge. Ja sam 101% siguran da ce Nikola imati mnogo klijenata i mnooogo posla. Eto i Zarko je imao brdo katastrofalnih nastupa i poteza pa se opet obogatio. NL Pro grupa radi punom parom, a setite se kako je pocelo...


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 12:48.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.