DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Bluesman - pismo podrške (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=4535)

nixa 19. 01. 2008. 02:01

Bluesman - pismo podrške
 
Citat:

Originalno napisao bluesman
Ja sam inace kod kuce, lezim sa upalom pluca i perikarditisom (zapaljenje srcanog omotaca), najebao sam kao zuti, primam injekcije prvi put posle 30 godina... i kazem vam provereno - zdravlje je najvaznije.

Elem ,

Znam da će da me Goran javno obesiti zbog ove teme ali jednostavno bilo je jače do mene, kao da napomenem da ovaj forum nikako nije mesto za ovu temu.

Njegova zdrastvena situacija se "malo" pogoršala, i trenutno je da lečenju u KBC. Trebao je da izađe posle današnjih rezultata ,ali mu krvna slika nije još uvek dobra , tako da su ga ostavili do srede.

Ova tema osim toga što je moja javna podrška mom prijatelju i partneru , je i javna opomena svima nama koji radimo 16 sati u cugu da zdrav čovek ima mnogo želja ,bolestan samo jednu.

Gorane uz tebe smo ... i nadam se da ćeš da me hejtuješ samo tako zbog ovoga. :1014:

Ti si jedan od nas.

Peca 19. 01. 2008. 02:22

nadam se da ce blues uskoro ponovo biti kuci i sa nama, i da ce se zdravstveno stanje srediti.
zdravlje jedino nema cenu, to nikada ne zaboraviti...

blues, drzim ti palceve matori.
zelim ti brz oporavak.

twix 19. 01. 2008. 02:23

Zao mi je sto cujem ovu vest i nadam se da nije nista ozbiljno, dpt ekipa je uz tebe blues i naravno ocekujemo sto brzi oporavak & tvoj post ovde.

borstale 19. 01. 2008. 02:24

Mislim Nixa da si stvarno najebo kad Blues izađe, ali meni je drago da si otvorio ovu temu da ne bi morali više da se cimamo na PM. Računam da će oni koji svrate u KBC u posetu da nam prenesu ovde kakva je situacija.

Nemanja Avramović 19. 01. 2008. 03:45

Brzo ozdravljenje želim... nisam ni pomišljao da može da se iskomplikuje ovako :/

Dzordz 19. 01. 2008. 04:19

Nezgodno :(

Drz se Gorane!

Dejan Bizinger 19. 01. 2008. 11:11

Zelim ti brz oporavak Gorane! Nezgodna je nasa profesija, sa jedne strane pruza ti slobodu da radis sa bilo koje tacke sveta gde imas Net i kompjuter a sa druge strane te prikuje uz stolicu 12 i vise sati dnevno.

Milos Vukotic 19. 01. 2008. 11:35

Uh, ovih sam se dana nagledao bolnice :(
U jednom trenutku sam sjedio i nervirao se oko neposlušnog browsera, sekund kasnije sam preko telefona od nepoznatog čovjeka saznao da mi je majka imala tešku saobraćajnu nesreću... Srećom, stara se provukla kroz iglene uši i dobro je...
Vjerujem da će i Goran uskoro izaći zdrav iz bolnice, ali bilo bi dobro da svi, bez ovakvih opomena, shvatimo da je život jedan i da ne valja previše sebe davati tako -relativno- nevažnim stvarima kao što je posao.

Gorane, vidimo se za 50-ak godina na DPT okupljanu :1059: "turnir šaha u parku" ;)

Miloje Sekulic 19. 01. 2008. 12:14

Citat:

Originalno napisao borstale (Napišite 49948)
Računam da će oni koji svrate u KBC u posetu da nam prenesu ovde kakva je situacija.

Nixa i je nesto radimo za KBC pa smo vratili do Bluesa u cetvrtak. U dobrim je rukama i sto se bolnice tice a pogotovo sto se zene tice (tada sam je upoznao). Izvuci ce se debeli. :)

Kako da vam kazem, 40-te su vreme opomena. Ko ga progura relativno neostecen moze da se nada da se vidimo na onom turniru u sahu u parku koji Milos zakazuje. Ukratko, manje rada nocu i nerviranja, vise odmora i dobrog raspolozenja.

Blood 19. 01. 2008. 14:41

Pridruzujem se zeljama ka brzom oporavku.

dinke 19. 01. 2008. 15:48

Poznajuci blues-a znam da ce ga ova tema vise iznervirati nego obradovati no dobro. :)

U svakom slucaju dobra opomena svima nama koji spavamo pred kompjuterom da postoje i druge vaznije stvari u zivotu.

dark_mark 19. 01. 2008. 17:43

gorane drži se. želim ti da se brzo oporaviš.

Nemanja Avramović 19. 01. 2008. 21:14

Citat:

Originalno napisao dinke (Napišite 49964)
Poznajuci blues-a znam da ce ga ova tema vise iznervirati nego obradovati no dobro. :)

Off Topic: Kad budete čuli da izlazi, obrišite temu ;)

chole 20. 01. 2008. 09:50

Zelim ti brz ozdravljenje i povratak. Kako si i sam rekao, ZDRAVLJE je najvaznije. Nedaj se!

Gruja 20. 01. 2008. 10:33

Ljudi, ovo nije dovoljno. Moramo da uplatimo pesmu na radiju. Postoji li narodnjacka varijanta od "Still got the blues"?

Vladimir Rodic 20. 01. 2008. 12:48

Brz oporavak ti zelim Gorane

oliver78 20. 01. 2008. 13:29

Gorane,

zelim ti da obrises ovu temu.

To ce znaciti da je sve OK. :)

Pozdrav

Blood 20. 01. 2008. 15:13

Citat:

Originalno napisao Gruja (Napišite 49984)
Ljudi, ovo nije dovoljno. Moramo da uplatimo pesmu na radiju. Postoji li narodnjacka varijanta od "Still got the blues"?

Haha, ti bi da ubijes coveka? :)

dejadj 20. 01. 2008. 15:13

Pre svega želim Goranu brz oporavak a posle i svima savet da sve negativno izbacimo iz sebe pa makar bilo to i na nekom blogu.

Zaboravimo na ove glupe političare i ko nam je predsednik a dogovrimo neko DPT okupljenje bez razgovora o poslu.

Dragan Babić 21. 01. 2008. 15:17

Sve najbolje Gorane, da brzo ozdraviš. Preporučujem ti jedan odmor, na planini naravno. Ja bio sad za vikend (produzeni) i ko nov sam.

Dragi Tata 21. 01. 2008. 15:20

E, jbga u poslednje vreme kako navratim na DPT, sačeka me neka ovakva novost :(

Držimo ti plačeve i vrati nam se uskoro.

jasmanac 21. 01. 2008. 18:31

Ajde matori, brzo nam ozdravi!

wooglah 21. 01. 2008. 22:53

Ne daj se, štedi srce...

glaspodrinja.com 22. 01. 2008. 08:40

Gorane, brz OPORAVAK i da nam ostanes raja, veseo i duhovit kao uvek.

:1094:

dejadj 22. 01. 2008. 11:12

NIXA, kakva je situacija?

nixa 22. 01. 2008. 16:36

Bolje je , sutra izlazi ... pa je u kućnom režimu ...

Valjda će da mi *ebe sve po spisku zbog ove teme :)

Peca 22. 01. 2008. 16:51

ako treba pomoc, ti Nixa vichi, da ne *ebe samo tebe, ce priteknemo u pomoc :D

nixa 22. 01. 2008. 16:56

Ma neka , nek radi šta mu je milo ... samo dok je zdrav :D

dinke 22. 01. 2008. 19:48

Nece biti ako vidi ovo ... a ni ti medju zivima lol ;)

degojs 22. 01. 2008. 20:11

Mislim da je vreme za jedno: "Javi se istok!" :)

Peca 22. 01. 2008. 20:16

@nixa
"druze Bobane, celo selo ce pomogne" :D

borstale 23. 01. 2008. 14:18

Danas je sreda... jel se vijore zastave po bloku 45? :)

bluesman 23. 01. 2008. 16:11

E koji si seljak nixa .... ne mogu da verujem sta si napravio :) Hoćeš da me strefi srčka? :)

Šalim se... jeste malo ljiga ova tema (samo "želje, čestitke i pozdravi" fale)... ali hvala vam svima i da ne bih puno pametovao, ne budite glupi, učite na tuđim greškama a ne na svojim.

Ja sam od onih koji misle da im niko ne može ništa jer imaju snage za troje, ali kada je zdravlje u pitanju... i najjači padaju i to padaju kao pokošeni. Nemojte da se glupirate, organizujte se. Ja sam čak ozbiljno razmišljao da totalno promenim zanimanje, a onda sam shvatio da nije problem u zanimanju nego u meni i mojoj organizaciji i navikama. To treba da se menja.

Eto toliko, ja sam sada u "dobrim rukama", psihički sam bolje, fizički ide na bolje.... par meseci ću morati da funkcionišem "na kašičicu"... ali mislim da će do leta sve biti ok. Hvala svima.

pcigre 23. 01. 2008. 16:24

Dobro je čuta da ćeš biti ok.

Moraću da sprovedem neke auto elektrošokove u stolicu ako se ne odlepim XYmin...

borstale 23. 01. 2008. 16:41

Srećom pa ove godine nema svetsko prvenstvo u fudbalu, samo neka olimpijada i slične zajebancije...

nixa 23. 01. 2008. 19:24

Jbg blues , ja ko sto rekoh, seci me peci me ... bitno je da si ti bolje :)

Srpski-vo 24. 01. 2008. 17:22

Svi znamo da je zdravlje najvaznije kada se nesto ovako desi. Ja sam prilicno bio zabrinut za sebe, i nekako sam krenuo sa promenama, mada nije lako...

presretach 25. 01. 2008. 01:12

Pridružujem se pozdravima, čestitkama i željama.
Uzrok upali pluća znam, ali šta može biti uzrok tj. šta je uzrok perikarditisom (zapaljenje srcanog omotaca)?
Ljudi nije za zezanje, ja sam prošle godine navatao pritisak, zbog ne kretanja,a čujem od kolege da je sledeće što me čeka šećer (posle pritiska) ?! Mada ne mora da znači dosta tu radi i genetika.

bluesman 25. 01. 2008. 13:16

Generalno kod mene se desilo nešto što se naziva superinfekcija, što jednostavno znači infekcija iz više izvora i virusi i bakterije kombinovano, još uvek čekamo rezultate sa Torlaka, vrlo je moguće da je coaxsackie (koksaki) + još nekoliko virusa kombinovano. Zašto se to desilo? Zato što mi je opao imuni sistem od previše "nepreležanih" bolesti, lošeg života i navika... pa sve to pomnoženo sa 10+ godina... došao sam u situaciju da sam se borio da udahnem vazduh, totalna nemoć, gubljenje svesti, čak se u jednom trenutku posumnjalo na infarkt.

Većina vas je još u 20-im.... sad se čuvajte, kada dođete blizu 40 onda je najverovatnije kasno. Mene je donekle izvuklo to što sam fizički snažan, reče mi doktor "sva je sreća pa si jak dečko inače i bilo životno opasno".

Eto, već 5 nedelja ne pušim, jedem za sada normalno zato što mi je zabranjeno da držim bilo kakve dijete dok ne ozdravim u potpunosti ali ću za par meseci poraditi i na tome, kao što rekoh u dobrim sam rukama, a svima najiskreniji savet: čuvajte se... niko nije jači od prirode.

Što reče jedan specijalista: možeš ti da navikneš organizam na bilo šta... i da živiš noću, i da spavaš godinama po 4-5 sati dnevno, i da radiš 16 sati dnevno ... samo je pitanje kada će ti biti ispostavljen račun i koji će ceh da bude. Pa vi sada razmislite o tome.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 08:18.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.