DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Woooooo-hoooooo :) (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=633)

bluesman 08. 02. 2006. 16:41

Woooooo-hoooooo :)
 
Moram da idem, reći ću vam kasnije.... sorry, za privatizaciju foruma, ne mogu da pišem, mnogo sam uzbuđen... idem da se napijem.

I još jednom "Woooooo-****ing-hoooooo" :)

conica 08. 02. 2006. 17:17

pa reci da se i mi radujemo (napijemo ;) )

Pedja 08. 02. 2006. 17:28

Ajd' da se igramo nagadjanja :)

bluesman 08. 02. 2006. 17:34

Aj' kad sam zapoceo (mozda bi trebalo i obrisati kasnije, mada sam posejao malo keywords u title :) ) ... nesto sto sam cekao 7 godina.

Djuki 08. 02. 2006. 17:36

Neko je ponudio neku kintu da kupi forum. Šta drugo. Verovatno će nas gušiti sa reklamama, ali šta da se radi, to je cena slave.

Jesam li pogodio ?

bluesman 08. 02. 2006. 17:37

jok, bre ..... (moram 10 karaktera) :)

Dragan Babić 08. 02. 2006. 17:40

jel neka prinova u pitanju? :)

BluesRocker 08. 02. 2006. 17:48

Mislim da je prodao Romance Cafe. :)

bluesman 08. 02. 2006. 17:56

Prodat je jos za Novu Godinu :) Nije to. Ne mogu da verujem da se bas niko ne seca mog .plan na ES? :)

Djuki 08. 02. 2006. 18:00

Ubi nas znatiželja čoveče !

borstale 08. 02. 2006. 18:03

Da se nije Gojko Vujović registrovao DPT?

bluesman 08. 02. 2006. 18:04

Nice try, nasmejao si me :)

Srpko 08. 02. 2006. 18:14

Puno srece u novom stanu:)

bluesman 08. 02. 2006. 18:16

Bravo Srpko !!!!

E ima napokon da stavim tvoj search API ovde :)

Ja sam mislio da sam dosadio i Bogu i ljudima sa tim stanom... posle 7 godina podstanarskog staza... napokon u svoj stan.

vukan 08. 02. 2006. 18:18

Nek je sa srecom! Bas mi je drago :)
De si uzeo?

bluesman 08. 02. 2006. 18:23

Upravo su mi javili da sam dobio kredit, odobren je moz zahtev. Stan je vec kaparisan, 90 m2, sve zajedno sa troskovima kredita bice oko 80 000 eur. Novi Beograd.

Da ne pricamo o 7 godina, poslednja 2 meseca 90% mog vremena i energije je bilo psoveceno dobijanju tog kredita. Ni u jednom trenutku se nisam zapitao "da li se isplati", podneo sam dokumentacije u 3 prepune fascikle... i bio sam u fazonu: uradicu sve sto je potrebno, ako me odbiju - necu vise nikada da pokusavam sa bankama, bicu podstanar jos 5 godina i skupicu cash da kupim stan. Ovako je ipak bolje i ceo trud se isplatio.

Ne znam sta reci... zivot je lep... :)

Pedja 08. 02. 2006. 18:30

Jao covece kako ti zavidim, ja sam od nesto pre Nove godine podstanar i nikakoda se naviknem.

Ajd iznesi detalje oko uslova kupovine i kredita, kvaka 22 i ostalog, posto je i meni to sad jedna od glavnih stvari koje moram da resim.

Srpko 08. 02. 2006. 18:30

Citat:

Originalno napisao bluesman
Ne znam sta reci... zivot je lep... :)

Lepo receno! Drago mi je sto si sa nama podelio tvoju srecu.

vukan 08. 02. 2006. 18:35

I kolko je rata na 80k, posto i je razmisljam da uzmem jos jedan stan, nego ne znam da l` za cash ili kredu

zextra 08. 02. 2006. 18:52

Cestitke, blues! Neka je sa srecom! (Kad neko dobije pare, kaze se "u zdravlju ih potrosio", a kako se kaze kad neko dobije ili kupi stan? :))

borstale 08. 02. 2006. 19:00

Evo ja otvorih pivo u zdravlje porodice Pili.. Bluesmanović.:)

bluesman 08. 02. 2006. 19:03

Citat:

Originalno napisao vukan
I kolko je rata na 80k, posto i je razmisljam da uzmem jos jedan stan, nego ne znam da l` za cash ili kredu

Ako imas cash bolje za cash, ja sam dao 35% ucesca na 20 godina i rata je negde oko 420 eur ... +- 20. Nisam jos siguran.

MorenoArdohain 08. 02. 2006. 19:56

Citat:

Originalno napisao bluesman
Ako imas cash bolje za cash, ja sam dao 35% ucesca na 20 godina i rata je negde oko 420 eur ... +- 20. Nisam jos siguran.

420 mesecno, na 20 godina? Nesto si pogresio, 420x12x20=100800e

bluesman 08. 02. 2006. 19:59

Na žalost, nisam pogrešio... Šta si mislio, da im vraćaš "cena + kamata"? :) Šta misliš od čega banke grade onolike zgrade po Novom Beogradu? HYPO je inače zakupio 10 sptratova u TC Ušće (bivši CK) + sagradili HYPO Plaza. Misliš da je to od 8.25 % ? :)

MorenoArdohain 08. 02. 2006. 20:02

Excuse me, hoces da kazes da si dao 35% kao ucesce, plus mesecna rata 420e u narednih 20 godina?

Edit: jbt, nisam znao da su krediti tako papreni, u svakom slucaju, cestitke :)

jasmanac 08. 02. 2006. 20:02

Tek sam sada video, cestitam kolega! Bas mi je drago ;)

nixa 08. 02. 2006. 20:41

Citat:

Originalno napisao bluesman
Na žalost, nisam pogrešio... Šta si mislio, da im vraćaš "cena + kamata"? :) Šta misliš od čega banke grade onolike zgrade po Novom Beogradu? HYPO je inače zakupio 10 sptratova u TC Ušće (bivši CK) + sagradili HYPO Plaza. Misliš da je to od 8.25 % ? :)

Izvini ..ali to je njihovo vlasništvo .. verovao ili ne ... Banke ne zakupljuju ,one kupuju ...

kai 08. 02. 2006. 21:03

Čestitam Gorane! Lepe vesti! :)

marinowski 08. 02. 2006. 21:14

Čestitam! Velika stvar! Javi kako je prošlo preseljenje :)

bluesman 08. 02. 2006. 21:26

Preseljenje ce tek na prolece...

Prvo da se isele trenutni stanari, pa onda renoviranje, pa tek onda useljenje... trebace jos dosta vremena i para ali to su sada slatke muke. :)

Danas sam castio na RC sve clanove sa VIP clanarinom. 99% nije zalsuzilo, ali u trenutku euforije, nesto sam morao da uradim :) Ne znam da li me kapirate, koliko sam ovo cekao... da ne pocinjem tuzni pricu da sam odmah posle bombardovanja otisao u podstanare i poneo sa sobom samo kompjuter, krevet i trudnu zenu :) ... znas ono... "ove ruke nisu male..." :)

Gruja 08. 02. 2006. 21:35

Gde si uzeo, posto i ja isto gledam novi bgd, ali uglavnom sam video skuplje varijante? Ili je to ona prica da su u oglasima skuplji stanovi a oni sa realnom cenom se prodaju pre oglasa?

Goran Aničić 08. 02. 2006. 21:43

Neka je sa srećom! Pitanje stana je jedan od najvećih životnih problema.

Milos Vukotic 08. 02. 2006. 22:01

Neka je sa srecom!
Evo i ja uskoro ulazim u sedmu godinu podstanarisanja, i know the feeling :)

mungos 08. 02. 2006. 22:28

Bluesman, neka je sa srećom useljenje u vlastitu gajbu :)

[nq] 08. 02. 2006. 22:29

Cestitam, kao sto rekose to je jedno od zivotnih pitanja...
Novi Beograd ? Zvuci Dobro, Ja sam u Malom Beogradu, e tu je lose.... ;)

Ilija Studen 08. 02. 2006. 22:33

Pridružujem se čestitkama! Stan nije mala stvar...

bluesman 08. 02. 2006. 22:40

Hvala svima, od srca... Zelim vam da se svi jos ove godine uselite u svoje stanove :) (kome je potrebno)

Sto se tice pronalazenja stana, to je manji problem, najveci problem su pare / kredit ... Stan sam nasao u roku od odmah, doduse na preporuku, za kredit strepim vec dugo :) U stvari, proslo vreme: "strepeo sam" :)

Off Topic: Ako uopste postoji offtopic u ovoj temi koja je cela offtopic.... ne sećam se kada sam koristio ovoliko smajlija na ovako malom prostoru :)

Dragan Babić 08. 02. 2006. 22:54

Sa srećom Gorane, drago mi je zbog ove tvoje akcije, ovo je prilicno inspirativan momenat, moram pomenuti. Svaka čast i sve najbolje!

Br@nkoR 08. 02. 2006. 22:58

Svaka čast. Čestitke i od mene.
Pozdrav.

nixa 08. 02. 2006. 23:04

pošto nije mala gajba :) praviš neki koktel party pre majstora ..... čisto da te ne tera maler :p


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 20:02.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.