DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Exit (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=1119)

kalkulus 12. 06. 2006. 14:42

Exit
 
ide li neko na EXIT?

ja bih doshao da cujem Cardiganse, Franz Ferdinand, Billy Idola, ali videcemo dokle traju ispiti

oliver 12. 06. 2006. 16:01

otici cu, posto sam rezervisao kartu "na coravo", pa da se ne baci.

za sada mi se vrijedi penjati na tvrdjavu jedino radi The Cult, i mozda HIM (da se podsjetim srednje skole :)). Billy-ja cu odslusam reda radi, ajde-de :)

vise bih volio da sam te pare "utopio" na Satriani-a, Stons-e... pogresi covek.

Vokic 12. 06. 2006. 16:08

Ja bih mozda i otisao ali sam nesto tanak sa kesom tako da sumnjam... Onos sto bih zeleo da vidim su PS Boys-i :)

PS: Gde si Oli... Kad ce neki koncert? :)

oliver 12. 06. 2006. 16:33

Off Topic:
Citat:

Originalno napisao Vokic
PS: Gde si Oli... Kad ce neki koncert? :)

sutnusmo bubnjara juce, a gitarijada u crvenki 23. juna :)

mala kriza at the moment, ali proci ce :)

jasmanac 12. 06. 2006. 16:35

Off Topic: Sto ste bre sutirali bubnjara? :D

oliver 12. 06. 2006. 16:43

Off Topic:
zato sto 12 godina svira bubnjeve, a pola godine ne moze da ukapira nijednu pjesmu kako treba (od 30-tak koje sviramo trenutno). bukvalno covjeku na probama objasnjavamo kako da svira... "dobos jednom, 2x po prelazu, pa cinela..." itd. to sto nema osjecaj za tempo ni za trenutke kad treba naglasiti neku dionicu - da ne pominjem. ma, uzas :)

ivanhoe 12. 06. 2006. 16:45

ja cu ici na the cult i cardigans (kad su vec isti dan), a mozda odem i da cujem Morisija i Billija, mada nisam preveliki fen, ali opste kulture radi.. dok su jos zivi da ih cujem.. :)

Dragan Babić 12. 06. 2006. 17:41

Icicu na Morrisseya pa makar kroz katakombe.

Ilija Studen 12. 06. 2006. 17:42

Ja neću na Exit. Nema bendova koje bih voleo pogledati... Možda The Cult, ali njih samo po čuvenju pošto se ne sećam kad sam čuo neku stvar od njih zadnji put.

Btw, Ko god sa strane dođe nek se javi pa možemo da odemo na piće, klopu or whatever. Ili da organizujemo nešto?

noviKorisnik 12. 06. 2006. 22:17

Pa nije ti loša ideja da se nađemo u Novom Sadu :-D

ivanhoe 12. 06. 2006. 22:47

ja sam za, a po svemu sudeci cu ipak uzeti komplet karata "preko sindikata" :D tako da mozemo da se organizujemo za neku geek pijanku kad god vam odgovara, samo najavite ovde para dana unapred.. :)

dinke 12. 06. 2006. 23:09

Ja cu doci na Stinga (vec su mi stigle karte). Za Exit ne znam (gledao bi The Cult ili Billy-a ali nisu u istom danu tako da ...).

nixa 12. 06. 2006. 23:11

Sting takodjer ... a na Exit ako dolazim ( i ako budem u drzavi Srbiji u to vreme ) ici cu samo na Kellys

kalkulus 12. 06. 2006. 23:11

geek pijancenje je uvek dobrodoshlo :)

mozda i ja uzmem takav jedan komplet karata, tako da ce biti vremena

noviKorisnik 13. 06. 2006. 08:50

Prošle godine sam Exit fino iskoristio da upoznam mungosa :-) ... a što se tiče same posete - tamo gore - to je meni nekako prilično drugačiji osećaj - obzirom da me više ne privlače ta imena ni veliki koncerti - Exit mi je jako zanimljiv za browsanje - ima puno dešavanja, puno energije, ljudi ... Fenomenalno je što su tu tvrđavu tako dobro arhitektonski dizajnirali za audio doživljaj - da sa par načinjenih koraka možeš potpuno da promeniš atmosferu - recimo dve potuno različite muzike, jedna do druge a ne mešaju se!

Ilija Studen 13. 06. 2006. 09:30

Pa to, ko dolazi (i što se Stinga i što se Exita tiče) nek se javi. U NS nas stvarno ima dosta pa se možemo naći negde uz klopu i piće. Sad samo zavisi koliko vam vreme dozvoljava... Drugog opravdanja nema ;)

Citat:

Originalno napisao dinke
Vidic Povredio Koleno.

E, sad smo ga ugasili i to definitivno :(

Slažem se :( Exit neće moći proći bez njega. :D

boccio 13. 06. 2006. 10:16

Kolko vidim, mi se tamo necemo sresti :) DJ Arena izgleda nikom nije po meri ovde. Ja dolazim 1000% na Cattanea (jbg propustio sam Sashu i Timo Maas-a proslog meseca). Verovatno cu biti i jos neki vezani dan, cisto da ne idem na 24h. Ali sumnjam da cu se mrdati van dj arene, a bogami i da ce mi vidno polje prelaziti 10-15 stepeni :)

mungos 13. 06. 2006. 10:39

dpt je novosadski forum :)

Ja najvjerovatnije ne dolazim, pun sam nekih obaveza oko Exita, s druge strane odlazak na Exit znači 7 dana out-of-order, što će me iscrpiti totalno. Od kada je Tiga otkazao dolazak, batalio sam i ja. U Dance Areni je mnogo jaka postava, čitav Detriot se sjatio ove godine na Petrovaradin: Derick May, Jeff Mills, zatim Dave Clark, razbiše koliko su dobri :) Mada vidim da sa ove godine pretjerali sa komercijalnim imenima na Dance Areni, ne znam kud će im više ljudi nego prošle godine. Evo u ovdje kod mene upravo pada kiša, plaši me da se na Exitu ponovi prošlogodišnje nevrijeme :(

Na Mainu sam prvo mislio Idola da odam da vidim, kasnije sam od par izvora čuo da je Billy u suštini producentski proizvod i da nije nešto live ubjedljiv, mada možda griješe ovi što to pričaju. Boraniju tipa Franz Ferdinand ne slušam, HIM mi isto nisu nešto primamljivu, onu ribu Kelis bi otišao da vidim, eventualno da čujem The Cult koji mada nisam ga nikad slušao... Eto jedino možda The Cardigans bi volio da čujem naživo.

dinke 13. 06. 2006. 11:36

Citat:

Originalno napisao Ilija Studen
Slažem se :( Exit neće moći proći bez njega. :D

Off Topic: Ne znam kako, taj post je otisao u pogresnu temu ccc ... prebacio sam ga sada tamo gde treba :)

noviKorisnik 13. 06. 2006. 11:36

Hernan Cattaneo? Meni se sviđa recimo Deep Dish - valja li to? ... Krenuo sam upravo da pravim listu - treba da naferceram na 15 stavki da bih sve to mogao i da čujem ... evo i liste ovde pa ako mislite da bi moglo još nešto da se doda ili da bi bilo dobro da se nešto mrdne (... daj ... nemam blage veze s tom muzikom, ovo je ono što sam randomajzovao :-) ... evo i direktni link na radio stanicu Last.fm

So... rekoh ja da volim da browsam, što ne bih skoknuo i do Dj Arene - prošle godine sam čak i krenuo ka tamo...

[nq] 13. 06. 2006. 17:27

evo i ja sve smekam neke dve karte da kupim, ako ne uspem nesto da navatam, sigurno dolazim makar na him i bilija :1042:

A sto se okupljanja tice ja sam uvek za :) (skoro uvek), ma uvek.

boccio 13. 06. 2006. 17:34

Citat:

Originalno napisao noviKorisnik
Hernan Cattaneo? Meni se sviđa recimo Deep Dish - valja li to? ...

Deep Dish su vrh, obozavam ih :) Mozda najbolji progressive house pored Johna Digweeda i Grega Benza (eto predloga sta da dodas :D). Naravno i gorespomenutog Katanju...

Dragan Babić 13. 06. 2006. 17:43

Okupljanje se mora napraviti, to je fakat.

mungos 13. 06. 2006. 17:57

Ja sam za varijantu da pravimo ovo ljeto DPT okupljanje nevezano za Exit i popratne mainstreem manifestacija. Da utaničimo datum za koji će se znati mjesec dana ranija, i nK mi danas spomenu da je ona plaža na Dunavu preko puta Petrovaradina odlična destinacija da se baci neki roštilj, ako se radi o NS.

Bgd je mislim takođe u opticaju, i bila bi dobra varijanta ako neko ima tu negdje u okolini dobar ranč, možemo i tu da dođemo. Napraviti jedno veliko dpt okupljanje gdje bilo između 30-50 ljudi. Možda i neke sponzore da nafatamo...

nixa 13. 06. 2006. 18:07

ma kake sponzore :) ima da se jede i pije ...ko ce da prica o racunarima .....

MorenoArdohain 13. 06. 2006. 18:22

Ta plaza je pod vodom odavno :)

Jos su posekli stabla na jednom delu

[nq] 13. 06. 2006. 18:37

Citat:

Originalno napisao MorenoArdohain
Ta plaza je pod vodom odavno :)

Jos su posekli stabla na jednom delu

Tacno tako. Moja prva reakcija je bila a gde cemo sad da pijemo pivo. Odgovor malo levo. :) Ali je sad sve komplet pod vodom.

Petar Marić 13. 06. 2006. 18:58

Underwater party? Yay :D

boccio 13. 06. 2006. 20:40

To uopste nije losa fora... 2 boce, u jednoj vazduh, u drugoj pivo... samo shaltas regulatore i banja :D

[nq] 13. 06. 2006. 23:05

Citat:

Originalno napisao boccio
To uopste nije losa fora... 2 boce, u jednoj vazduh, u drugoj pivo... samo shaltas regulatore i banja :D

word. :seljak:

xippi 14. 06. 2006. 01:48

uuu neiskusno
prydz+ingrosso+angello... ostatak exita me ne zanima :P

ps. katanjo se slusa kuci :)

Petar Marić 14. 06. 2006. 08:57

@boccio: nemoj čist vazduh - nek bude pomešan sa Helijumom ;)

dinke 20. 06. 2006. 20:13

E, prodje Sting, a mi se ne okupismo :)

Ja imam dobar izgovor, jednostavnno jedva da sam stigao i na sam koncert.

Sto se samog koncerta tice, moji utisci su ovde. Jel bio jos neko ?

kalkulus 20. 06. 2006. 22:04

ja na zalost nisam, ali sam cuo da je bilo ok

u svakom slucaju, za Exit bi valjalo da se bolje organizujemo

zextra 28. 06. 2006. 01:27

8 days and counting... anyone? :)

jablan 28. 06. 2006. 09:02

Off Topic: Ide li neko u BP na Claptona?

Freespirit 29. 06. 2006. 15:39

Da li neko hoce da kupi komplet karata za EXIT po vrlo povoljnoj ceni? Jedan komplet 5000 dinara a ako kupi dva kompleta 9000 dinara. Zainteresovani neka se jave na private ili na mail.

MorenoArdohain 29. 06. 2006. 16:28

A moze i jeftinije, podmitis redara sa 500-1000 dinara da te pusti.. Provereno :)
Hint: ulaz kod Lovotursa

[nq] 29. 06. 2006. 16:46

@MorenoArdohain

Kolko je sigurno da ne bacam pare na kartu ? :1043:

MorenoArdohain 29. 06. 2006. 16:57

Nista nije sigurno, zavisi od redara.. Vise u PM


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 09:09.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.