DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   SP 2010 - Južna Afrika (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=8165)

djoca 04. 12. 2009. 20:14

SP 2010 - Južna Afrika
 
Nemačka, Gana i Australija :-)

Na prvu loptu nije loše. Nemci su Nemci, mada nisu ni blizu onog što su nekad bili nekako uvek isplivaju do vrha. Nemaju ekstra igrača više, Balak će imati 100 godina, Podolski, Klose, Švajnštajger ili kako već...šta znam, deluje mi da može da se igra protiv njih.

Gana...njih trenira Rajevac...da se ne lažemo, to je kao ja da ih treniram...Imaju Esijena i par klinaca, ostalo je tanko i bez iskustva.

Australija...nemam pojma, valjda im jos igra Viduka...zezam se, imaju Kahila i to je to

Sve u svemu, ako se Antic ne povuce do Svetskog ybog "zdravstvenih" problema, prolazimo grupu 99%

E sad za dalje, ako se ukrstamo sa Englezima i Amerima onda jbga...tj onda moramo da idemo na prvo mesto u grupi jer Engleze sa Kapelom ne mozemo da prodjemo

Markok 04. 12. 2009. 20:43

Videćemo.
Ne bih ja rekao da je to 99%.
Treba se dobro pripremiti.
Reprezentacije iz Afrike su uvek ozbiljne i to je najvažnija utakmica.

Našu ekipu ne karakteriše pristup kako ćemo lako ćemo i to je jedna od jačih strana. Sa takvim pristupom ćemo imati šansi.

AG.RS 04. 12. 2009. 20:43

mi možemo pobediti bilo koga i izgubiti od bilo koga. Srpska posla. Svaki meč smo unapred dobili i pitanje je treba li uopšte ići na teren i odigrati..

mileusna 04. 12. 2009. 20:58

Možemo biti i prvi i zadnji ovde...

Eniac 06. 12. 2009. 02:35

standardno neugodne africke ekipe...

deda 06. 12. 2009. 19:57

...izgubicemo sve utakmice ...

bluesman 06. 12. 2009. 20:59

^ Ima da ti obrišem sve poruke i banujem te. Ma doći ću tamo i isećiću ti sve te žice od wi-fi preko kojeg se kačiš da pišeš ovakve stvar.

deda 06. 12. 2009. 21:50

..ja sam kontras, kad ces to da naucis??? :P
Za kaznu ima da das pice za koji dan... A sto se tice mojih poruka i banovanja, budi Slobodan i teraj... Otvoricu novi nick : Esijen ! :P

nixa 06. 12. 2009. 23:39

^ ne sekiraj se :) mi banujemo coveka ne nick

BluesRocker 07. 12. 2009. 00:49

Ja se nadam da ćemo dobiti Ganu i Australiju, a protiv Nemaca očekujem samo da ih se ne uplašimo i da se ne opuštamo već da odigramo agresivno svih 90 minuta, pa šta nam bude. Veliki sam optimista, mada bih bio prezadovoljan ako prođemo grupu.

cvele 07. 12. 2009. 09:55

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 77086)
^ ne sekiraj se :) mi banujemo coveka ne nick

Ima poseban squad koji banuje po kucama.

STELLANOVA 07. 12. 2009. 10:28

Kako god okrenes jedno cemo igrati nereseno. Uvek je tako bilo jer smo do sada (ne mora da znaci da ce i ovaj put biti tako) ako dobijemo prvu utakmicu drugu vec krenemo da kalkulisemo i razmisljamo kako bi i bod bio ok...mada bih voleo da se desi nesto i dobijemo neocekivanu silu koja resava stvar.

Australiju pobedjujemo, sa Ganom i Nemcima igramo nereseno...

crews_adder 07. 12. 2009. 20:32

Banovacemo Gancije i Aussije, a Schwabce cemo disejblovati. Dakle, idemo dalje sa 7 bodova. Ne zato sto verujem u fudbalere, nego zato sto verujem u Antica.

gaganed 07. 12. 2009. 21:47

Ako nas ponovo ne ubiju sopstveni mediji sa atmosferom i krenu da guraju tatine sinove u reprezentaciju onda mozemo nesto ozbiljnije da uradimo. Sada smo vise nego ozbiljna ekipa.

3banchi 07. 12. 2009. 22:16

Znam ja nase, naci ce razlog...idu u Afriku i to usred leta. Ima da kolabiraju od vrucine i pretople africke klime.
Pa sad kod koga prodje, prodje!

MorenoArdohain 07. 12. 2009. 22:31

^ E tu sam te cekao :)

Tamo je tada zima, prosecne temperature u tom periodu su od 7 do 20 stepeni. Pricam konkretno o Juznoj Africi, hladnije nego na ostatku kontinenta.

Ko je gledao Kup Konfederacija (jun ove godine, isto Juzna Afrika), video je duge rukave.

kodi 07. 12. 2009. 23:16

hehehe :D
vrhunski, ponead totalno zaboravimo da mi sve relativizujemo zbog toga sto zivimo na severnoj hemisferi.. pa nam je gore "gore", a dole "dole"..

3banchi 07. 12. 2009. 23:21

Citat:

Originalno napisao MorenoArdohain (Napišite 77133)
^ E tu sam te cekao :)

Tamo je tada zima, prosecne temperature u tom periodu su od 7 do 20 stepeni. Pricam konkretno o Juznoj Africi, hladnije nego na ostatku kontinenta.

Ko je gledao Kup Konfederacija (jun ove godine, isto Juzna Afrika), video je duge rukave.

Eh, brate...kod tebe bas proslo ovo sa vrucinom!

cvele 14. 12. 2009. 09:55

Da ne kopam po starim fudbalskim temama, znam da ce se nekima svideti :)
Citat:

Napravio Bosanac u Novi Pazar saobracajni prekršaj i zaustavi ga policajac.

Pandur: Da li znate,da ste prošli kroz crveno svetlo? To bi trebalo biti 10 000 dinara, oduzeta dozvola i tri boda. Šta cemo sad?

Bosanac, pun love,kaže: "Pa evo ti 10 000 dinara, imam ja love kolko hoceš."

P: Dobro, a šta cemo sa dozvolom?

B: Ma evo ti i dozvola, imam ja još tri dozvole kod kuce.

P: A šta cemo sa tri boda?

B: Ne znam, daj Partizanu.

srdjan 15. 12. 2009. 21:25

Q: Zasto se reprezentacija Bosne nije plasirala na Svetsko prvenstvo?
A: Zato što im prvi tim igra za Sloveniju...

Markok 15. 12. 2009. 23:04

Pitali malu devojčicu u Sarajevu da li voli mamu.
-"Ne volim mamu, stalno negde ide, radi i nikada nije kod kuće".
A da li voliš tatu.
-"Ne volim ni tatu, stalno negde ide, po cio dan skita i nikad nije kod kuće. "
Pa, koga voliš?
- "Volim reprezentaciju, oni nikad nigde ne idu "

3banchi 13. 06. 2010. 18:43

Pilici, a ne orlovi!!!

mileusna 13. 06. 2010. 18:54

^ Ma sve ispod 5:0 je dobar rezultat za nas na SP :)

degojs 13. 06. 2010. 19:07

Mislim da jednostavno nismo imali sreće što se odbrane tiče: i crveni i penal nekako šugavo.. Inače su meni jako dobro odigrali nazad, čak je i Stojković, za promenu, bio OK.

Vezni red i napad po običaju: prvi ne postoji, a moraće kod nas izgleda puška da pukne da se nešto promeni sa Pantom..

ivanhoe 13. 06. 2010. 19:10

eh, al kad bude svetsko prvenstvo u rukometu jebacemo im kevu...:)

Mladjo 13. 06. 2010. 21:13

Srednji red ne postoji, odbrana odlicna, prvo poluvreme smo bili ocajni, drugo nije lose. Nismo bili losiji od crnaca ali nismo imali ni srece. Gledam sad Svabe a njih moramo da bijemo ako ocemo dalje, a oni stvarno igraju fudbal. A i ovi Australijanci pariraju koliko toliko. Da li mozemo i njih da dobijemo?

Aleksandar.Ilic 13. 06. 2010. 21:29

ah. Nada uvek umire poslednja :). Tako i nada da ce luzeri da urade nesto :)

mileusna 13. 06. 2010. 22:00

Nema veze, vadimo se protiv Nemaca koji trenutno gaze Australiju 4:0 ... :)

Aleksandar.Ilic 13. 06. 2010. 22:06

naravno :)

Peca 13. 06. 2010. 23:55

ja gledao B92.
tamo smo pobedili Nemce kod Drvara, i to glatko...

bluesman 14. 06. 2010. 01:41

Pa vidi, na ovoj temi ti si upravo padobranac, a gledao si film, znaš kako su prošli :) Ajde begaj bre odavde i nemoj da trolujes :)

cvele 14. 06. 2010. 06:44

Citat:

Originalno napisao degojs (Napišite 85144)
čak je i Stojković, za promenu, bio OK.

Za promenu?? Aj pls zagolicaj po malom mozgu i reci mi kada nije bio ok, osim 1 kiksa protiv francuza u bgd.

Kad svi pocnete da kokodacete jedno isto na kraju ljudi pocnu da veruju u to i ako nema veze sa zivotom.

degojs 14. 06. 2010. 14:46

Meni on uvek deluje nesigurno i kao da je uplašen. Sad mi je delovao obrnuto.

Može biti da je mene više strah za njega nego što je realno, pa u strahu velike oči :D

LiquidBrain 14. 06. 2010. 16:03

Hehe, vraticemo se kuci posle grupnog dela :)

Peca 14. 06. 2010. 16:09

Citat:

Originalno napisao LiquidBrain (Napišite 85162)
Hehe, vraticemo se kuci posle grupnog dela :)

orlovi rano lete... kah kah...

srdjan 14. 06. 2010. 16:55

^ pa što bre... možda pobede Nemce na neku frljoku i onda ipak budemo drugi.

BTW, idem na CZ Sonisphere u petak i itinerer kaže da smo u 13.30 u Beču, trenutno tražim na netu najsrbskiji kafić koji postoji, ako ima ovde neki lokalac ili iskusan, neka preporuči... ali samo da ne bude pogrešna dijaspora. :D

mileusna 14. 06. 2010. 18:17

Citat:

Originalno napisao srdjan (Napišite 85164)
^ pa što bre... možda pobede Nemce na neku frljoku i onda ipak budemo drugi.

Uvaljaćemo mi Nemcima neku frljoku, ali će i oni nama tri i to bez frljoke. :)

jasmanac 14. 06. 2010. 19:21

Realno, nema sanse da pobedimo pancere.

Ako pobedimo, ja prvi sledeci vikend pravim RostiljUp sa 20kg mesa i 3 gajbi piva :)

Maramax 14. 06. 2010. 20:06

Nisam mazohista pa ne gledam nasu reprezentaciju, ali mi se cini da cemo izgubiti sve utakmice imati goal score oko 0:9 i vratiti se pognute glave.

Ana Ivanovic sindrom ce se manifestovati u vidu izjava 'nisam lose igrala, samo nisam imala srece', kao i bacanja krivice na druge (lopta je bila cudna/teska, trava predugacka, teren pretvrd, temperatura velika, sunce sijalo, vetar duvao...) i tako :)

bluesman 14. 06. 2010. 20:12

peca, mileusna, maramax računajte da ste od ovog trenutka banovani sa ove teme zbog širenja defetizma i malodušnosti, a razmišljam i da vam oduzmem državljanstvo.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 16:05.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.