DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   e-Business (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Joomla sajt za 30.000 eur (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=7942)

bluesman 07. 10. 2009. 22:14

Joomla sajt za 30.000 eur
 
Ne znam da li ste vi videli ovu vest:

http://www.milosblog.com/wp/web-sajt...eura/1000.html

Mislim da je to strašno, i iskreno sam iznenađen takvom izjavom.

Još ja juče gledam sportske vesti na B92 i kada sam video tu vest nisam ni čitao dalje od naslova, kao "aha, ... ok... super, idemo dalje". Stvarno sam šokiran.

Sve više sam siguran da ljudi koji se odvoje od sveta odvajaju se i od realnosti, nemam drugo objašnjenje za ovako nešto.

LiquidBrain 07. 10. 2009. 22:48

Mashala... Od sada radim samo sa Joomlom...

bluesman 07. 10. 2009. 23:00

Ne, ... od sada radimo samo sa Jevrosimovićem :)

srdjan 07. 10. 2009. 23:11

Vrednost vaseg rada i sajtova sigurno je skocila, jer sad imate reper i procenu renomirane domace firme.

Mozda je mogao malo ribi da smanji glavu :) ali po meni je ovo super vest za sve *domace* web developere.

robi-bobi 07. 10. 2009. 23:20

Off Topic: nego ...
www. ass .org.rs

LiquidBrain 07. 10. 2009. 23:34

Citat:

Originalno napisao robi-bobi (Napišite 73884)
Off Topic: nego ...
www. ass .org.rs

I ja sam to prvo pomislio...:1000:

bluesman 07. 10. 2009. 23:46

Što matoriji, to vam je mašta pokvarenija :)

Milos Vukotic 07. 10. 2009. 23:53

Možda su računali i gubitak zbog potrošenih man/days tj. možda je Jevro stvarno mogao zaraditi 30 hiljada da se za to vrijeme bavio nečim što se plaća. Nije mu "dnevnica" ista kao nama, definitivno.
U svakom slučaju, fala mu na te priganice ;)

Markok 07. 10. 2009. 23:54

i ja, i ja :)

To je reklama, to je vest, mediji su preneli.
Da su saopštili - poklonili sajt u vrednosti 500 evra ko bi o tom pričao.
Ljudi van IT se ionako ne razumeju koliko šta vredi. A takvi ljudi često donose odluke i ne čitaju dpt.

oksite 07. 10. 2009. 23:58

Ovu foru mogu da koristim za svadbe. Da se i najtvrdji covek raznezi, em sam rucno napravio poklon za mladence, em ubedljivo najskuplji. Ako slucajno roditelji hoce da kupe stan, ja onda samo uradim po jedan sajt i za mladu i za mladozenju i opet sam jaci.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 22:39.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.