DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Opušteno (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Kradja :) (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=1138)

bluesman 15. 06. 2006. 22:21

Kradja :)
 
Da li se zna čiji je sajt banjalukalive.com ?

Ladno mažnjavaju live rezultate sa www.astrasb.com , vlasnik astre im je čak poslao mail u fazonu "ako već uzimate rezulate, nije frka, ali onda postavite banner na astrasb", međutim nije dobio nikakav odgovor.

mungos 15. 06. 2006. 22:53

znam momke, sad cu im baciti mail sa linkom na ovu temu...

Petar Marić 15. 06. 2006. 23:05

Da sma ja na mestu vlasnika ukradenog sadržaja ne bih im blokirao pristup već bih (za njih posebno) pomalo koruptirao neke podatke - tipa povećao poneku kvotu 5 puta ;)

jasmanac 15. 06. 2006. 23:26

Stavili su jedan mali baner ;)

bluesman 15. 06. 2006. 23:35

Nisu to oni stavili nego je vlasnik astrasb, u samu stranu sa rezultatima ubacio logo, bar da se zna odakle se dekra :)

Sto se i njega i mene tice, nije frka da se to prikazuje (iako jede BW) ali su mogli bar da pitaju ili nesto...

nixa 15. 06. 2006. 23:40

http://www.astrasb.com/live-scores.php ovo :)

sirNemanjapro 15. 06. 2006. 23:41

Eeeee... Srbija...
Ovaj hocu reci Bosna... :D

jasmanac 15. 06. 2006. 23:49

Sta reci. Ljudi vole da se kite tudjim perijem.

shoba 16. 06. 2006. 02:13

Ja sam jedno vreme vodio neki sajt za muzicare koji je izmedju ostalog imao download fajlova za klavijature.

Jednog dana iz logova primetim da se neko kaci na direktorijum sa fajlovima, odem na taj sajt (drzao ga bosanac iz lopara cini mi se) i vidim linkove na moje fajlove uz komentar "Mi smo najbolji sajt na netu, dajemo vam to i to za download, samo kod nas...". Kontaktiram ga, persirajuci, u stilu: "Postovani, video sam odlican izbor fajlova na Vasem sajtu, da li ce ih biti jos?" i potpisem se kao webmaster njemu poznatog sajta :)

Lik odgovara sledece: "Postovani mogu Vam preporuciti sajt (pa navede moj) na kome imate uvek najnovije fajlove", na sta ja uzvaracam "Pa dobro bre da si bar pitao, ...", pa se nasalim: "sve sam se nadao, da mi to radi ovaj ili onaj ali Srbin iz Bosne... ", a on kaze: "Pa naravno, nece Svabo sigurno!"

Sta ces?!

nixa 16. 06. 2006. 02:48

^ i posle svet nas mrzi :)


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 11:56.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.