DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Hardware (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Macbook 4.1 - kupovina (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=8438)

sH@DoW 11. 02. 2010. 18:47

Macbook 4.1 - kupovina
 
Nasao sam da kupim u Temisvaru Macbook 4.1, 2.4GHz, 2GB RAM, 320GB HDD, 13.3' inch....za ~500 evra.

Da li da ga kupim ili moze da se nadje jeftinije kod nas, BG, NS?

nixa 11. 02. 2010. 18:48

Kupi ga.

sH@DoW 11. 02. 2010. 18:50

Hehe...ala si bio brz. :D

Kako se krece kod nas?
Nisam rekao da nije nov, podrazumeva se.

dinke 12. 02. 2010. 17:27

@Nixa
Kad smo vec na ovoj temi koja je cena MBP-ova kod nas (ja bih uzeo nov pa se pitam za koliko mogu da prodam stari, isto 4.1).

nixa 12. 02. 2010. 17:43

Stvarno ne znam koje su cene kod nas, znam samo da ga više pazariti ovde neću :)

dinke 12. 02. 2010. 18:06

^Ni ja, prevashodno zbog tastature. :)

jasmanac 12. 02. 2010. 18:27

I ja ganjam da uzmem nov MBP 17" samo cekam pogodnu priliku jer su ovde papreno skupi. Ne samo ovde vec u citavoj Evropi su cene skoro iste kao kod nas.

sH@DoW 12. 02. 2010. 20:19

Citat:

Originalno napisao nixa (Napišite 79667)
Stvarno ne znam koje su cene kod nas, znam samo da ga više pazariti ovde neću :)

Zasto? Reci nam da znaju i drugi obicni smrtnici :)

nixa 12. 02. 2010. 20:55

apple.com i apple.rs :) uporedi

3banchi 12. 02. 2010. 22:17

Evo domace cene pa uporedite...uglavnom su azurni.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 03:32.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.