DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Domain Name Service (DNS) (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Plaćanje na Sedo.com? (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=5465)

pcigre 28. 05. 2008. 10:22

Plaćanje na Sedo.com?
 
Neki način da se plati a da to nije paypal?

Dzordz 28. 05. 2008. 12:22

Kreditna i wire transfer ako se ne varam?

MorenoArdohain 28. 05. 2008. 13:08

Wire transfer je neupotrebljiv za fizicka lica.

Credit card opcija, iako navodno postoji, se ne moze koristiti iz nekog razloga.

Primera radi, dobijem invoice u kom su navedena 3 nacina placanja:

Citat:

Paypal Payment: Use our Paypal address "info@sedo.us"
Payment for: xxxxxx (You must give this ID!)

Wire Transfer: Credit Account Name: Sedo GmbH
Credit Account #: 99308601
SWIFT-Code: DRESDEFFXXX (Dresdner Bank Frankfurt, Germany)
IBAN: DE18 5008 0000 0099 3086 01
Additional Instructions: xxxxxx (You must give this ID!)

To pay via credit card, please visit: http://www.sedo.com/member/invoicelist.php4
A kad odem na taj link za credit card placanje, prikaze mi stranu sa racunom, bez ikakvih instrukcija za placanje putem credit card.. To bi trebalo verovatno proveriti sa njihovim supportom.

pcigre 28. 05. 2008. 13:23

Ja nikako da nađem taj deo za kreditnu... nudi mi Wire i PayPal...

Kreditna mi odgovara... samo kad bi mi davao tu opciju.

Konkretno trebam da platim featured listing.

Codegen 28. 05. 2008. 14:22

Kako to da ne moze wire transfer za fizicka lica?

artur_dent 28. 05. 2008. 16:07

Nas zakon nas stiti da greskom slucajno ne posaljemo sav svoj novac van ljubljene nam drzave. Moguce je poslati van drzave samo novac na racun izdrzavanja cini mi se maksimalno $500 mesecno.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 22:19.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.