DevProTalk

DevProTalk (http://www.devprotalk.com/index.php)
-   Web site, dizajn i multimedia (http://www.devprotalk.com/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Baneton-shop (http://www.devprotalk.com/showthread.php?t=8177)

OOOO1 10. 12. 2009. 12:40

Baneton-shop
 
Evo nesto novo. Radjeno od pocetka.

Postoji i poseban CMS takodej radjen od pocetka.

Vasi utisci, sugesitje, predlozi.

www.baneton-shop.rs


Hvala unapred.

Markok 10. 12. 2009. 13:30

Moje subjektivno mišljnje,
previše pažnje privlače header i centralna slika a nebitni su. Da je na toj slici neki proizvod koji forsiraš order now, imalo bi smisla. Tekst dobrodošlice mi je takođe suvišan. Kad je već došao treba mu nešto prodati.

Odabir boja za sajt mi je takođe previše napadan. Napadni treba da budu proizvodi.

Odmah prodaja!
:)

Leftfield 10. 12. 2009. 20:35

Seo ne postoji ali postoji kontra-seo. Url-ovi su losi. Imas od php, html stranica do praznih suffix-a... dugacke, predugacke, duplih urlova, neprijateljske za pretrazivace, velika i mala slova i rijetko koji da je uredan.

Posto je ovo prodavnica:
Cini mi se da bi dosta toga razjasnilo:
http://www.cxpartners.co.uk/thoughts...cking_data.htm

OOOO1 11. 12. 2009. 09:48

Hvala za vreme i strpljenje ...
Ocito mora malo redizajna ... Mada, bila je ta neka diskusija da li crna boja ili ova narandzasta. Ova mozda jeste lepsa ali crna je ipak definitivno citkija.
Ne znam da li bi neka druga bila resenje - ipak nisam dizajner.

Sto se tice korpe slazem se da bi neki okvir oko slike mozda dao znacaj i vise sugerisao na kupovinu - videcemo kako.

pkrstic 13. 12. 2009. 03:01

slike koje prikazujes umanjene, nemasti da su thumbnailovi, a ne velike slike promenjenih dimenzija u img tagu. Nemaju svi brz internet u srbiji i ovo ce pomoci brzem ucitavanju sajta

Kaprun 16. 12. 2009. 05:11

Meni se dopada sajt.I odlicno mi se ucitava sve.

OOOO1 17. 12. 2009. 10:54

hvala za sugestije, vreme i strpljenje ...

bluesman 17. 12. 2009. 12:45

Mislim da bi morao malo da pojednostaviš dizajn, previš je šareno, a interface suviše odvlači pažnju od sadržaja. Treba da uradiš tako da slika proizvoda bude dominantna, a meni se čini da se slike proizvoda ne vide od onolikoh box-ova, boja i svega ostalog.


Vreme je GMT +2. Trenutno vreme je 01:01.

Powered by vBulletin® Verzija 3.6.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © DevProTalk. All Rights Reserved.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na Sajtu su vlasništvo onoga ko ih je kreirao, a ne DevProTalk.com, tako da ne morate da se oslanjate na njih.
Autori poruka su jedini odgovorni za ovakve sadržaje. DevProTalk.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između registrovanih članova.
Web sajt može sadržavati linkove na druge web sajtove na Internetu ili neke druge sadržaje. Ne kontrolišemo niti podržavamo te druge web sajtove, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija. DevProTalk.com drži i čuva druga prava vlasništva na web sajtu. Web sajt sadrže materijale zaštićene copyright-om, zaštitne znakove i druge informacije o pravu vlasništva ili softver. Članovi mogu poslatu informacije zaštićene pravima vlasništva njihovih nosilaca i ona ostaju zaštićena bez obzira da li su oni koji prenose te informacije to naveli ili ne. Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo DevProTalk.com, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite DevProTalk.com ili članovima DevProTalk.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.